Народний ресторан "МВФ" (міжнародний вареничний фонд) тел.2726096

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем MEFIS100, 10 січ 2009.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Смачно таке читати!
    У Криївці зазначено, що "пєльмєні, щі та квас не подайом!"

    А я все ніяк не виберуся у київську "Вареничну №1".
    Там є живий талісман - свинка Фрося. За гроші можна сфотографуватися з нею.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Загалом все тут написане правда.
    Але тісно... тісно дуже.
    І особливо не поговориш , бо тебе всі чують і ти всіх ...

    Хіба но тільки по прямому призначенню - прийшов , поїв, пішов.
    Ми пробували вареники солодкі і не солодкі, і ще млинці.
    Все було смачно.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. u.businka

    u.businka Active Member

    Просимо поставитися з розумінням. НА форумі вже про це писали... Ми афішували низькі ціни, які є такими ВИКЛЮЧНО за рахунок низької націнки. Любі гості, нам потрібно Вас багато!!! Тому і крісел багато)
     
    Останнє редагування: 22 січ 2009
    • Подобається Подобається x 9
  4. illia

    illia Well-Known Member

    Щойно звідти...
    Ітак все по-порядку. Інтер"єр - супер. Дуже приємна загальна кольорова гамма, високі потолки, хороша витяжка (попри те, що постійно курили декілька чоловік, накурено не було). Столи, стільці і скатертини - "скромненько, но со вкусом" - те що треба, ніяких дурнуватих прибамбасів (типу стільців ручної роботи на яких можна дивитись, але не сидіти). Саме головне все чисте і акуратне. Те ж можна сказати і про посуд - зручно і гарно. Особливо сподобалось освітлення - оригінальне і некрикливе. Щодо кухні... спробував варенки з картоплею і грибами... впринципі непогано, тільки як на мій смак тісто затонке; шкварки виявились з цебулею - довелось відмовитись; до сметани претензій немаю. Обслуговування... еххх... замовлення довелось чекати 40 хв!!!, офіціантка забула принести сметану (не страшно) і в результаті нарахувала 36 грн. Якби не друга дівчина :give_rose:(яка доречі ніяк не могла знайти картку відвідувача - хоча тут я сам частково винен), довелось би попсувати вам репутацію, а так сподіваюсь - це вам дівчата на чай буде...
    ЗІ Якщо не секрет, яку знижку дає картка? бо мені з мого рахунку важко це було визначити :)
    ЗІ2 Загалом... непогано. Сподіваюсь з часом всі ці погані дрібниці зникнуть, удачі вам!
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ггг...
    Версія: діє для ПОСТІЙНИХ клієнтів з 20-го відвідування.:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    от мені цікаво... відсилала я на мейл за ту карточку зі знижкою... приходжу до них і не знаю як тоту карточку забрати :))) ну шо сказати що я Багіра??? :haha: одним словом сказала своє імя справжнє ( в мейлв теж писала), а вони кажуть, що не можуть знайти мою карточку і я ще раз заповнила анкетку і мені її зразу видали... а знижку давали завжди... ще до видачі карточки....

    в мене тоже були курйози, що довго чекали, потім нам до вареників пива не принесли.. то ми вже їжу запили чайом, а на пиво відмінили замовлення.
    то всьо видно від непривички...:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Summer

    Summer Well-Known Member

    певно так, але пиво тож не чай, його заварювати не треба, тільки краник відкрити або готове принести і відкоркувати, дивно що так довго обслуговують 40 хв , там же ж столиків не багато ....:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Фсьо неправда!
    Завжди обслуговують швидко!
    Пиво і попільничка - 1 мінута (і менше).:)
    Пироги принесли за 5 хв.:good:
    ЗІ: вільний 1 столик.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    мені теж все швиденько принесли - і пиво і вареники. попільнички регулярно міняли. не знаю - мо' раз на раз не попадає. піду ще раз, то напишу :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Toha

    Toha Active Member

    Вечеряв у вас. Досить пристойно і дешево. Попробував борщ, відбивну, рис з овочами і багато видів вареників. Смачно, от тільки тісто вареників могло бути трошки кращим. Буду рекомендувати знайомим МВФ! :good:
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну і нашо нам брехати?? :))) ми ж не відкриваєм поблизу свою кнайпу)))

    то просто ще коли хто був і як попав.. от я останній раз була, то якесь День нарордження за одним зі столиків справляли... за іншим народ півменю замовив, бо поки ми чекали, то їм щось приносили і приносили( файний, здоровий апетит у людей:) ) що навіть не встигали відносити.. за іншими посередньо... вільний був один... після 6 вечора... а за пиво наше просто забули:) а на вареники дивитися годі, швидко згамцяли:blush:
    і то тоже, не в порівнянні з першими днями діяльності...:dntknw:

    але я то не хтіла спочатку писати.. ну попало мені так, то вже ж не дзвони звонити...
    але як є в когось аналогічні думки, то краще ж зразу повідомити би ситуацію врегулювали і всі довольні були:good:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. illia

    illia Well-Known Member

    я прийшов 13:15... чекав замовлення до 13:55
    не хочу нікого відлякувати, але кажу як є (було).
    можливо за іншим разом дійсно принесуть за 5 хв :) я тільки за!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Зануда

    Зануда така зануда

    Нагнали апетиту...Вареники з чорницею - ммммммммммммммммм....скоро чекайте мене там!
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    смачнющі!!! не знаю як кому, а мені до них навіть сметанка була зайвою, бо вони у власному чорничному соку такі "легкі" були...
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Дана

    Дана Well-Known Member

    Скажу за себе була там чотири рази, трішки довше чекали саме останні йраз, але і народу було повно, а так досить швидко принесли замовлення.
    Вареники смачні, домашні, і власне за тоненьке тісто вони мені і подобаються.
    Єдиний мінус, в останній раз було дуже накурено, це при тому що ми сіділи майже біля дверей, у тому залі де барна стійка, все одно дим мені дуже мішав. Як я колись могла курити:pardon: і їсти :scratch_one-s_head: одночасно не знаю, чи після вагітності у мене алергія на табачний дим, але мені було неприємно.
    Карточку мені дали, знижку рахували і до того без карточки 10%, як на мене непогана знижка.
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    І когда?
    Афіші ще не розклеїли...:dntknw:
     
  17. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Може, то від карми залежить кому як швидко замовлення приносять?
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. syavych

    syavych копач

    Буду сі з вами сварити :)
    1. Не було ні вареників з вишнею, ні з чорницями. Розумію шо не вгадаєш коли Сявич завітає, але задля них в принципі і йшов.
    2. Кількість переплутаних замовлень вражає. Так сі втішив шо хоч мені принесли вареники з тим, з чим замовляв :)
    3. Дисконти ся скінчили на сьогодні очевидно. Буду пробувати щастя іншим разом.

    Але попри все - смачно :y:
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Сьогодні там побувала...один мінус - це те, що офіціатки чи то не памятають, чи просто не записують замовлення....Багато чого просто забули принести...ходила і нагадувала....
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тю...
    Можна й заздалегідь було попередити: "Сявич їде" ;) Телефон є...
    Або , як Зануда:
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)