Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Бачу нічого не змінилось. Був з колегою там як тільки вони відкрились. Нам у піцу поклали ТУХЛЕ мясо курки. Звісно після такого я туди більше не заходжу.
     
  2. SuperBilochka

    SuperBilochka New Member

    Найсмачніша піца в піцерії Фелічіта, що у готелі Жорж. Рекомендую всім прихильникам цього італьійського наїдку скуштувати піцу у Фелічіті.
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    У Львові найсмачніша піца - то ковбаса! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А мені найсмачніша піцца віднедавна в Celentano Ristorante на Галицькій (і здається, їм пора платити ЛФу і ДП за рекламу:mocking: - там постійні аншлаги, столик вільний дуже важко знайти).
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Іспанко, в Челентано на Ринку були?
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ви неуважно читаєте, Бамбуче;) Власне про нього мій пост (на розі Галицька - Площа Ринок).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ялинки-патички, ото тупак, чомусь здалося, що ви про Саксаганського.
    Перепрошую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ferret

    Ferret New Member

    Челентано на площі Ринок - не самі низькі ціни, а піцца - дуже-дуже смачна, просто прекрасна...
    Челентано на Коперника біля палацу Потоцьких... Хм... дуже посередньо... Картонне їдло, молочний коктейль зовсім хімічний.

    Не варто забувати, що Челентано - франшиза, і не в кожному закладі все супер.

    Які останні новини про піццерії? ;)
     
  9. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Додам до списку Челентано на привокзальній, піца не сподобалась, корж товстий
     
  10. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    "Нью-Йорк" на В.Великого біля "Марселю" - піца там - пальчики оближеш і замовиш ще :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Приєднуюсь. Була нещодавно - дуже сподобалось!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. soviet

    soviet Well-Known Member

    Я от замовляв недавно піцу на піца.львів.юа, виявилась досить смачною, а саме головне доставили теплою.

    Мене от цікавить чи є десь Львові піца більше ніж 30 см. (Велику Тарілку не пропонувати - не сподобалося)?
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Піца.львів.юа тепер зовсім не та, що раніше, зіпсулася. А ще рік тому то була супер-піца. І дешевша набагато.
    А піца 50см є в Нью-Йорку на В.Великого, про який вже писала вище :)
    Правда, я не знаю за смак, бо беру там лише стандартні 30-ки, то вони просто нямка :)
     
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так в Челентано на Ринку то одна з фішок...
    Загалом зараз у Львові з точки зору піци рулять Челентано на Ринку і Фелічіта. Можливо ще цей ваш Нью-Йорк на Володимира Великого, але особисто не пробував.

    ---------- Додано в 11:09 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

    Та, забув, у Челентано найкраще брати велику піцу Цезаре - найсмачніша.
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Так-так, в тому Челентано піца справді добра. :yes:

    Недавно пробували піцу в ДеМанджаро на Галицькій, то, на мій смак, досить посередня. Ну і обслуговування там повільно-хамовите, я аж лишала запис в книзі скарг та пропозицій :)
     
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    От тільки не треба називати піцою ті круглі гарячі канапки :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. soviet

    soviet Well-Known Member

    Як вірно сказано, коли за студентських років, особливо те ДеМанджаро, що по вул. Дорошенка, ой скільки часу провів, але нажаль як на мене вони дійсно ніколи смачної піцци не вміли робити(((
     
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я вдома роблю смачно, Маруся поділилась на ДП рецептом і виходить така класна і смачна, правда рідко готую, бо не здорова це їжа, але всеодно...
    А найсмачнішу у Львові я їла на заправці в маленькій італійській забігайлівці, як на Солонку їхати за Ашаном... Окко заправка
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Нічого собі забігайлівка. То ж Pasta Mia - нормальний собі ресторан італійської кухні :) Піцу там не їв, але пасти там дуже навіть незлі.
     
  20. morze

    morze Well-Known Member

    Піцца -не є офіційним продуктом Львова! Вибір за їдоками!
     
а де твій аватар? :)