Найромантичніші місця Львова :)

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Geograf, 25 сер 2009.

  1. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    ооооо, львів.... славнозвісний Fuck Парк, багатостраждальний кайзервальд, неперевершений дах 14-ти поверхівки біля Санта Барбари (обов'язкові атрибути: літо, 23:00), а також високий замок, але не оте попсове місце на горі, а схил, там є дуже навіть нічого - деревця, на яких пиво з піццою просто таки саме пхається в нутрощі :) і це все під фантастичну різнобарвну веселку ліхтарів, що заливають писок неперевершеними звуками усієї відомої людству палітри кольорів під звуки залізниці (і не обов'язково потягу, просто самої залізниці, хоча та, потяг також додає колориту).
    ойййй... щось так заностальгував.... мабуть десятку сторінок не вистарчить щоб описати усю романтику... але я пожалію око читача =)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Мені ще на Підголоско подобається...ввечері...тихо, спокійно(якщо студенти нічого не святкують):)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. kontra

    kontra Well-Known Member

    Якщо вперше попав до Львова куди піти

    У Львоі був тільки проїздом, у неділю прийдеться вбити трохи часу, десь з 11 і до 19, що запропонуєте?
     
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Прогуляйтесь центральними вулицями міста,закавулками......а далі ваші ноги захочуть самі йти , а очі розглядати....
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    На площу Ринок треба сходити. На ратушу піднятися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    і справді важко запропонувати щось фіксоване ) їхати в сторону площі Ринок а там далі на що вже буде настрій і смак) на Ваш вибір )
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kontra

    kontra Well-Known Member

    Стопом решил не ехать. Хочу побродить, может кто компанию составит? С меня причитается))) Актуально 30 мин, координаті в личку, буду в городе до 19-00
     
  8. starJeff

    starJeff New Member

    Раджу піти до ратуші в центрі, або пройтися по стометрівці зіграти там шахи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. olegkyrychuk

    olegkyrychuk Active Member

    Обов'язково прогулятися на площі Ринок, відвідати Вернісаж (ринок всіляких приємних дрібничок, які стосуються не тільки Львова, але й взагалі національних символів), також у нас дуже красивий Оперний театр, як і ззовні, так і всередині. Туристам дуже подобаєтсья музей пива, що знаходиться на вул. Клепарівській недалеко від центру, також варто завітати у Мастерню шоколаду і прикупити собі всіляких кльових солодощів найрізноманітніших за формою і смаком.
    А також не забувати посмакувати нашої кави у затишних кавярнях! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. olegkyrychuk

    olegkyrychuk Active Member

    А мені відгукувались позитивно як про одне із романтичних місць - це кафе Купол, що на Стефаника...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. syavych

    syavych копач

    Ресторан взагалі-то, та і не на Стефаника, а на Чайковського. Та й не сказав би жи так романтично, але смачно і затишно - то факт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Львів, львів, львів, львів...
    Багато слів, а піти практично нікуди...
    Велике село.
     
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А ви куди хочете піти?
     
  14. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    У філармонію сходіть, якщо давно не були. Чудові концерти, до речі. Органний зал - взагалі поза конкуренцією. Була недавно - досі під враженням, навіть не уявляла, що сучасні українські композитори пишуть таку чудову, надзвичайну музику для органу. Просто відродили мою віру у сучасну музичну культуру. :) В картинну галерею також можна сходити, експозицї періодично оновлюються, так що завжди цікаво
    Загалом піти є куди, було б бажання....
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    в тихе затишне місце, без гаміру, без інтенсивного руху транспорту, щоб просто відпочити
     
  16. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    А як вам романтична алейка на Академічній? ;) - де вздовж вулиці ростуть дереця і стоять лавчинки для закоханих? І ще я обожнюю ті сині світелка, що висять прямо над проїжджими частинами на Чаковського, на Гнатюка, може ще десь.... Не знаю як вони правильно називаються, але дуже-дуже гарні вони, коли вночі загоряються!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Парки не підходять? ;) На Кайзервальді класно. Там можна загубитись на пів дня, щоб зависнути в обіймах природи.. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    не те, що все так погано, просто, не є так добре як про теє глаголять.
    Одразу тільки лиш приїхав, так все було класно, все було нове й невідоме, аура захоплявала дух. Бруківка, низькі австійські будиночки, архітектура...
    Але закоханість проминула й настала сувора дійсність. Розчарувався...
    Брудні засмічені й недоглянуті парки, дороги по яких не можливо їздити, шум, суєта, неймовірний темп життя, напіврозвалені будинки, більш-менш відчищена від бруду центральна частина і повна розруха і хаос на окраїні...
    Награна старовинність, львівська пихатість й вищість.
    Псевдоаристократичність й злидні...
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Запрошую до Лодзі :) Після цього міста Львів Вам здаватиметься казкою :)))

    Бруд і все решта можна знайти, мабуть, в будь-якому місті. Але чи варто шукати негативні моменти? У Львові не бракує краси і того, за що його варто любити. Було б бажання..
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    У Львові? А я так люблю Львів за його неквапливість... і так не люблю їздити по справам до занадто заклопотаного Києва )))
    В мене по всьому місту розкидані "улюблені будинки", до яких я дуже люблю влаштовувати собі прогулянки. Наприклад, на Глібова на розі є дуже оригінальний будиночок. Подобається верхня частина вулиці Драгоманова - там так затишно і спокійно. Також верхня частина вулиці Лисенка - просто чудо, стільки прекрасних будівель. І знову ж таки - тихо, спокійно, гарно. На Старознесенській є дуже оригінальна церква - до неї приємно прогулятися пішки через Кайзервальд... список можна продовжувати дуже довго
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)