Народний ресторан "МВФ" (міжнародний вареничний фонд) тел.2726096

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем MEFIS100, 10 січ 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    сьогодні було місце, бо тільки другий день, ще не всі знають... та й там ремонти ззовні роблять, тому в очі не кидається, довелося трохи пошукати, щоб віднайти... але думаю то тільки зараз так... говорила з персоналом, казали, що забронювати можна без проблем, позвонити напр, але забула взяти телефон...((

    до речі, вареники можна також замовляти з собою...
     
    Останнє редагування: 12 січ 2009
    • Подобається Подобається x 9
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    І зараз є місце.:)
    Правда, кажуть, жи Вай-Фай не діє. Дурять:nea:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. MEFIS100

    MEFIS100 Well-Known Member

    Вай-фай діє до шостої безкоштовно, опісля платний, але думаю для постійних клієнтів будуть преференції (правда могли виникнути якісь технічні неполадки, тимчасові). Пене levandivka а чи не Вас я сьогодні бачив "МВФ", десь пів на восьму:), хотів підійти , а потім подумав, що вийде троха дурнувата ситуація, якщо це не Ви:blush:
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Головний мій висновок, який може і не співпадає із планами авторського колєктиву: якщо хочеться романтики - та на бамбетль. Але якщо треба поїсти, тоді сюди вартує протоптати тротуар.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    ТАК я майже щодня на Шевську приходжу, а поки друкують фото - міг би пити-курити-постити одночасно, як і сьогодні...
    Тимпаче, що вареники у МВФі пишні. :)
    Бракує одномісного столика... ;)
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. u.businka

    u.businka Active Member

    Цілком співпадає) Тема виникла спонтанно. нас завши бамбетлівські гості перепитували, де б то попоїсти і всіх грошей, при тому, не лишити. ми (колектив) не мали одностайної думки щодо якості, а про ціни в центрі... - взагалі тяжке питання. от і спромоглися. тому для романтики - Бамбетель, а поїсти - МВФ.

    Ми для Вас від двомісного будем кріселко відсувати))) Тіко приходьте!
     
    Останнє редагування модератором: 13 січ 2009
    • Подобається Подобається x 10
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А замість столика-табуретку підсовувати:)))
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. u.businka

    u.businka Active Member

    Доречі, про табуретки. Ми розмислюємо про те, щоб частину крісел замінити табуретками. Як громада Львова поставиться до такої пропозиції?
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Без спинок? Незручно, коли нема як спертись. І нема куди сумку чи рюкзак повісити.
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    дуже помічне - відвідувачі не будуть засиджуватися :)
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Для сумок тут місця не бракує. А спинки...
    Сусідній столик дуже близько, при нормальній відвідуваності буде на коку спину спертися.:))):))):)))
    От зараз знову купа вільних місць. Непор'ядок...

    ТАК для пива і попільнички больший стіл не потрібен.:hi:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. u.businka

    u.businka Active Member

    +38 032 2726096
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    особисто я проти... то затяжко на спину... якщо не вистачає місця, можна додати акуратніші кріселка, але обовязково зі спинкою...

    дуже дякую

    П.С. Велика сила реклами:) скоро до вас ходитимуть чи не всі мої друзі і знайомі...:)))
     
    Останнє редагування: 14 січ 2009
    • Подобається Подобається x 5
  14. u.businka

    u.businka Active Member

    дякуємо за рекламу
    будемо старатись нікого не розчарувати;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    і ми вам дякуємо, бо зараз файний і недорогий заклад - то величезна рідкість!
    І персонал хваліть, бо дуже вони стараються, молодці!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Сьогодні з Іспанкою ходили "оцінювати" цей заклад...Оцінка "5"!!!!Молодці! Дуже смачно, доступні ціни, гарний інтерєр, чемний персонал...Так тримати!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    підтверджую слова Мавпусика - там справді дуже класно!!!Сподобалося все - починаючи з гарного дизайну інтер"єру і закінчуючи цінами.а вареники ...МНЯМ!!!:good::good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Expaw

    Expaw Member

    Мені вже кортить зайти туди спробувати вареники, найближчі дні завітаю
     
  19. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    нарешті я добрався до вашого закладу (двічі попадав то на бенкет, то на всі столики були зайняті). і мені сподобалося. вареники, млинці, інтерєр, ввічливість офіціантів, ціни, атмосфера - все на 5. асортимент пива варто розширити імхо. але я задоволений. картку постійного клієнта отримав за що гранд мерсі:i-m_so_happy:
    тепер готуюся стати постійним клієнтом :). великого плавання вашому кораблю одним словом. ;)
     
    • Подобається Подобається x 12
  20. Expaw

    Expaw Member

    Сьогодні вже завітав до МВФ дуже задоволений скоштував смачні вареники з дерунами, і запив це все смачною кавою, дуже задоволений також пообіцяли мені дисконту карту коли наступний раз завітаю, я обов'язково скоро навідаюсь :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)