народна медицина

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Marusja, 1 кві 2010.

  1. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Епілепсія це неповне захоплення фізичного тіла чужою сутністю, коли сутність-загарбник не може повністю включитися в чужий мозок і управляти всіма функціями мозку і фізичного тіла. Вона включається лише на рівні примітивних структур мозку, що і проявляється в механічних (неусвідомлених) рухах. Я вже про це писав...
    Це проявляється спочатку переважно вночі між 2-5 год. ночі та на повний місяць (коли бар'єри між рівнями планети стають мінімальними).

    Медицина це не лікує, гірудотерапія теж... Дуже добре помогає рекомендації від Миколи Лєвашова:

    "Практика работы с собственным пси-полем

    Каждый человек имеет пси-поле вокруг себя. Конечно, у разных людей оно имеет разную структуру, плотность, силу. Имеются общие элементы и особенности. Первое, что необходимо сделать каждому – это научиться создавать и управлять своим защитным полем. Для этого человек должен выработать у себя способность создания защитного поля на уровне подсознания. Как это делается? Человек должен сконцентрироваться на мысли: «Вокруг меня создаётся из моей энергии защитный кокон (оболочка), через который не может проникнуть отрицательная энергия». Такая установка должна делаться каждую свободную минуту до тех пор, пока мозг не выработает условный рефлекс на защиту.

    Далее нужно лишь периодически проверять состояние и мощность этой защиты. Когда человек находится в большом скоплении людей, необходимо создавать максимальную защиту. В своём доме она может быть минимальной. Очень важно создавать защиту перед сном как для физического тела, так и для сущности. При создании такой защиты как вокруг тела, так и вокруг сущности образуется энергетический кокон. Если защита создана правильно, возможность её разрушения становится минимальной. Что очень важно для сохранения целостности защиты, так это отсутствие у человека отрицательных эмоций.

    Дело в том, что они открывают защиту изнутри, создавая при этом потоки энергии, по составу и качеству тождественные уровню нижнего астрала. Это создаёт благоприятные условия для действия астральных животных, а также и для любого другого пси-энергетического воздействия на человека. Именно о недопустимости отрицательных эмоций говорил Иисус Христос. Он не призывал к безропотности, а наоборот, всей своей жизнью доказывал необходимость борьбы. Он знал, что если при борьбе со злом возникают отрицательные эмоции, даже если они направлены на источник зла, человек в конечном счёте или будет побеждён этим злом, или со временем сам станет источником зла. Именно в этом сила зла. Для борьбы с ним необходимо сохранить свою эмоциональную чистоту, без которой невозможно развитие и борьба со злом..."

    А також збільшувати захист (псі-поле) - контроль сильних емоцій (позитивних і негативних), також добре подивитися оздоровлюючі відеосенси від Миколи Лєвашова (піднімають імунітет). Можна скачати безплатно на сайті автора.
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Бздур. І не можливість захоплення астрального тіла чужою сутністю,а можливість нєкоєго Лєвашова,Кашпіровського,Чумака,еts,витлумачити це і щось вдіяти. Як і будь-кого зі смертних. Зрештою,о.Вороновський(а йому я довіряю більше,ніж всяким чародєям і бабкам),сказав,що сутності там нема. Вупше. І дохтури ніц вдіяти не можуть. Знищити могли,а лікувати... Так що ліпше гірудотерапія,уринотерапія...і тепе І просити Бога про Чудо. Без надії сподіваючись. Що і роблю. Доки дихаю.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Ну... універсала не маю..., але... те що може та жіночка - травами. Позвоночник - окремий лікар, але коли тра колоти, то коле ліки на основі трав. На щастя у Львові і виїжджати не збирається... Зуби - ще інша людина... як то кажуть - фсьо по своїй спеціальності... За перепрошенням... як тра вирвати вісімку, яка росте там де нема місця і т.д. - травичка не поможе..., як і герпевір від геморою...

    ---------- Додано в 02:44 ---------- Попередній допис був написаний в 02:38 ----------

    Любий гаразд цитувати і п*ти поки сам з цим не зіштовхнеться... Не дай Боже Вам такого, але і не зарікайтесь псевдо знаннями і псевдо порадами.
     
  4. Східняк

    Східняк Well-Known Member

    Голки колоти можна довірити тільки справжньому екстрасенсу, який "БАЧИТЬ" та відчуває ті точки. Довірятись дохтору, який вивчив ті "точки" по малюнках, я б не радив...

    А застій жовчі чудово знімає чорна редька. Просто вживайте потроху і ніяке передозування Вам не загрожує. Давно відомі трави, які входять до жовчогінних зборів. Єдине застереження: не слухайте порадників, які пропонують змішати всі трави докупи та заварювати як чай. Прочитайте врешті-решт напис на пакунку з кукурудзяним "волоссям" (рильцями). Там написано, що виварювати з них щось корисне треба довго та нудно, чи 40, чи 60хвилин, а інша складова - м'ята містить ефірні масла, які вилітають "у повітря" аж бігом, тому, заливши її окропом, треба щильно накрити посуд кришкою. Тобто кожна трава готується окремо.

    Десь був рецепт, але в іншому компі, якщо треба, то пошукаю.

    Щодо головної болі, то найліпше звернутись до фахівця. Перевірте кров'яний тиск.
    Якщо більше 130 подумайте, чи не час ковтати пігулки, або трошки схуднути.
    Абсолютно шкідливе розповсюджене твердження: "Для вашого віку 160/110 - це нормально!"
    Брехня! 120/80 - ось нормально для будь - якого віку. Все решта то пряма дорога до інфарктів та інсультів.

    ---------- Додано в 04:22 ---------- Попередній допис був написаний в 03:36 ----------

    Радійте, пані Marusja знайшов рецепт. Якщо допоможете перекласти на нашу мову, буду вдячним, боюсь що самотужки можу у ботанічних назвах помилитися.
    Так що пробачте іноземну мову.

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Я цю проблему знаю, давав пораду племінниці. Каже що помагає.
    Вірити чи не вірити Ваше законне право. Правильне значеня слова віра - знання. Медицина називає підсвідомістю, релігія - душею, а багато-хто - сутністю. А суть зміни назви і що за цим стоїть??? Кожен трактує по своєму... в міру своїх уявлень. А для того треба "включати мозок" і не дивлячись на авторитети, думати, аналізувати і виходити на правильні знання. Успіхів у лікуванні.

    ---------- Додано в 12:04 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------

    Маю сумний досвід, описував тут на форумі. Дали мені пораду, послухав і в результаті син не інвалід.
    Тому як для кого, комусь "псевдо", а у мене здоровий син.
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вірю я лиш в Бога. І в Його Волю. За 9 років боротьби за свою дитину я наслухався дуууже багато.І про вогненних драконів в 3-й кімнаті і про любовні заговори(чародєй махав паличкою,а священник тото відчитував). І про родові прокляття(в 17-му столітті)...і ще про купу речей. І це при тому,що я спеціяльно не шукав ніяких чародєїв,чи екстрасенсів. Так вже сталось,що люди намагались нам щось порадити,за що я вдячний... Але...але...але..
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та воно то так, ваша правда. Та колись, лікар вмів лікувати багато чого. І роди прийняти і зуб вирвати, зараз розвелося лікарів багато і всі по-спеціальності, а вилікувати ніц не можуть, хіба довідку виписати і дати укол з вакциною. І в тому теж біда, бо одна справа, коли лікар розглядає хворобу у системі всього організму, а коли лікує хворий орган, який хворий із-за неправильної роботи органу, який не підпадає під спеціальність того лікаря. А лікар, дальше свого органу не бачить (дай Бог, щоб він бачив ДОБРЕ своє). От тому коли приходиш до лікаря з завищеним тиском, то що він робить? Дає таблєтку, щоб тиск знизився, ну але то не є лікування. То є тимчасове полекшення, а ніяке не лікування. Але його спеціальність кардіолог, він не знає ні про нирки, які можуть то провокувати, ні про залози, які виділяють адреналін. То ще добре, як відішле до хороших спеціалістів, а так... ви приходитимете до нього регулярно і не безплатно і він щоразу мірятиме тиск, робитиме кардіограму, ви - нужний пацієнт, а він нужний чєловєк і от така проста історія, що успішно живе.

    ---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:46 ----------


    І для чого тобі та каша? якщо віриш лиш у Бога?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Каша? Якщо Бог захоче мені допомогти і підняти мою дитину,я прийму Його допомогу. Незважаючи хто цю допомогу дасть. Чи че буде греко-католицький священник,чи католицький ксьондз,чи православний батюшка,чи єврейський раввін,чи мусульманський мулла,чи тібетський монах,чи гуцульський мольфар,чи ненецький шаман. Тому,що я прошу Бога про порятунок моєї дитини. І ще сподіваюсь на чудо. Без надії сподіваюсь. І,коли бачив,що людина хоче допомогти,я не відмовлявся. Єдине,що направду не вірю отим...екстрасенсам. Але путі Господні неісповідимі....
     
  10. syavych

    syavych копач

    А хіба не Аюрведа? :)
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Справа не в тому, що може Бог. Справа в тому, що неможна служити Богові і мамоні одночасно. Якщо ти надієшся на Бога, то чого звертатися до шамана?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Миху,1001 раз кажу:Бог не лише в церкві. І,Його допомога може йти не лише від священника. Більше того,чи не єдиний раз,коли в нас вимагали гроші був,коли священник відчитував над Зоряною "любовні заговори"(під диктовку "цілителя"). Я повівся на це лише тому,що людина,що порадила нам звернутись туди щиро хотіла допомогти,і тому,що побачив священника. Та й не сумніваюсь,що така річ,як біоенергетика - реальність. Питання лиш в тому,що більшість з тих "цілителів" - або відверті шарлатани,або люди,що вважають,себе здатними щось зробити...а насправді...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Marusja

    Marusja Member

    Я всеж таки пішла на іголкотерапію і хто хоче хай вірить, а хто хоче ні. Прийняла 6 процедур+ трави, та не жалію, почуваю себе нормально, зараз все зупинили на місяць часу, через місяць маю піти на обстеження де я їй до того робила та подивитися чи є якісь зміни.
     
  14. virunja

    virunja New Member

    Доброго дня! Я на цьому форумі вперше. Якщо можна, дайте координати Вашого фітотерапевта в приват, будьте добрі!
     
  15. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    дайте будь ласка контакти тієї пані
     
  16. kaluna

    kaluna New Member

    народними методами можна підлікуватися, а можна і залікувати проблему...треба добре зважувати всі "за" і "проти". :scratch_one-s_head:
     
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Як сказати. Згідно двох обстежень на УЗД в різних клініках, в мене на жовчному міхурі було два поліпи, які слід було видаляти хірургічним методом, можливо навіть разом із жовчним міхурем, а це вже подальша проблема для кишечника. Попивши місяць настій з чистотілу та ромашки, згідно рекомендацій народної медицини і дотримуючись відповідної дієти, я позбувся цих поліпів, що й підтвердила та сама УЗД в тих самих клініках.
     
  18. ralf

    ralf New Member

    Потрібно вияснити причину.

    Щоб позбутись головної боли, потрибно вияснити причину. Дійсно, бувае так що головні боли бувають в ділянці виска звязані з проблемою жовчевого міхура. Там проблему потрібно і вирішувати. Пройдить УЗД (може бути загин), якщо не мае каменив, можна спробувати зробити тюбаж(очищення)ж. міхура. Добре б було зробити противопаразитарну профілактику препаратами вермокс (1т. 2р. п/їди 3 дні, через 10 днів, повторити) або немозол (1 таб.400 мг. 1 р. в день 3 дні, через 10 днів повторити). Паралельно пийте жовчегінний збир 10 днив. И потим зробить очищення жовчевого міхура. Якщо хочете індивидуальну консультацію, пишіть на скайп edle777
     
  19. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Недавно випробувала на собі один із засобів для відновлення функціонування бронхо-легеневиї системи і зміцнення імунітету, діє не одразу, поступово - "вода камінь точить".

    Змішується 1 частина соку алое (алое перед тим 2 тижні не поливати), 1 частина меду і 1 частина якісного кагору. Зберігається у холодильнику. Приймається по 1 ст. ложці за 30хв. до їжі тричі на день.

    Щодо курсу, то у мене їх було два: 3/4 літрового слоїка (приблизно на місяць вистачило), потім пару тижнів перерви і другий такий же курс.
    Алое вбиває деякі віруси і бактерії, що особливо діє на застарілі хронічні запальні процеси, які часто викликаються саме ними, а також суміш діє як природний біостимулятор.
     
  20. Honda

    Honda Well-Known Member

    Те, що дала природа найкраще для організму, а не те шо штучно в лабораторії синтезували. Тільки тре вміти правильно користуватись тими дарами. Має бути врахована доза лікарської рослинної сировини, правильність приготування настоїв і відварів. Адже є рослини, які містять сильнодіючі речовини.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)