Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    в студенські роки досить часто відвідувала піцерії, але з часом "переросла" такі заклади. Основні причини : 1) самообслуговування (в середньому ціна є достатньо високою і можна враховувати що вона містить в собі платню за те що мені принесуть ножичок, вилочку, салфетку і решту замовлення...) 2) записи в меню незавжди відповідають тому що можна зустріти на піці (розповіді : ...а це у нас гриби такі ) 3) жахливий посуд (особливо це стосується НЙ, оскільки знайти в цьому закладі чистий бокал для пива - нереально!). також сюди можна додати брудні столи і ще багато дрібних незручностей, які трохи впливають на апетит.
    Але коли голод притисне, то з піцерій я б радила Пепероні (ВАМ на Сихові) - піца дійсно велика і не пересушена, та Леополі, там піца на дровах .
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    А мені подобалась піца в "Кальчо", що біля памятника Федорову...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Та піца знаходиться на Туган-Барановського (бічна Пекарської) і справді надзвичайно смачнюща....Крім того, там є можливість замовити "СВОЮ" піцу: до основи додаєш всього, чого тіко ваша невситна душа забажає;) Ціни- не низькі, проте виправдовують ті смакові відчуття, які отримаєте. (ми за дві великі СВОЇ піци+сочки+каву заплатили 128 грн.)
    Ще один великий плюс - дизайн:good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    до речі, є ще один великий плюс - їхня нова піццерія в самісінькому центрі, на вул.Нижанківського - таке велике прохідне подвір"я, де колись був вихід з кінотеатру Україна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    була вчора в новій Піцерії на дровах. Біля Приватбанку на проспекті Шевченка.
    хтось тут про неї писав, том зайшли.

    нічого така смачна, пахне гарно димом, принесли швидко.
    є одне але : тісто було 1-2 міліметри.
    на мою думку за тонке і засухе. то таке для дівчат, що на дієті:) бо як зїла, то навіть не відчула.
    інтерєр звичайний, але світлий, є зал для не курців. мені було приємніше, ніж на Пекарській.

    ціни середньо-дорогі. піца - 35-65 грн (400грамова)
    1 піца , 2 пива по 0,3, пляцок з яблук - 200гр - 65 грн.
    то так посидіти не поїсти.
    загалом 5 -.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    от буду в центрі завітаю на піцу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. нє, ну сюди не можна наніч заходити;) слину не встигаю ковтати....доведеться затравити хробачка: сила Є, воля Є, а сили волі- НЕМА:nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    хм. а для мене то якраз плюс, хоч я і не на дієті ніби :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    а я з того всього кефір пью....
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    то так. але вправду не наїстися такою піцою. треба ще щось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. LINa((

    LINa(( миється в бані

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    а ми вчора зробили свою піцу , ммм така смакота вийшла! :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    нині зайшли на піцу Папероні в Сільпо на Сихові , що я хочу сказати приємно вражена. :) тісто супер справжнє (давно я такого не пробувала -крім домашнього), начинки багато, гаряча і смачна :good: і велика ;) тут вже писали про цю піцерію, тому дякую тим форумлянам. хто порекомендував :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Pavlin

    Pavlin Active Member

    А мені не подобається в Папероні, не піца, а пиріг-тісто не для піци. ІМНО
     
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Піццу я люблю. Десь раз в тиждень на неї ходжу з дівчиною своєю. З мого досвіду хотів би порадити 2 піцерії де мені найсмачніша піцца - це Челентано біля театру Заньковецької та Челентано біля Університету.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    до речі.. сьогодні там спробувала Кацапоне - піца "всередині" , тобто як пиріг, а середині інгредієнти... правда там є суто три види - мясна, рибна і овочева... до неї дають такий смачнючий соус, оливковий.. і там ще часничок.. ммм...
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    На Сыхов?
    За пиццей?
    Звиняйте!
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    КАЛЬЦОНЕ напевно
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    о, точно! Помилилася... там ще стоїть така реклама "Я посміхаюсь, коли замовляю КАльцоне".... я ще подумала "Не дивно, що посміхаєшся, назва схожа на кальсони":mocking: :blush:
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Мені найбільше подобається "Піцца Манхеттен" (по-моєму), що на вулиці Бандери (приблизно напроти головного корпусу "Політехніки"). Піцца - дуже смачна, правда атмосфера, трохи зіпсувалася, закриваються мало не у 20-00 - всіх виганяють! о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)