Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. syavych

    syavych копач

    Італійці тілько руками піцу їдять, так шо оті вилки\ножі то вже наш вітчизняний випендрьож :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    В Торонто якісь спеції неприємні додавали, чи то соус у них такий, в мене оскома бувала...
    А Кастелярі на початках була чудова, я тоді ще в школі вчилася, потім все гірше кафе поки не закрили зовсім...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Були в Де манджаро двічі.Нам не сподобалось.Підгоріла і суха.Жахлива(на Дорошенка)
    Челентано і Торонто - досить не погана.Ми там часті кліенти.
    Піраміда - на любітеля.Може б трошки більше соусу не зашкодило.А то якась така ніжна як для тих хто на діеті.
    Деліката на впроти Галицього - теж досить не погана.Ми як там буваем майже завжди заходимо
     
    Останнє редагування: 1 січ 2009
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Там і піцца жахлива, вічно брудні столики і хамський персонал(ну я не про всіх звичайно)...
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    :good:Ми з чоловіком пішли перший раз - я була шокована і від приготовленого і від ставлення обслуговуючого персоналу.Ну думаю підем вдруге(може то нам здалося).Все повторилось:pardon:.Напевно в перше я майже зовсім не з"їла тої піци.Ми залишили її майже цілу(не рахуючи маленьких шматочків того що скуштували)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Де справді жахлива піцца так це в Бістро Б317 (не далеко від Пузатої хати. Там ще раніше стояла машинка на вулиці). Сьогодні ми в цьому переконалися. Тісто тверде, якась без смаку, та ще й самообслуговування. А персонал настільки наглий!!!!!!!!Сьогододні,мабуть, святкували Новий Рік і всі були п'янющі! А коли ми розраховувались, то ще й набрались наглості спитати, чи то без здачі ми їм даємо. А здачі там було в районі 10 грн. Як для піццерії із самообслуговуванням - це занадто!!!!!!!!!!!:ireful1::ireful1::ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так, вони жахливі... на піццу я туди не ходжу, бо там не висить прайс, що скільки коштує.. а коли брала в них перше, друге, то ціни явно завищували... і не докажеш, що то так є, бо в них не порційно, а як заважить...
    так не люблю, коли мене дурять.. краще я сама дам на чай за файне обслуговування, ніж виманювання грошей... пару раз мене в Нью-Йорк піцеріїї дурили... то я завжди дивлюсь на екран і рахую.. вони то бачать і все правильно рахують...
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    А мені подобається піцца в Християнській піцеріїї це та шо на В. Великого біля піцерії Нью-Йорк,взагалі там смачно готують,заходили деколи з роботи туда поїсти.В Торонто також смачна піцца,якшо в ценрі то тільки туда на піццу заходимо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Ше чула шо смачна піцца (не памятаю назву піцерії)на Симоненка біля поліклініки,ніхто там не був?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    А ми теж туди якось зайшли, але не зрозуміли, що то за піцерія така. Всюди розкладені різні брошурки і книжечки про Бога. Це від якоїсь церкви? Чому така назва?:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Та то від церкви,от тільки я не розуміюсь в тому чи то від баптистів,чи від Свідків Єгови,але зайти там може любий смачно поїсти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    От ми й зайшли, але злякалися що нам зараз літературку пропонувати будуть і дурні запитання задавати, тому навіть нічого там і не замовляли
     
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Десь за тиждень до Нового року зайшли в Нью - Йорк, нас попередили, що треба почекати півгодини, але чекали рівно годину. Тьфу. Вже й апетит за той час пропав.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    престо наз, я нині проходила біля неї, але бажання зайти після свят не було :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Expaw

    Expaw Member

    Як на мене найсмачніша піцца це на І.Франка у Вероні це найсмачніша піцца яку я їв у Львові замовити найбільшу з подвійними порціями всого це просто ням ням, але й звісно ціна трохи є десь за всю піццу 80 гривень, але вона дісна дуже велика і не йде у порівняння з Нью Йорком або Челентано.
     
  17. Alka

    Alka Member

    А для мене найкраща піца у Челентано, що на Коперника. Звісно треба ще втрафити на нормальну зміну. Але тільки туди треба йти на піцу :)
    А от в Деманджаро фуууу, двічі там куштувала її і двічі вона пахла дріжджами. Таке враження, що там окрім дріжджів з начинки більш нічого не було, суха, тісто підгорівше, але його багато. Тобто якщо ти дуже голодний, то можеш напхати свій шлунок хлібом...
    В Делікаті, що навпроти Галицького ринку, теж не дуже. І якось та Деліката видається такою гадюшнеююююю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    а на Курбаса теж Верона є і там була колись добра піца...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Geograf

    Geograf Меломан

    Сама файна піца в Нью-Йорку (в тому що на Стефаника) і ДеМанджаро...
    А мо хто був у Івано-Франківську, там якась забігалівка є на вулиці ???, (здається Незалежності, аналог нашого пр.Шевченка) то там сама краща піца. От шкода що далеко і вибір начинки дуже малий, але то смак не портить:nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    у Франківську вроді найкраща "Піца+".. по відгуках знайомих....:)
     
а де твій аватар? :)