Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    Ви завжди з друзями ходимо в New-York то в Челентано
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Taska

    Taska New Member

    угу, мені теж там піца сподобалась. Але саме бісто якесь не дуже хороше враження справляє...
    недавно ще були на піці в Хіт-кафе в проїзді Крива Липа, замовили велику піцу, там велике тільки тісто було - а усі інгредієнти в мінідозах, 4 навпіл розділених оливок, полядвиці також 4-5 мініатюрних кусочків... одним словом - не сподобалось мені там
     
    • Подобається Подобається x 5
  3.  
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    при чому тут гвара... гугл допоможе
    http://www.slovnyk.net/?swrd=ПОЛЯДВИЦЯ
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. syavych

    syavych копач

    Ну так, там "офіційне" тлумачення цього слова. Але на наших теренах полядвицею називають не так страву, як радше деяку частину туші свині (чи яловичини), типу шия, вирізка і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то теж в гуглі є:)

    щоб не офф.. останнім часом присіла на піцу з мисливськими ковбасками і моцарелою... якось проекспериментувала і так посмакувало, що тепер ганяю в Челентано і набираю Его-бали)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Щось у словнику значення не те, тому й запитала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    А ми з дівчатами ходимо на піцу в "Кальчо" біля пам"ятника Федорову. Але не стільки заради самої піци, скільки ради знайомого з першого курсу антуражу - пиво, футбол, шалики... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    і его-кілограми теж:tongue:


    це найвідвідуваніша мною піцерія (бо дешево і смачно), але стосовно наявності антуражу - я з Вами категорично не згідна:)
    шалики-шаликами, але футболу я там ні разу не застала:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Ну не знаю. :pardon: Ми іноді в сезон навіть не могли там посидіти, бо всі столики були зарезервовані.
     
  11. Olik

    Olik Member

    Колись класна піцца була у Карро на Пекарській, а зараз у La Pizza
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Тепер на піццу хожу виключно в Челентано, що недалеко від Південного. І інших Челентанах піцца зовсім інша на смак, кажу вам. :)))
    Ой, а там зараз ще показують футбол, не в курсі? Маю на увазі насамперед матчі італійського чемпіонату, бо ж треба назву виправдовувати... Сто років там не була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Згідна що у La Pizza добра піцца,але то все не надовго.В нас все так спочатку класно потім гє:)
     
  14. Olik

    Olik Member

    Будем сподіватись на краще
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну якщо активно бігати по піцеріях то кіло не страшні:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Geograf

    Geograf Меломан

    Ту піцерію певно філологи не люблять, бо там помилок на вивісці поробили
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    А в мене тітка робить найкращу у Львові піццу. І ніяк не можу її вмовити, щоб вона піццерію відкрила...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    На краще сподіватися в нашій країні неможливо.Бо в інших країнах спочатку піцеріі,ресторанчики працюють на свій авторитет,тоб-то все найкраще для своїх клієнтів,а потім вже для постйних клієнтів той авторитет підтримують.А в нас вже так склалося,спочатку все нібито добре і клієнти є,прибуток.Так власникам мало того,треба щоб ще більше було того прибутку і починається чудесія,продаж нам того гє:wacko::wacko::wacko:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Active Member

    Останнім часом попадаєм на піцку в Нью Йорк Піццу (на Стефаника)-і раз на раз не випадає.Один раз смачнюща, інший трохи сухувата.Але от щодо інгрідієнтів то їх завжди достатньо і свіжі(принаймні нам постійно везе:))
     
  20. algo

    algo Мешканка ДП



    Любила піццу на Політехнічній, там з класними спеціями була, така тоненька... а зараз щось ніде надто не подобається!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)