Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. мала

    мала New Member

    гарна тема - головне смачна! якщо пощастить... останнім часом розчарувалася в наших піцеріях. тепер смакує лише в одній, що навпроти зупинки 3 трамваю, неподалік від галицького. Деліката називається, здається. інтерєр досить ніякий, але поїсти можна смачно.:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    а мну сі подобає піца в деманджаро, але в тотому жи на шуварі.... бо в центрі якась не дуже.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Я в піцерії не дуже ходжу, бо любимо домашню, але Фламінго - це щось! Ми в Тернополі більше ніде їсти не зупиняємося тільки там.

    У Львові мені підходила піца в Вероні (принаймні такуууу перчену я більше ніде не їла), але була там дуже давно :sad:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    у Вероні була 2 роки тому.. не сподобалось зовсім...
     
  5. Geograf

    Geograf Меломан

    А менів Торонто не сподобалось, основа в них якась сухувата, в Пепіто теж основа не сподобалась...Ох, вже ті основи для піц:wacko:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Мій малий дуже піцу любить. Хоч я ту страву не дуже схвалюю, але час від часу роблю йому таке свято :). То найбільше тому малому знатоку піц подобається у Челінтано і в Піраміді. До того ж там молочні коктейлі смачні (то його друга пристрасть :).
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    не кажіть... кожен раз як сюди заходжу, зразу на язику смачнюща, припечена , духмяна піца. На роботі і так їсти хочеться, а піцою так би наїлася. Чую, що не витримаю і на вихідних піду в піцерію. Тільки треба вирішити, в яку із них.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Піца дійсно ніби й непогана, але сам зал і обслуговування жахливе! Ми туди заходили ввечері на Старий Новий Рік. Так от: столи брудні, посуд якийсь совковий (особливо таця на піцу), але найнеприємніше враження справляла страшенно брудна і мокра підлога, яку ніхто і не збирався мити. Не знаю чи там так завжди, але я туди більне ні ногою!!!!!!:sad: о_О:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Люблю їсти піцу в Папероні на Франка. Дууууууже смачна, правда зара ціна кусається, бо звикли брати дуже велику... Але наразі, для мене, смачніша від Папероні хіба своя...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. ґ
    а де то є?:)
     
  11. helmut

    helmut Member

    Є в тернополі колоритний ресторанчик "старий млин". Там можна спробувати борщ який подають у круглому хлібі замість миски, ще в Тернополі можна цікаво відпочити наприклад у "алігаторі" - це їхній аквапарк, боулінг та нічний клуб. Як співалося в пісні "Файне місто Тернопіль" - чиста правда.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Біля "У Бюргера", а саме зупинка Ів. Франка (трамвай), перейти через дорогу (по ходу там магазин "Рошен" поруч.
     
  13. MEFIS100

    MEFIS100 Well-Known Member

    Найліпшу яку я куштував це в м. Долина, недалеко від траси, випечена на дровах в печі, тісто просто бомба, та і начинка та спеції...мммммммм, в неділю повертались з Гошева, як завжди заїхали туди на піцу. Інтер’єр дуже гарний, в національному стилі та без кітчу і шароварщини, що рідко зустрічається...та і ціни приємні *піца, борщ в хлібі, чай, старопрамен 0.5*-50,80 грн.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Найкраща, ІМХО, є ще на Сихові в приміщені ВАМу,
    найбільше мені подобається з фаршем,
    щодо ціни, то як на мене, то краще один раз заплатити і зїсти доброго, ніж що разу розчаровуватись.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    ви так смачно пишете, що тааак піци захотілось :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    це точно!!!:)))
    Мені до речі сподобалась піца на дровах на Пекарській, досить оригінальна, не така як всюди....
    І підтримую тих хто казав що дома- найкраща, принаймні з душею)) Памятаю, як моя мама робила:nyam2::nyam2: хоч це зовсім не на піцу було схоже:))):)))
    Хоча в мене не виходить:sorry: Можливо хтось має якийсь хороший рецепт???
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    В смачній піці, таки основне - смачний корж. Пригадую Ужгородську піцу, то аж ніц не хочеться... корж - практично кусень хліба товщиною з 2см...
    Корж робиться доволі просто:
    200гр муки
    2 столові ложки олії
    сіль
    пакетик розсипчатих дріждів (маленький)
    вода... замішувати до ніжної, але не липкої консистенції. Тільки не переборщити, щоб не затвердло, власне має бути ніжне.
    А далі... як кажуть - все що є в холодильнику і смакує. Стосовно сиру - найкраще - моцарелла.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Summer

    Summer Well-Known Member

    і ще свіжі трави розмарин, базилік, тааакий аромат :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    Iriska дуже дякую за рецепт:give_rose:

    Ато недавно моя сестра робила піцу дома, якщо її можна так назвати:))):)))Поки тріпалась по телефону перепалила її:))) але в нашій сім"ї нічого не пропадає))) все змели:))):)))
     
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дійсно дає приємний аромат....але щоб було ще смачніше зверху по томатному соусі я ще даю орігано....
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)