Народні ремесла

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Dimokl, 13 лип 2009.

  1. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Остання модель скотч-терєра з гривкою, яка спадає на очі, майже як у справжнього!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  2. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Вчора отово-во-во за 15 хв зробив. Дєвочка хоче на нього ще зображення нанести.
    Мабуть готується до Дня Св.Валентина.
    Розмір 8: 8 :4 см.
    Айна-на-на, пра? :) Хоча банально! :sad: Лично, для меня! :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Сонечко, Зозулька або Бедрик... помальований гуашем :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Всім привіт! А у мене коні! Тобто один! І не кінь, а кобила, ну не те щоб кобила. а кляча... але, здається, прикольна кляча

    І ще є кицька в новій позиції!

    А во і вони:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Dimokl, замовлення приймаєте?:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Якщо до мене звертаються з пропозицію зробити для що-небуть, то не можу відмовити людині, а в більшості випадків дитині, аджце це в першу чергу для них призначені мої вироби. Ну і гроші мені на інструменти і розхідні матеріали таки потрібні.

    Пісі. І нашо стільки писати, якщо можна відповісти просто - Так :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Peri

    Peri Well-Known Member

    Ви навіть собі не уявляєте те задоволення,яке несуть в собі твори Dimoklа!Це - настрій!Це і спілкування з мистецьким витвором.
    Якщо пам*ятати,що дитина в душі кожного живе постійно,то ці чудові звірята ще і потішуть цю дитину.
    І нарешті,вони якісь живіші від усіх іграшок.Таке відчуття може хіба ще передати кераміка.
    Це не реклама,це мої особисті враження,оскільки є щасливою власницею деяких чудових Dimoklових творів.
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ось створив рибу-ножовку :) , хоча уявлення не маю, як вона насправді виглядає. навіть на картинках не бачив. :) але у мене бачекння таке.
    Також створив морського карася! А що, якщо є морський окунь, то має бути морський карась :)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  9. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ось такі качки родом з дитинства і купка різних дерев

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  10. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    А ото-во-во зробив такі собі наліпки на "хулудільник". Тільки "клєєтися" вони можуть не тільки на "хулудільник", а на всьо, бо там не магнітики, а двосторонній скотч!


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. dariya

    dariya New Member

    А як вам мої писанки?[​IMG]

     
    Останнє редагування модератором: 14 бер 2010
    • Подобається Подобається x 18
  12. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Шикарні писанки! Більше ніц не скажеш!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Sten

    Sten New Member

    писанки дійсно шикарні - перший раз такі бачу, а що це за технологія, звичайно якщо не секрет ? :)
     
  14. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Видно секрет :)
     
  15. Sten

    Sten New Member

    ... або банальна недоступність інтернету - таке частіше буває
    Dimokl, у вас дуже симпатичні роботи, а от сердечко, я так бачу, зовсім не соснове і навіть не дубове, а здається ясенове - порода дуже симпатична. Чи може я помиляюсь ? :)
    І ще на рахунок технології - лакувати подібні вироби краще не глянцевим лаком, а півматовим, або матовим, цей параметр легко підбирається простим змішуванням двох лаків з різним ступенем глянцу. Просто півмат краще підкреслює красу деревини і не загострює увагу на мікронерівностях поверхні... але це так - ІМХО :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    :) Дякую Sten! Це вам так може здаватися, що це ясінь! Але це світлий дуб! :) Певно знаєте, що є понад 40 видів дубів. Це один з них.
     
  17. Sten

    Sten New Member

    не врахував що фотокамера може давати різний баланс білого - просто ясень по текстурі дуже схожий на дуб, тільки має трохи світліший колір - майже білий зі сріблястими відтінками, як на фото (а тут виявляється спалах додав ефект) :)
    При першому погляді на ваші роботи одразу згадалася одна шопка, настільного, так би мовити, "формату" - там всі фігури були виконані в подібній техніці, виглядало дуже красиво і оригінально.
     
  18. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Згоден! Але якщо добре придивитися, то у ясені кільця трошки світліші, ніж у дуба.
    Щодо шопки, то думав таку зробити, але все руки не доходять! :)
     
  19. veronka

    veronka Well-Known Member

    Dimokl, я в захваті - дуууже гаааарно, єдина "проблема" - хочу все й одразуууу:pardon::))):blush: просто красаааа
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін


    Дуже приємно! Але пожалійте мене я стільки за раз не зможу... :mocking:
     
а де твій аватар? :)