Найрагульськіша кнайпа Львова

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Forest, 10 січ 2012.

?

Проголосуйте за лідера

  1. Чікен Хат (Сан Ремо)

    12 голосів
    14,5%
  2. Старгород

    25 голосів
    30,1%
  3. Криївка

    24 голосів
    28,9%
  4. Макдональдс

    15 голосів
    18,1%
  5. Піннокіо (Крива Липа)

    3 голосів
    3,6%
  6. Челентано (і іже с німі)

    14 голосів
    16,9%
  7. Шопен

    0 голосів
    0,0%
  8. Хіт кафе

    10 голосів
    12,0%
  9. Нью йорк піца

    10 голосів
    12,0%
  10. Вероніка

    3 голосів
    3,6%
  11. Дім легенд

    4 голосів
    4,8%
  12. Роберт Домс

    2 голосів
    2,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. shoelover

    shoelover Member

    Почну з того, що, як на мене, то кожен із закладів, заявлених у голосувалці має в собі так звані рагульські елементи. Але при оцінюванні найгіршого і пекельного зла треба порівнювати самопредставлення закладу і реалїї. Так от, якщо послуговуватися цим порівнянням, то Старгород - звичайно абсолютний переможець конкурсу на найрагульськіше місце Львова. Позиціонувати себе як елітний заклад для відпочинку, з середнім чеком від 150 грн і влаштовувати танці на столах, розповсюджувати і публікувати листівки з купою орфографічних і граматичних помилок, роз'їжджати по центру на фірі з перебраними свиньми - як це назвати? Не інакше як рагулізмом і шароварщиною
    Щодо Криївки - то тут трохи інша історія. спочатку цікава ідея перетворилася на засіб рубання каси і втратила від того всю свою привабливість. Зменшилися порції, облуговування сало гіршим і тд ітп. Ну для туристів, яким це в диковинку - спрацьовує. А місцевим львівянам, які можуть ходити туди щодня і мають можливість порівняти - вже не те.
    Що ж до закладів типу Хіт-кафе та Челентано, Чікен-хату - то це звикайний непретензійний "Общепіт". вони існують ля того, щоб зайти-поїсти-вийти, тому не знаю наскільки доцільно їх вважати рагульськими чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Якщо питання до мене, то я проти неї не голосував.
     
  3. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    в криївці останнім часом стали досить дорогі ціни, а обслуговування в час пік просто жах(30хв. чекати пиво то ще не найгірше)
     
  4. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Я там ще ніразу не був..
     
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    :)))
    Раз підете, більше не захочете вертатись.
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Я в криївку йшов за тою атмосферою, про яку всі розказували. Сподобалося, як тільки почав спускатися сходами. Так, шумно, людно, але що поробиш, якось все-таки затишно, весело. Асортимент не унікальний звичайно що, але саме меню придумане так, що самі банальні вареники чи закуски захочиш замовити, та й там про що почитати. Веселить і той дядько товстий з автоматом, інтер"єр, колорит, атмосфера, все в принципі чудове. Можливо, забагато туристів, тих же росіян, але що поробиш...очі Бандери (на фото на дверях, з яких треба виходити після перемоги, чи як там..), як мені показалось, виглядають сумними, дивлячись на те все.

    Стосовно теми, не думаю що варто обговорювати всякі фастфуди, хіба що порівнюючи між собою. Особисто для мене, найгірший сервіс з тих закладів-піццерій-фастфудів - у Нью-йорку і піццерії Торонто біля ЛНУ (то взагалі жах), час поїсти - дешево відносно, але якось неприємно, найнесмачніше - у Чікен-хаті.

    Із тих закладів де був, до списку найгірших додам грецький ресторан, який знаходиться на вулиці як йти з дорошенка на пл. Ринок - навпроти Катедрального костелу. Контингент там страшний - одні багатенькі бізнесмени зі своїми страшними бабами, мажори всякі і т.д. Можливо, мені здалось.
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Побачила собі цю тему і згадала, як в понеділок йшла площею Митною і просто впала в ступор від видовища - переодягнені в костюмі свиней актори танцюють посеред площі і закликають людей відвідувати Старгород. Шок! Мені це аж ніяк не в"яжеться з образом нашого аристократичного міста. А після перегляду фото і відгуків знайомих, які там були, немає жодного бажання відвідувати той Старгород (ціле щастя, що одногрупники передумали святкувати там наш випускний в лютому).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Був в "Гопаку" на Науковій
    просто, звично, смачно, весело,звечора жива музика
     
  10. kitana

    kitana Banned

    а танці живі є? :)
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    до упаду :)
     
  12. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Старгород - перше місце по рагулізму, через імбецильську рекламу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Acolyte

    Acolyte Гість

    Неочікувано було побачити Криївку на другому місці цього голосування.
     
а де твій аватар? :)