Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. Summer

    Summer Well-Known Member

    йой то ви любитель гострого ))
     
  2. night

    night Well-Known Member

    Відвідала кілька днів тому піцерію "Белла Чао", вул. Вірменська. Піца надзвичайно смачна. Продукти якісні, тісто тонке. Готується швидко. І майже як в Італії:) Інтер'єр нічого особливого, просто але з смаком.
    Єдиний мінус, не сподобався персонал. Якийсь замучений виглядав і одягнутий аби як. Але обслуговували хоч і в'яло але швидко і посміхались:)
    Рекомендую відвідати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. solokia

    solokia Member

    Абсолютно підтримую, в Бела Чао - найсмачніше, ніде такої піци у Львові не їла. І мої друзі мене підтримують. Правда зараз холодно і коли двері хтось відкриває, то піддуває, не дуже затишно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Я теж за Челентано !) Хоча зараз багато нових закладів, достойної піци там не їв ..(
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. restavratsia

    restavratsia Active Member

    Піцца як передишка, смакуєш і відпочиваєш.

    Чомусь так склалось, що на кожен день завжди все дуже потрібно із справ, роботи, зустрічей ну і часу щось поїсти бракує, хоча щось перехватити б. Та є і святковість трошки- появи якоїсь пів-годинки- то я вже в:pardon: піццерії. Найближчої( в центрі їх достатньо). Спокій, різнорідна піцца, кава, спокійна музика і... трохи відірвешся від метушні і планів.
     
  6. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Member

    І я за Челентано! Була в різних мясцях та от в Челентано накраща!!!
     
  7. ForexTrend

    ForexTrend Expert

    Важливо, щоб піца була смачною (не важливо - де її готують), і головне - щоб на тісті було побільше накладено якісних і смачних продуктів (а то інколи займаєшся пошуками того, що замовив і знайти не можеш !!!!)
     
  8. Morderua

    Morderua New Member

    А я просто обожнюю піцерію Мама Мія яка у Хмельницькому!!справжній італійський куточок у центрі міста!!!з найсмачнішою піцою яку я колись куштував!!і от я дізнався що вони відкрили піцерію у Львові!!!НАРЕШТІ!!!!Тепер я зможу в будь який час відпочити там з друзями!!Чесно кажучи мені навіть більше подобається у Львові ніж в Хмельницькому...обслуга НАБАГАТО краще, компетентні у меню...завжди йдуть на зустріч...ДУЖЕ гарні в них дівчата і ВЕЛИТЕНЬСЬКА 50-и сантиметрова тоненька піца,яка у вас на очах печеться у пічці))за велику піцу і два пива ми з другом заплатили всього 82 грн.!!не думав,що буде так дешево, бо за таку саму піцу(правда не на дровах) у великій тарілці ми заплатили 150 грн,не рахуючи пива...і чекали ми її майже 40 хвилин...а в Мама Мії нам зробили менше ніж за 10 хвилин!сподіваюсь, що вони не будуть зупинятись на одній піцерії, бо трохи далеко добиратись з Наукової..до Пекарської((всім раджу спробувати!
     
  9. moskal

    moskal Active Member

    Отличная реклама !Супер!Как погода у Хмельницькому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Хороша піца у Львові?
    Нет, не слишал...


    Немає в нас дійсно хорошої піци, немає....
     
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А для мене фаворитом завжди було Челентано поки не скуштувала піцу в "Да Вінчі" в Кінг Кросі, а тепер вони ще на проспекті Свободи відкрилися, на розі як йти до Вернісажу, замість забігайлівки Смак
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Morderua

    Morderua New Member

    Взагалі то я зі Львова...а про цю піцерію знають всі мої друзі, і знали ще до того, як вона відкрилась у Львові!а як задоволений клієнт...маю повне право безкоштовно її рекламувати...:pardon:
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Піццу печут у всіх країнах світу, але їсти її варто лише в Італії.
     
  14. Lilikana

    Lilikana Well-Known Member

    Була я в тій "Белла Чао", яку тут часто хвалили. Не сподобалось. По-перше хлопець котрий піццу робить прийшов з вулиці и не митимі руками почав мяти те тісто на піцу... Дешевий дизайн и взагалі грязнувато. Піцца навіть в Челентано чи Неаполітані мені особисто смачніша.
     
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

    А те. що там подають, можна назвати піцою? Воно тільки з вигляду віддалено схоже.
    Найкраща піца у Львові зараз у "Фелічіті".
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tanro

    tanro Active Member

    челентано поза конкуренцією)
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якщо це жарт, то я оцінив.
     
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    До речі, в Челентано-рісторанте, на Саксаганського, фірмова піца справді незла. Але в звичайних Челентано - не дуже...
     
  19. olozik

    olozik New Member

    я завжди вважала що найсмачніша піца тільки в Челентано,але після того як відвідала піцерію на Чорновола(біля Єврошопу),почала в цьому дуже сумніватися,гіршої піци я ще неїла(:)bad:
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    шляк трафляє від складносурядних речень :ireful1:
    в челентано погана піца, чи на 700-річчя? :ireful1:
    чи малася на увазі найсмачніша?!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)