Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

 1. Redhotchilly

  Redhotchilly Well-Known Member

  Bella, Ciao! на Вірменській
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Bambook

  Bambook Persona non grata

  Та белла піца давно вже сказала чао. Зараз - так, непогана, не більше.
   
 3. Dia

  Dia Member

  Якщо іду на піцу, то тільки в Bella Ciao, там і тонкий смачний корж, і начинка свіжа, дійсно з італійських продуктів. Зазвичай беремо quattro stagioni або diavoletta. А ще там смачні десерти:):haha:
   
 4. Zeze

  Zeze Well-Known Member

  Ну і де фотки ваших піцц. 2013 рік надворі.
   
 5. Otsoa

  Otsoa Well-Known Member

  Ох, і не люблю я тих сучасних тонких піц.... А в нас не роблять традіцийних, по-моєму.....
   
 6. Bambook

  Bambook Persona non grata

  Сходив, спробував, думаю, мо знову налагодили якість. Де там, зовсім нете, що було на початках. До "Цезаре" у "Челентано на Ринку" дуже і дуже далеко тій піці. Та й до "Фелічіти" неблизько. Просто собі непогана піца, але в найкращі її перти - ну ніяк.
   
 7. LadyLand Shop

  LadyLand Shop New Member

  Мені подобається піца в Челантано. Але тільки в центрі, біля Оперного Театру
   
 8. Otsoa

  Otsoa Well-Known Member

  22го поспробую піцу в "Піца пронто", десь об 8ї вечера. Якщо хтось хоче долучитись - запрошую :) Колись вона була непогана, і була першою у Львові, здаєтся....
   
 9. Zeze

  Zeze Well-Known Member

  Немає у Львові нормальних піццерій. Все якесь дилетанство. Після того як десь в Єропі скоштуєш, Львів буде здаватись наглим разводіловом.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Otsoa

  Otsoa Well-Known Member

  От давайте не будемо :) Тому що в Іспанії я ще ані разу, жодного, не з"їла можливу піццу. Я вже мовчу про смачну, можливу, їстивну :)
   
 11. Locke

  Locke невиправний реаліст

  Був сьогодні ввечері в тій піцерії на Городоцькій біля церкви Анни. Відвідувачів крім нашої компанії не було, піцу чекали більше пів години, ціни великі, вибору страв немає. Пам"ята ті часи, коли там була перша у Львові піцерія, бо жив навпроти неї. Тепер ця піцерія перетворилася в забігайлівку.
   
 12. Otsoa

  Otsoa Well-Known Member

  Шкода......
   
 13. Vedun

  Vedun Well-Known Member

  Змінимо місце збору?
   
 14. Otsoa

  Otsoa Well-Known Member

  Можна змінити, але кажіть ви, де. Коли - 22го я приїду.
   
 15. Fon

  Fon whom how

  ну на франка відома піццерія папероні вроді. там була друга по смаку піцца у львові після булки. а коли булку вкусив грек і вона перетворилась на грецький фастфуд, то тепер тільки там.
  в деліката чи нюйорку взагалі боюся ходити. там і волосся попадало людям і чай подали з уже раніше завареного пакетика ))
  я б радив не піццу для збору а клуб по інтересах чи оті маленькі дивні кавярні в страшних закутках. туди ходять тільки занючі люди, свої і вони ніколи не міняються. там завжди все однакове, і якщо раз сподобалось то вже назавжди. але тут одна заковика, ніхто вам не видасть ті затишні місця, треба самим полазити по місту і найти ))
   
 16. Otsoa

  Otsoa Well-Known Member

  Покуштувала піцу у Львові і мені здаєтся, що піци у Львові немає нігде :) То, що роблять - то не піца. Я вже мовчу про якість того, що називають сиром..... :)))
   
 17. Мені подобається піца в Челантано і в Сіли зїли ... там акційна піца за 15 грн нормальна
   
 18. Bambook

  Bambook Persona non grata

  і не дивно, що

  Піца у Львові є в Фелічіті і в Челентано на Ринку.
  Все інше - профанація. Повірте, я по Європах поїздив, зокрема й у гастрономічні тури. Піци, пасти, паельї і тому подібного об'ївся.

   
 19. bulkinna

  bulkinna New Member

  Особисто мені подобається піцца Челентано на Ринку,ну ще в Пінокіо непогана що в проізді Крива Липа.А ось що ворогу не побажаю-так це Де Манжаро на Дорошенка.це жесть,я такоі "піцци" ніколи в житті не іла,ще і обслуговування фє.
   
 20. pizzamen

  pizzamen Member

  Я дуже сильно люблю піцу, і Львові було ВАжко знайти спражню італійську піцу, будучи в Трускавці побував в піцерії "Дольче Віта" ось там я найшов дійсно те що можна назвати піцою, до речі нещодавно вони відкрилися у Львові під назвою Cosa Nostra, що на Краківській здається в районі площа ринок невідмуно піду попробую і Вам напишу.....

  ---------- Додано в 18:15 ---------- Попередній допис був написаний в 18:08 ----------

  Основне в піці це тісто і правильна температура приготування, а в нас в основнорму роблять з дишевої муки та "пічки на дровах" яку самі виморували!!!! А це неправильно, є своя технологія приготування яку у Львові майже ніхто не притримується, Щоб піца була якісною вона має коштувати всередньоме 50-70 грн залежно від начинки.За якість завжди треба платити!!!!
   
а де твій аватар? :)