Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    УРА!! Тернопільчани тримайтеся! Львівяни їдуть на піцу! Фламінго-назавжди! А ви б знали який там смачний зелений борщ запечений в хлібині у печі:good::good::good:НЯМ НЯМ
     
    Останнє редагування: 17 гру 2008
    • Подобається Подобається x 6
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    в Пепероні однозначно класно, то така собі піцерія-кафе, а не заклад швидкого харчування, ціни вищі, ніж у звиклих піццеріях, але воно того варте :good:
    непогана піцца на Туган-Барановського, Піцца на дровах, така класична італійська, тонке тісто, технологія дотримана - моєї колєжанки мама, яка живе в Італії, каже шо однозначно італійці відкривали, все як книжка пише :) але ціни з часом теж піднялися, як і всюди зрештою :cry:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    там на вході взагалі пише, що то ресторан. :wacko:
     
  4. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    для мене воно до ресторану не дотягнуло, просто хороше кафе :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    А ми ходимо в піцерію Соренто. Тільки на якій вулиці згадати не можу. Самі туди ходимо і всіх друзів вже туди переманили. А взагалі подобається там не лише піца, а й картопля фрі(не така як всюди) і десертики смачненькі. А ще м'якенькі диванчики:good: і практично завжди є вільні місця
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    А можете хоча б пояснити приблизно, де то є?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Ну якщо приблизно, то це бічна Зеленої
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    А якщо врахувати, що Зелена - одна з найдовших вулиць Львова, то...:pardon:
    Конкретнішу "орієнтацію на місцевості" можна? ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. CurLyheadeD

    CurLyheadeD Member

    Левицького 15
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2009
    • Подобається Подобається x 6
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    подивилася я на тотой сайт, на прайси.. то воно так дешево чи то просто ще всьо як заважить???
    а піци з інгредіэнтами на вибір нема там?
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2009
    • Подобається Подобається x 1
  11. Anyuta

    Anyuta Well-Known Member

    а нам подобається "Піраміда", але саме та, що на Вітовського, 1, біля пл.Франка. Там обслуговування супер і піца хороша:) мінус-зал для курящих більший вдвічі:sad: і кращий аніж для некурящих... Ну нам то мінус, а може комусь плюс:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    А я люблю піцу ту яку готують в "Манхетені", майже напроти головного корпусу Політеху, а ще "Карітас" , на проти біологічного факультету І.Франка, але Піца, то така річ, що різні різним людям довподоби, я власне чомусь дуже не люблю з ДеМанджаро, через грубий шар тіста. Але найжагливішу піцу їла на перехресті Наукова-Стрийська, правда назву забула. Не раджу туди взагалі ходити.
     
    Останнє редагування: 30 гру 2008
    • Подобається Подобається x 4
  13. syavych

    syavych копач

    Лєо-Сіті піцерія ся називає. Туди на піцу не ходять, тілько на 3*100 :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Колись така добра піца була в Кастелярі, може тому, що це була одна з перших піцерій...
    А тепер з усіх варіантів то хіба На дровах смакує, але там вищі ціни ніж в інших піцеріях...
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    О, Кастелярі! :radist: Дійсно смачна була піцца :nyam2:, там...То перша піццерія, куди батьки повели мене "на піццу" :))). Давненько то було. :preved:
    Тоді нам принесли смачнющу піццу і тупі-претупі ножі, ну просто дубові. І так я намагалась гарно ту піццу порізати, а вона - ну ніяк не ріжиться:dntknw:. Виглядало кумедно:haha:, особливо коли піцца двічі заледве не впала на підлогу. :mocking: А потім, дивлюсь на ті ножі і думаю "та ну вас" та й почала гамати ручками. :blush:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Чомусь я піццу в Кастелярі пам'таю як одну з найгірших:pardon:.Не тільки ножі, а й тісто було настільки дубове!
    А ще згадалась мені піцерія, недалеко біля гол.корпсу Університету (біля парку).Якось так вона і називається. Пішли ми туди, бо всі інші заняті були. Піца в них була не проста, а "в тісті". Коли нам принесли, то це був один великий печений вареник! о_О. Тобто в тісто були загорнуті всі інгрідієнти, які ми замовляли. Можете собі уявити як ми її ділили:комусь серединка (з усім), а комусь получилось тільки тісто:mocking:о_О
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    тобто з правоъ сторони універу, в провулку, що йде в напрямку від парку до Городоцької..? бо там піца мені подобалась.. правда була там років зо два тому... навіть якось День Народження святкувала, подруг пригощала...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    То є Торонто.там піцца смачна:) а от Інка має на увазі Бістро Парк..піцци там не їла,такшо ніц про її смак не скажу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    о! згадала... файно там...
     
  20. Summer

    Summer Well-Known Member

    я піцу їм руками :mocking:, а то поки поріжеш тими ножичками, то вже і піца вистигне і начинка впаде на тарілку ,а холодна вона шось не тойво :nea:
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)