Народні ремесла

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Dimokl, 13 лип 2009.

  1. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Зайцы: "Это наш Haus"

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  2. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    Ці роботи - наша родинна творчість, як і малюнки у гілці "живопис." Ліпить та малює моя мама. Використовується якісна "зелена", "біла" глина, яка є у нашій місцевості. Фігурки не обпалені, хоче декілька є покритих лаком, але без лаку краще. Це також янтрами, ведичні божества, як і графічні малюнки. Є ще багато фігурок, тут тільки деякі. Десь була фотка, де вони стоять у шафі, пошукаю - покажу як вони виглядають.

    ---------- Додано в 11:24 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

    --- От, знайшов якусь :

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ось такий пес. Забувся як ця порода називається, але це моє бачення живого носія породи!

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Peri

    Peri Well-Known Member

    називається - скотч-тер*єр)))і Ваш дійсно передає його вдачу!:haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Спочатку не помітила ватермарка і встигла щось негарне подумати про крапочку від "і" в районі пупка зайчихи :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ох ті дівчата, вічно вам .... на думці! :)))

    ---------- Додано в 08:59 ---------- Попередній допис був написаний в 08:39 ----------

    Ялинкові ангели! Свіжі! Вчорашні! :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  7. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Малював не я! Я робив заготовки: :)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  8. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    До... або Пацанчик

    [​IMG]

    Після... або уже Мужик

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 18
  9. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Нові ялинкові іграшки!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  10. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Новорічна ялинка. Якість гарантована: колючки не посипляться ні на Різдво, ні на 8 Березня, ні на День Рибака.... вопще не посипляться :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  11. Peri

    Peri Well-Known Member

    Ото уява у Вас!Золоті руки!

    Який розмір цієї красуні?:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    Dimokl, а ви б могли і саму ялиночку зробити з дерева! Потім її можна було б помалювати золотим, срібним чи навіть зеленим спреєм і притрусити штучним снігом і невеличка настільна прикраса готова! :good:
    Ну це я так, підкидую вам ідейку до Св'ят :blush:
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Пері, ялинка висотою десь 22 см.

    victorys, дякую за ідею. Зробити можна все, був би чис і бажання! Я і так наразі свої ідеї втілюю на відсотків 5 :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Новий їжачок! Зроблений на новому Проксонівському лобзиковому станку!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Удосконалений песик!

    [​IMG]

    і ше є такий!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  16. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ось туку табуреточку зробив Щасливий татусь для своєї донечки.... ееееееееее.... точніше Ось таку табуреточку довгими зимовими вечорами сидів і майстрував Святий Миколай, щоб 19 грудня принести його чемній дівчинці Катерині-Євгенії. Стільчик зроблений з дуба (ножки) і вільхи (сідало). Габарити: висота 30 см. Ширина кришки 25 на 25 см. Узор не мальований. Це перший простенький узор вирізаний фрезером, а в щілини напхано... щось напхано. Завершальний етам - лакування.
    Це перший стільчик зроблений мною без жодного цвяха! Робив вперше! Робив не за кресленнями, а виходячи з того матеріалу, який у мене був. Ніде про то не читав і ніколи не бачив як робляться подібні речі. Робив виходячи з своїх соображеній.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 18
  17. victorys

    victorys позитивчик :)

    Мій, так би мовити, тесть такі табореточки в кухню зробив (тільки трохи більші :) )
    За професією він столяр, тож в дома багато столів, столиків, стільців і різної меблі його роботи. Але крім того він ще робить з дерева такі гарні речі як квітники, тумбочка з шуфлядками та дзеркалом, полички, буди для псів, рамки для картин ітд.

    А це мій Павел зробив таку одну-єдину гойдалку пару років тому. Побачили сусіди і посипались замовлення :) Тільки замовлення вже виконував Павла батько, бо він на пенсії і має на це багато часу :pardon:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  18. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ляльковий будиночок для маленької принцеси

    Габарити ш:в:г 50:41:20 см
    Розмір нижньої кімнати: ширина 28, висота 19 см
    стіл 11,5:8,5,5 см
    стільчик зі спинкою 4,5:3,5:6,5 см
    діаметр круглого 3,7 см висота 3 см
    диван 16:7:5,5 см
    ліжко 15,5:10:6 см

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я вражена!! Така краса! :good: Ви - молодець, що приділили увагу навіть таким дрібницям, як настільна лампа! Аж захотілось там пожити :shy:
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Не мав часу вчора написати ось тово-во, бо ж вибори і все таке.... але хочеться сказати, що тільки у суботу увечері закінчив робити будиночок. Так захопився, що робив мало не до 1 ночі. Самому нетерпілося закінчити його і.... побавитися... незважаючи, що я как би... ну шо настоящие мужчины не той... Ну але то таке. Щоправда, дружина досі наполягає не родавати його. Мовляд дочекаємося, доки донечка підросте. Проте для неї я ще встигну зробити такий будиночок.

    Цей будиночок, як мені сказали деякі мамусі "Мрія будь-якої дівчинки" і дитину за вуха не відтягнеш від цієї забавки.
    Спадають на думку слава - "Це не просто забавка для дівчинки, маленької принцески - це маленький світ для дитини".
    У будиночку є столик з дзеркальцем, тумбочка з "лашками" (ну її імітація), ліжечко з простенькою, ковдрою, яка, до речі, у підодіяльнику, файною подушечкою, а також модним сучасним диваном з елегантними подушками, каміном, у який ще планується знайти картинку з вогнем і вклеїти, лампою настільною, шикрним балконом, призначений для дітей віком від 5 років. Тоді маленька принеса уже може гарно бавитися своєю лялечкою, вкладати її спатки, уявно фарбувати біля дзеркальця, ба навіть приймати подружок або друзів, яких можна помістити на доволі широкому ліжечку на другому поверсі, або ж на канапі першого поверху.
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)