Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Danilo, 30 лис 2007.

  1. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Читаючи ранкову газету, я теж звернула увагу на співвідношення людей і політиків... На виборах ця програма, здається, називалась просто без уточнення - "Український прорив". Пригадую, "прихільники" Юлі казали: "От, це ще мало вони собі прориву наробили", маючи наувазі "вони" - політики...
    А взагалі, наші політики - це ж !ЕЛІТА! :)...а українці - так: прості, грішні і НЕ еліта. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Ви не довіряєте порадам проф. Прєображенського?
    "не читайте перед обедом большевистских газет..." (с) :)
     
  3. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Це не була ні "Комсомольская правда", правду якої Ви тримаєте під сумнівом - інша. :) Не створюємо реклами! ))
    Ранок - це для мене найліпший час, коли можна почитати газету і випити кави!.. Звичка)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Всі хто сьогодні вмикав ТВ і дивився новини на Новий, Інтер, Плюси, 1ТВ , не міг не побачити сюжету про Народний Дім і обговорення "Прориву".

    А якщо дивилися , то побачили ... що до обс.... цей опонентів прориву долучилися ще і люди науки. Які прорив назвали поверненням до більшовизму.

    P.S. Я заздалегідь "бачу" відповіді київського дуету. "У всьому винні москалі" (с)
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Не дивуйтеся: кожен бачить те, що хоче (\може ) побачити, почути. Це у Вас - індивідуальне (ІМХО). Звичка - втора натура. (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Як то кажете....

    http://www.pravda.com.ua/news/2008/1/15/69756.htm
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Нє!... :D То робота ТАКа: з чим доводиться "працювати"... :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Журналістка

    Журналістка Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    бачила сьогодні таку фішку:
    Комуністи
    Партія
    Регіонів
    Соціалісти
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    "Бывшему главе Минтранссвязи Николаю Рудьковскому инкриминируют еще один эпизод по растрате бюджетных денег.
    По данным издания, следователи Генпрокуратуры обвиняют экс-министра в незаконном чартере в Брюссель, обошедшийся Минтрансу в $98 тыс. Досудебное следствие по этому делу пока продолжается.
    Как известно, бывшему главе Минтранса Н.Рудьковскому предъявлено обвинение в хищении почти 400 тыс. грн. Сумма касается поездки Рудьковского чартерным рейсом в Париж и обратно в компании неизвестной молодой особы, что было оценено СБУ в 393 тыс. грн."
    Рудьковского обвинили в краже еще $ 100 тыс

    Цікаво,коли Ющенко йому орден дасть?
     
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    А я бачив взагалі просто таке ПР-Партія Росії.;) Скажіть що це зовсім так не є?..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.


    Але Рудьковський поводить себе впевнено. Каже, що нікуди втікати не буде і нікого не боїться...
    Правильно! Прокурора треба гнати! От тоді забоїться... і не тільки він.

    До речі, а як Вам те, що нині робиться в Києві на дорогах? Хтось бачив цю красу? :)
    Дороги - пусті, а під міськими судами очікують тисячі водіїв рішення суду. Кажуть, що ДУЖЕ багато водіїв позбулись внаслідок лихварства своїх прав... "Проехал на красный. Тормозит меня даишник. Я ему "На, бери 300...я на работу тороплюсь", а он: "В суд! - говорит, -Мы тебя еще будем сопровождать...чтоб по дороге не заблудился!"...От стою под Шевченковским. Жду ответа суда. Водители в панике, говорят, что чем больше даишники словят, тем больше получают премию. И будет такой ужас аж до начала следущего месяца!"
    Отже, водії нажахані. Їдять ТАК ТИХЕНЬКО! Вау! :) Мій друг, бідний :), сьогодні бігав купляв собі в автівку аптечку з вогнегасником... Бо і за це можна потрапити в суд. А там - "конфіскація прав" (А шо - всяке може бути! )
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    У нас, в Дніпрі, те саме :)
    Навезли сюди ментів з Сімфорополя, тоті наловили порушників, що аж рясно, всі чекають суду. Правда кримчани скаржаться, мовляв наглі дніпровці, можуть і інспектора послати. А на дорогах дійсно попустішало, я аж передчасно на роботу приїхав, бо корка була лише одна!

    А учора я бачив як патрульники (свої, дніпровські) зупинилися щоб зробити зауваження пішоходові і вказати йому де перехід!!! Мара якась. Невже і в нас порядок буде?
     
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Додано через 1 хвилину
    Аська , діалог з Києвлянином
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Кюля!!!
    "що робиться в Києві на дорогах" - асолютно не доречі!
    Припиніть оффтоп.
    Маєте профільну гілку.
     
  15. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    kYula, дійсно, то ми наофтопили.
    Треба було писати так:
    "Невже наші депутати взялися за справу? Невже Кабінет окрім повернення вкладів взявся і до інших справ? От вам і Зрада. Подивіться що робиться на дорогах ..." :)

    А взагалі, цікаво, на скільки запалу вистачить у такого Кабінету і як успішно чи як довго він боротиметься з Радою. Поки що ЮВТ зверху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Шановний levandivka, не плутайте мене з якимись Кюлями, кулями, люлями і т.п. Я, здається, Вас вже просила про це, чи не так? :)

    Друге. Я не вважаю це оффтопом. І спробую довести чому.
    Це є політика нашого з вами міністра Луценка...який колишній депутат (та якщо вже не депутат, то недоторканість точно має ...та, і маєтки теж)
    А тема в нас яка?
    Чи ви думаєте, що наш марсіянський мер на це придатний і це його справа - нинішні дороги Києва?
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    Даруйте, теми в Салуні настільки забиваються обговореннями фасону шкарпеток наших діючих мінстрів, колишніх нардепів, що не бачив Вашого прохання (або забув).
    На ЛФ існує гілка "~Облави на дорогах".
    Прохання: не треба постити у цій гілці рецепти сирників, навіть, якщо нардепи теж їх їдять.

    ЗІ: Вас сплутаєш... як же...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    «Українські переклади – тепер обов’язкові – це великі заробітки для тих, хто тримає під контролем цей вид бізнесу. А ті, хто проштовхують обов’язковість дубляжу, мають з цього великі вигоди», - заявила Ганна Герман.

    «Але при всьому цьому – це клопоти українські. Це наші проблеми, наше сміття. Чи виносити його з нашої хати – нам вирішувати. І, звичайно ж, навіть найкращі сусіди не повинні напряму втручатися в наші клопоти», - відреагувала Ганна Герман на заяву МЗС Росії щодо занепокоєння рішенням КС про дублювання фільмів українською.


    На форумі деякі дивувалися : що в Герман є такого, що змушує мене її хоч трішки поважати..
    _________
    levandivka, а про Герман я маю право тут постити? Чи ТУТ її рецепти сирників не умісні?: :) :) :)
     
  19. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Нардепи. Недоторканість. Зрада. Маєткарі.

    ...знов починається! Хіба вишуканість - це так погано?
    Скажіть: чому всі так придовбуються до Юлі? Кужель одягається дешевше? Гірше? Чи сама вона страшніше? А крім неї і Юлі хіба мало ТАКИХ ВИШУКАНИХ депутаток?
     
а де твій аватар? :)