Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Bella, Ciao! на Вірменській
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Та белла піца давно вже сказала чао. Зараз - так, непогана, не більше.
     
  3. Dia

    Dia Member

    Якщо іду на піцу, то тільки в Bella Ciao, там і тонкий смачний корж, і начинка свіжа, дійсно з італійських продуктів. Зазвичай беремо quattro stagioni або diavoletta. А ще там смачні десерти:):haha:
     
  4. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Ну і де фотки ваших піцц. 2013 рік надворі.
     
  5. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Ох, і не люблю я тих сучасних тонких піц.... А в нас не роблять традіцийних, по-моєму.....
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Сходив, спробував, думаю, мо знову налагодили якість. Де там, зовсім нете, що було на початках. До "Цезаре" у "Челентано на Ринку" дуже і дуже далеко тій піці. Та й до "Фелічіти" неблизько. Просто собі непогана піца, але в найкращі її перти - ну ніяк.
     
  7. LadyLand Shop

    LadyLand Shop New Member

    Мені подобається піца в Челантано. Але тільки в центрі, біля Оперного Театру
     
  8. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    22го поспробую піцу в "Піца пронто", десь об 8ї вечера. Якщо хтось хоче долучитись - запрошую :) Колись вона була непогана, і була першою у Львові, здаєтся....
     
  9. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Немає у Львові нормальних піццерій. Все якесь дилетанство. Після того як десь в Єропі скоштуєш, Львів буде здаватись наглим разводіловом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    От давайте не будемо :) Тому що в Іспанії я ще ані разу, жодного, не з"їла можливу піццу. Я вже мовчу про смачну, можливу, їстивну :)
     
  11. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Був сьогодні ввечері в тій піцерії на Городоцькій біля церкви Анни. Відвідувачів крім нашої компанії не було, піцу чекали більше пів години, ціни великі, вибору страв немає. Пам"ята ті часи, коли там була перша у Львові піцерія, бо жив навпроти неї. Тепер ця піцерія перетворилася в забігайлівку.
     
  12. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Шкода......
     
  13. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Змінимо місце збору?
     
  14. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Можна змінити, але кажіть ви, де. Коли - 22го я приїду.
     
  15. Fon

    Fon whom how

    ну на франка відома піццерія папероні вроді. там була друга по смаку піцца у львові після булки. а коли булку вкусив грек і вона перетворилась на грецький фастфуд, то тепер тільки там.
    в деліката чи нюйорку взагалі боюся ходити. там і волосся попадало людям і чай подали з уже раніше завареного пакетика ))
    я б радив не піццу для збору а клуб по інтересах чи оті маленькі дивні кавярні в страшних закутках. туди ходять тільки занючі люди, свої і вони ніколи не міняються. там завжди все однакове, і якщо раз сподобалось то вже назавжди. але тут одна заковика, ніхто вам не видасть ті затишні місця, треба самим полазити по місту і найти ))
     
  16. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Покуштувала піцу у Львові і мені здаєтся, що піци у Львові немає нігде :) То, що роблять - то не піца. Я вже мовчу про якість того, що називають сиром..... :)))
     
  17. Мені подобається піца в Челантано і в Сіли зїли ... там акційна піца за 15 грн нормальна
     
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    і не дивно, що

    Піца у Львові є в Фелічіті і в Челентано на Ринку.
    Все інше - профанація. Повірте, я по Європах поїздив, зокрема й у гастрономічні тури. Піци, пасти, паельї і тому подібного об'ївся.

     
  19. bulkinna

    bulkinna New Member

    Особисто мені подобається піцца Челентано на Ринку,ну ще в Пінокіо непогана що в проізді Крива Липа.А ось що ворогу не побажаю-так це Де Манжаро на Дорошенка.це жесть,я такоі "піцци" ніколи в житті не іла,ще і обслуговування фє.
     
  20. pizzamen

    pizzamen Member

    Я дуже сильно люблю піцу, і Львові було ВАжко знайти спражню італійську піцу, будучи в Трускавці побував в піцерії "Дольче Віта" ось там я найшов дійсно те що можна назвати піцою, до речі нещодавно вони відкрилися у Львові під назвою Cosa Nostra, що на Краківській здається в районі площа ринок невідмуно піду попробую і Вам напишу.....

    ---------- Додано в 18:15 ---------- Попередній допис був написаний в 18:08 ----------

    Основне в піці це тісто і правильна температура приготування, а в нас в основнорму роблять з дишевої муки та "пічки на дровах" яку самі виморували!!!! А це неправильно, є своя технологія приготування яку у Львові майже ніхто не притримується, Щоб піца була якісною вона має коштувати всередньоме 50-70 грн залежно від начинки.За якість завжди треба платити!!!!
     
а де твій аватар? :)