Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Покуштувала і там. Не сподобалося. А в Іспанії піци смачної взагалі не їла ніколи. Може. десь і є, тому не буду казати, що "в Іспанії піци смачної нема", але для іспанців то нове, і вони не дуже його люблять. Паелью треба їсти в Валенсії. А пасту - там, де ії при тобі роблять. Якщо буду в Барселоні, піду в той заклад, якщо знайду.

    ---------- Додано в 15:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

    А ото правда. Подивилась на ціни у Львові, і розумію, що як піца коштує менше, то просто використували не сир, а "сирний продукт", наприклад. Фейк :)
     
  3. pizzamen

    pizzamen Member

    Як і обіцяв пишу відгук про Коза Ностра яку відвідав цієї неділі, Піца просто бомба, без ніяких перебільшень !! Атмосфера досить цікава, офіціанти дуже уважні, пригостили від закладу дежестивом що досить вразило, оскільки ще не зустрічав щоб щось давали на халяву! Мінус було трошки душно, може через те що було багато людей. Так що раджу на всі 100%.
     
  4. La Piazza

    La Piazza New Member

    Може, ми як заклад не дуже маємо право втручатися в цю дискусію, але маємо повідомити, що у La Piazza на проспекті Свободи той самий шеф-кухар, що і у "Дольче Віта" у Трускавці - Мауріціо Крістін. Тому запрошуємо до нас куштувати справжню тонку італійську піцу і писати нам ваші відгуки.
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    А хто ж тоді в цій розхваленій "Коза Ностра"? ;)
     
  6. La Piazza

    La Piazza New Member

    Цього не знаємо, насправді. Але почитали тут відгуки і вирішили піти спробувати теж.
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
    • Смішно Смішно x 1
  8. pizzamen

    pizzamen Member

    Чому розхвалена? Просто дуже смачно!!!! Будучи в Коза Ностра мені дали візитку на якій було зображено два заклади як Коза Ностра так і Дольче Віта, скоріж за все власники одні і тіж самі люди! І все тут.
     
  9. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Смак піци більше залежить від кухаря, а він не там, а в Ла Пяцці, як зясувалося ;)
     
  10. pizzamen

    pizzamen Member

     
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну от ви й попалися.
    Ніфіга ви в піці не шарите.

    Ну-ну, розкажіть мені, який у вашій Козі йде сир на піцу, і звідки ви його привозите?
     
  12. pizzamen

    pizzamen Member

    Перед тим як щось писати ви підіть та зкоштуйте!!! Ніж виписувати всякі несенітниці. Зайшовши на форум я прочитав тему найсмачніша Піца у Львові, ви не будуючи в закладі вже негативно пишите відгуки!!! Ви напевно маєте прив'язеність до певного закладу. Але це пусте , кожна людина має свій смак і свої вподобання і вправі вирішувати в якому закладі їй смачно а звідки хто возе то іх справи основне це якість яка відчувається на смак!!! Це тільки поради!!! А ви вчіться культурно поводитися на форумі!!!!
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А вам варто звернути увагу на правила;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ви недавно казали, що
    Тепер самі собі суперечите.

    Ви можете відчути різницю між звичайною моцарелою і моцарелою буфало на смак?
     
  15. Waterrr

    Waterrr Member

    Бувала я деякий час тому в Челентано на вул.Кн.Романа. Піца, як на мене, в них не погана, але зате сервіс... брак слів. Чашка, в якій подавали чай, і ложка були брудними. Коли попросила змінити, то вони ще почали "фиркати": "Де вони там брудні!? Вам щось ввижається!" Після того випадку не ходжу в мережу Челентано.

    Мені і моїм знайомим дуже подобається піца в "Ель Греко", що знаходиться біля Катедри. І ціна там не висока.
    Але є один великий мінус в тому закладі: на 1 поверсі дуже багато столів, аж важко пройти... Хоча в них є ще підвальне приміщення.
     
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А ще мені засмакувала піца в "Мафії":nyam2:
     
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Мені подобається піца в Опері Пасаж"La Piazza"Дуже смачно,ням-ням)))І ціни досить нормальні за таку хорошу піцу!
     
  18. Andrysick

    Andrysick New Member

    я люблю львівську каву,у піцерії Траторія сім"я піцерія,що на ринку Південному (близько біля дому)дуже смачна кава,особливо люблю латте.Ще до плюсів піцерії можу додати приємний персонал,аніматорів та гарну італійську атмосферу в стилі провансу.
     
  19. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Андрію, ви слово "піца" від слова "кава" не відрізняєте?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    :haha:Головне,що слово піцерія в речені є:mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)