Народні ремесла

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Dimokl, 13 лип 2009.

  1. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    знову дракоші, тільки вже не з вільхи а з ясеня :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Другий автоберлок! Виконаний в трошки іншій техніці, ніж брелочок WV :) На черзі... а я ще думаю, що начерзі... Тай як показує практика черга-чергою, але дуже багато робіт народжуються без черги.. на хвилі емоційного піднесення. :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Новий дім. :) Він ще не дороблений, бо зараз, власники самі бажають створювати собі умови відповідно до всяких фен-шуїв :))

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Восьмий вид ангелика. Ескіз запозичив у відомого "скроллєра" Стіва Гуда. Щоправда у моєму виконанні цей ялинковий ангелик зазнав змін :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ось такі санки для Діда мороза і Снігурки :))) Без оленів... ну а що, техніка розвивається шаленими темпами :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Отлично!
    Восхитительно!
    Молодца!!!!

    ---------- Додано в 07:23 ---------- Попередній допис був написаний в 07:17 ----------

    И шо, МАРТИНИ до сих пор не приобрел?
    Странно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Дякую! Дуже приємно!

    Сітроенчик поїхав в Дніпро.
    До речі, щодо сітроенчика, то у мене є ще два варіанти як зроибити такий брелочок. Одни з варіантів, це прорізь. Але другий цікавіший. але мені б хотілося його зробити з металу, наприклад з нєржа.
    Хочу просто вирізати ось ці трикутнички, по центру зробити дірки і тільки їх між собою скріпити. :))
     
  8. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Чомусь трошки відійшлов від створення файних тварючок. Робив більше різні розвивалки для діток і декори. Але ось нещодавно випала нагода згадати, що я ще вмію робити тваринок, створювати нові образи... :) Не повірете - отримав величезне задоволення! :)))

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Повіримо, повіримо...
    Давайте ще!!! :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А можна кицю? )
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Правильно! Шопку вже зробили? Не забули?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Можна
    Вгазалі, у мене їх є штук.... напевне 7 різних. :) Пізніше виставлю всіх вкупі!

    levandivka на жаль, шопка залишається й надалі нездійсненний проект. Тобто саму шопку зробити не проблема, але ще не наважуюся зробити песронажів... Просто хочеться щоб ворни всі були деталізовані з відповідними рисами обличчями. Але, наразі, боюся що мені це не вдасться.

    Тому відразу після Нового Року буду готуватися до Дня св. Валентина. Є кілька цікавих задумок. Одну з яких вже сьогодні планую доробити :))
     
  13. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Зробив нові підставки, а точніше в інших кольорах :) Вушка розсуваються, так що можна телефони поставити будь-якої ширини. В межах розумного звичайно :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Всім привіт! Закінчив святкувати і видав ось такого горбатого запорожця, фольцвагена жука, тунельну автомийку і запровочну колонку! :)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Тепер маю розтяжки на каляску для дівчаток, хлопчиків і універсальні. Іграшки мають дуже ніжне тепле звучання, що дуже подобається малюкам.
    І не сумнівайтеся, висять вони на круглій резинці :)))

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Всім привіт! Вчора закінчив річ... якою досі натішитися не можу :))) Здавалося б що тут такого, звичайна електроплита, але щось в ній є таке... таке... що навіть мене притягує. :))) Дивлячить на неї, мимоволі навіть думка виникла, а може вже не ходити на основну роботу :)))
    Але то таке...

    Висота плити 42 см ширина 30 см і глибина 20 см. В духовці цілу ніч може відпочивати вся посудка - місця вистачить :haha: Може бути просто плита, а може бути з всякими прибамбасами :)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Надо бы полочку в духовку.
    Как хозяйка пирожки печь будет?

    П.С. Включатели вращаются?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ну звичайно включателі крутяться! А поличку я не робив тому... що так питання не стояло! Та й терміни виконання мені поставили досить жорсткі! :) А від себе замість полочки і дечки зробив поличку з чайною лопаткою :haha:))) кухонною дощечкою і ложечкою, а дружина пошили маленький фартушок (тут на фото його немає, бо ще вчора в 23 00 ще дошивала його ) і рушничок. :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Гребінець-заколка. :) Довжина 10 см, діаметр черепа 6 см.
    Специфічна штучка, але є люди які подібні речі полюбляють :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ось такий на перший погляд примітивний пазл. Але примітивний тільки на перший погляд, бо з нього можна сласти все що завгодно :)
    Ідея, як ви розумієте, не моя! Але мені ця розвивалка надзвичайно сподобалася. Тепер собі планую ще зробити таку ж, але розміром з пятнашки :) Кишеньковий варіант! :) Буду перевіряти яке у колег асоціативне мислення... :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)