Найсмачніша кава

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем QWERTAS, 21 вер 2009.

  1. QWERTAS

    QWERTAS Member

    Шановні львівяни, підкажіть будьте ласкаві, чи плануються якісь заходи чи фестивалі на 26-27 вересня. І де можна спробувати найсмачнішу каву в місті?:)
     
  2. Nika07

    Nika07 New Member

    Я була нещодавно у "Віденській каві". Якщо не помиляюсь, на пл. Свободи. Рекомендую :)
     
  3. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    не підтримую. є кращі місця. але не можна користатися чужими враженнями. треба отримати свої...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    ось вона, програма
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. QWERTAS

    QWERTAS Member

    Дякую, програму бачила але всюди не встигаю, тому й питаю поради
     
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В рубриці <<ВІДОМІ ЛЮДИ ПРО КАВУ І ЛЬВІВ>> (з цього сайду) є вислови Винничука , Гудзяка , Возняка , Морозова .
    І є такий
    Як на мене то мені абсолютно байдуже , що думає ця людина про каву і Львів.І що він зранку пє - каву , чи росіл з квашеної капусти.
    ...а ради справедливості- якщо опублікована думка цього пана таваріща , то треба було ще поцікавитися думками консула Республіки Польща , Чехії і інших дип.представництв що є в Львові.

    ===
    Коли в "золотому вересні" 39 прийшли асвабадітєлі , то процентів 70 з них не підозрювали про існування такого продукту.
    20-25%% ...з них знали , або десь читали про нього.Але не пробували.
    Ну а решта , тих кілька процентів - знали і пили( а дехто і кожний день) каву.Це були "атвєтствєнниє работнікі" вищого рівня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. MITALb

    MITALb New Member

    Файна кава в кафе "На вірменській"... Рекомендую..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. А де тоді в глухому селі можна було каву купити? То й не знали.
     
  9. QWERTAS

    QWERTAS Member

    Дуже дякую!!!

    Спасибі, спробуємо
     
    Останнє редагування модератором: 25 вер 2009
  10. Радість

    Радість Well-Known Member

    Смачнішої кави ніж в "Дабл-кофе" я не пила. Спробуйте. Знаходиться збоку готеля Жорж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Так и мои родственники из села на Хмельниччине не пили каву
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. - родственники нынешних львовян из сёл на львовщине тоже не все (мягко говоря) пили кофе :) Но вкуснее кава кажется именно от этого:
    :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. QWERTAS

    QWERTAS Member

    Дякую, але зорієнтуйте, на якій це вулиці?
     
  14. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    перший Дабл-кофі знаходиться на вул.Руданського, другий - на вул.Дорошенка (номера не знаю, кут Дорошенка-Костюшка)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. QWERTAS

    QWERTAS Member

    Знаєте, так і сбулося. На ці вихідні завітала до Львова і отримала свої враження. На мою думку найсмачнішу варять в Дзиге на Вірменській
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    було би ше незле, якби там було нормальне обслуговування :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Во Львове прошел фестиваль кофе. В праздник городом «правили» кофейные король с королевой (на фото), объездившие на ретроавтомобиле больше десятка кофеен. «Столько кофе за день еще не пил! Но надо проверять подданных, чтобы не халтурили», — признался «король». Цены на «кавусю», как ласково называют свой коронный напиток львовяне, колебались от 10 до 50 грн. за «филижанку» (чашечку). В одной из кофеен подавали экстремальный «казацкий» кофе с водкой, красным вином и льдом. Из экзотических ингредиентов — взболтанный с сахаром яичный желток, кефир и щепотка соли.
    http://www.segodnya.ua/news/14081642.html
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)