народна медицина

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Marusja, 1 кві 2010.

  1. Marusja

    Marusja Member

    маю дуже сильні болі голови які не можна ніякою табледкою зупинити та проблеми із жовчним. Мені в лікарні порекомендували зробити таку процедуру як поствити п"явки( щоб розрідити кров, від болів голови) та ігловколювання для того щоб розігнати застій жовчі. Мені про таку терапію нічого не відомо, може хтось щось підскаже та порадить, поділиться досвідом!:sorry::sorry:
     
  2. vov66

    vov66 Well-Known Member

    На Зеленій, з-д фрезерні верстати, клініка гірудотерапії (лікування п'явками). Головні болі можуть бути внаслідок тромбів.
     
  3. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Це шарлатанські методи лікування. В розвинутому світі вони не застосовуються.
    Не допоможуть - точно.
    В кращому випадку - не буде жодного ефекту.
    В гіршому - можуть нашкодити.

    З тривалими головними болями треба, в першу чергу, до невролога (тільки не до такого, що на гірудотерапію відправляє). Головний біль може бути різний, і мати різні причини.
    Немає одного засобу для всіх.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Ната має рацію.
    Шукайте іншого лікаря.
     
  5. night

    night Well-Known Member

    До п'явок я дуже скептично і з недовірою ставилась. Але коли мала проблеми з хребтом вони реально помогли і поставили на ноги за пару днів. Болі пройшли дуже швидко. Але це лише моя думка...В кожного свій організм. Шкоди від п'явок не буде. Вони ж лише забирають застояну кров.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну так, у розвинутому світі роблять щеплення і пють кока-колу.:)

    Я не скажу про те, чи допоможуть пявки у даній ситуації, але пявки - то є хороший лікувальний засіб. Я вже не говорю про тиск, місцеві простуди, пявки дуже добре знімають запальні процеси внутрішніх органів. Превірено.
    І справа не лише у відбору крові, яку вони здійснюють. Цінним лікувальним засобом є слина, яку вони виділять при укусі і яка потрапляє у кров.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    І може викликати алергічну реакцію.

    Ніякої справжньої хвороби органічного походження п'явками не вилікувати.
    А зашкодити собі можна....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. night

    night Well-Known Member

    як і будь який препарат медичний. Все залежить від організму.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ох, як я люблю ваші наукові вислови. А є хвороби несправжні? :)

    ---------- Додано в 11:21 ---------- Попередній допис був написаний в 10:49 ----------

    згрубша ваша правда, пявками багато чого не можна вилікувати, наприклад, насмарк, рак, грижу, кашель... і т.д. і т.п..:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Ага. ТТільки от ви забули, що слина п'явок - то зовсім не медичний препарат. Про дію кожного медичного препарату ви можете почитати у інструкції. Навіть про найменші, найрідкісніші і найменш імовірні реакції.
    А гірудотерапія це експеримент над собою. От тільки чомусь ті герудотерапевти не попереджають про то ;)

    ---------- Додано в 18:11 ---------- Попередній допис був написаний в 18:08 ----------

    В деякій мірі - так.
    Ключовим у моїй фразі було - органічного походження.
    Є хвороби, при яких джерело болю не там де є той біль. Це неврози і т.з. психосоматика. Біль при них так само реальний і сильний, цього я ставлю під сумнів.
    І якщо п'явки допомогли, то було одно з цих двох, але не справжня соматика.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Мда... тяжоwый сwучай....
    Нато, ваші наукові статті англійською мовою, що ви подаєте у зарубіжні журнали, там, не передруковують у гумористичні видання?
     
  12. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Та, Миху, я вже давно переконалась, що розмова з вами не має ані крихти сенсу
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бо я правду-матку рєжу.

    гірудотерапія описана ще за царя Гороха, у Тібетській медицині, у народній медицині. Цей спосіб випробуваний віками, а шо таке ваші таблєтки з інструкцією, яку написали на коліні, лиш би пошвидше у продаж викинути, чи за хабар?
    А ви в інструкції сучасних препаратів не читали таких слів: недосліджено, непомічено і т.д. що до шкідливості?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    А ще раніше в полі родили і здоровішими були. Та, Миху? Ви ще кровопускання забули чомусь. Теж, помічна річ була, кажуть.
    Ну-ну...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Миху,ми зара з малою в клініці Уляни Лащук,в Києві. Лікуєм епілєпсію. Гірудотерапією. Штири п'явки нараз. По дві за кожне вухо. Потім добу кров не зупиняється. По дві пов'язки ....намокає вмомент.Хм. Як думаєш,поможе?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а чого ви так швидко з пявок зіскочили? поговоримо про погоду?

    ---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    Не знаю. Гірудотерапія - не є панацея від всіх хворіб.
    а 4 пявки на раз - то не багато.
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Приїдем до Львова,тре буде уринотерапію попробувати. Від синяків помічне,може й від епілєпсії поможе?:scratch_one-s_head: У Львові є така Іванка,травниця,може чув? То,вона,як ознайомилась з документами,зв'язуватись не хтіла... Чого б то... Мо нєкомпетентна?:scratch_one-s_head:
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    треба, не зашкодить


    не знаю такої.
     
  19. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Во блін... в мене таке враженні, що певна форумчанка - лікар і закликає до себе... і до певних аптек де варто потім купити лікарства...
    Я не буду писати про п*явки чи ще щось, але:
    Сама лікую всі проблеми травами, збір яких купую в однієї жіночки, яку моя мама знає купу років, і яку по жіночій онкології списували в останню інстанцію правди років з двадцять тому... При запаленні яєчників я з її чаєм біль зняла з першого горнятка, а повністю вилікувала за 14 днів і це при вартості 20грн за повний кульок збору трав, мені залижалось лише його подрібнити. Чистка крові - та сама ціна і лікує також багато моментів. Зараз п*ю його для відновлення нервової системи після операції... прописані лікарства лікарями викликали анафілактичний шок і ноль реакції, я вже не кажу як вдарило по гаманцю... добре хоч врятували... А від трав чутливість практично вернулась за тиждень... і це при тому, що мега-лікарі лікували - місяць. Враховуючи невропатологів... і саме вона мені прописала ліки, які викликали анафілактичний шок, хоча я не схильна до алергій... Так що... спірне питання... і власна думка - не завше вірна, тому не варта однобоко на ній стояти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ех...був один лікар у мене... лікував багато чого. Інколи травами, інколи гомеопатією, інколи ліками з аптеки, інколи ліки сам готував. Був спеціалістом великим. Виїхав за кордон...
     
а де твій аватар? :)