Найрагульськіша кнайпа Львова

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Forest, 10 січ 2012.

?

Проголосуйте за лідера

  1. Чікен Хат (Сан Ремо)

    12 голосів
    14,5%
  2. Старгород

    25 голосів
    30,1%
  3. Криївка

    24 голосів
    28,9%
  4. Макдональдс

    15 голосів
    18,1%
  5. Піннокіо (Крива Липа)

    3 голосів
    3,6%
  6. Челентано (і іже с німі)

    14 голосів
    16,9%
  7. Шопен

    0 голосів
    0,0%
  8. Хіт кафе

    10 голосів
    12,0%
  9. Нью йорк піца

    10 голосів
    12,0%
  10. Вероніка

    3 голосів
    3,6%
  11. Дім легенд

    4 голосів
    4,8%
  12. Роберт Домс

    2 голосів
    2,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Forest

    Forest Moderator

    Цією темою, як і багатьма іншими, хочу покращити наше місто. В даному випадку пропоную форумлянам назвати топ-5 найгірших кнайп (барів, кафе, ресторанів тощо), які є у Львові. За оцінку прошу брати не лише кухню, але і обслуговування та оформлення інтер'єру/екстер'єру. Мабуть це дозволить не потратити часу намарно тим, хто там ще не був а також покращити самі точки, якщо хтось із топ-менеджерів чи власників це почитає.

    Свою версію подаю в голосувалці, але прошу дописувати, чого не врахував, буду редагувати в процесі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Шановний Forest, Ви самі були в Старогороді?
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ми щойно звідти :) Саме там шановному Форесту і прийшла ідея цієї теми :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    І чим вона Вам не подобається?
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Версія: там нині був день рагуля. А Фореста з Мартіні не попередили...
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Forest

    Forest Moderator

    Риторичне питання. Якщо ви не розумієте, то мені складно буде переконати у чомусь. Виходячи із моєї власної думки (як показує опитування, не лише моєї) там надто некультурно зроблений інтер'єр. Власне некультурно, бо слово культура передбачає сукупність нематеріальних цінностей, а в інтер'єрі цього закладу я побачив лише цінності матеріальні, які не мають жодної моральної чи духовної цінності.

    Так, там фізично дорогий інтер'єр, але він морально жлобський. Можливо я помиляюся, але він несе нічого більшого ніж поняття "кічок", його цінності може і відображають цінності власника але навряд чи більшості львів'ян чи більшості гостей міста.

    Я не сперечаюся, що це комусь подобається, але вже так прийнято, що за норму слід брати кращі а не гірші приклади культурного наслідування, вчити ненавчених і виховувати невихованих. І мені особисто не подобається, коли культурні погляди молодого покоління виховують у цьому закладі кітчевими образами, оформляючи інтер'єр з одного боку псевдобюргерськими елементами, у той же час у меблі вкладють середньовічні ковані елементи, стіни малюють водоемульсією, намагаючись (мабуть) цим відтворити вигляд міста епохи ренесансу і весь цей пекельний венігрет гротескно прикрашають театральними пурпуровими тканинами. Як особливий акцент, у центрі великого залу стоїть великий стовп для стриптизу. І це все не в кіоску на трасі Харків-Луганськ а в центрі міста, око жителя якого виховане на унікальних творіннях майстрів часів Австрії, чи для туристів, розбещених європейською готикою чи монументальною слов'янською послідовністю культури інтер'єру...

    Та нехай, відкинемо висококультурні пориви про виховання культури у молоді ітп. Просто уявіть, що у всьому тому вам пропонують обідати з середнім чеком у 150 грнз особи, запрошувати бізнес-партнерів, вечеряти з сім'єю чи розмовляти про щось розумне.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    от для мене, це Дім Легенд .... або я .... або лижі не їдуть -
    тим не менш, трічи відвідував з різними людьми, і тричі повторювала ситуація коли замовляли десерт , і його приносили кожному із затримкою в 15-20 хвилин .. особливо кайф, коли черга доходила до 4 особи ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. lajlubeclobo

    lajlubeclobo badatech.com.ua

    хмільний дім Роберта Домса - осблуговування просто паскудне, всі офіціантки "на паузі". замовлення несуть годинами, а як принесуть, то не те що замовляв. сидимо в сусдньому залі від того що зі сценою. хочемо послухати живий виступ, а у нас над головою якесь радіо ричить. прошу вимкніть, а вони "БЕ!", (питаю ;"де втоя дружина", а він"БЕ!")
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Forest

    Forest Moderator

    Поки лідирує Криївка. Хто би міг подумати, я би ставив ставку на Піннокіо з їхнім 200-відсотковим безсмаком і мегакислотними китайськими світлодіодами та парканчиками з хатинками а-ля "брама (потрібне підкреслити: мента, митника, податківця) в Сокількниках". Чекаємо на подальшу боротьбу.

    P.S. Пропоновані варіанти додано в опитування.
     
  10. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Аналогічно - оглядовий майданчик гарний, а все решта... якесь як в бабці на стриху - по сходах мешти чиїсь валяються, (таке враження що хтось втікав і погубив), штани брудні висять... Подушка до одвірка прибита такого кольору, що ліпше вдаритись, ніж в ту подушку попасти... А клітка в залі на другому поверсі - аж занадто "концептуальне"
    В залі горланить якась незрозуміла музика а на прохання зробити тихіше, бо порозмовляти неможливо - чергова заготовочка "це концепція закладу"...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    "Три мітли". Квінтесенція просто, плюс тотальне неспівпадіння з першоджерелом. Такі речі треба вміти робити.
     
  12. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Було б непогано, якби ті, що голосували, щось написали про свій вибір. (Я повністю погоджуюсь з Forest на рахунок "Старгороду", навіть нічого додати)
    Мене цікавлять коментарі проти "нюйорка", а ще більше - "вероніки".
     
  13. kitana

    kitana Banned

    А мене цікавить, чим вам не подобається Криївка?
     
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Шумно, накурено, душно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А чим могла б сподобатися?
     
  16. kitana

    kitana Banned

    Я не знаю, я там не була, тому і запитую. :)

    Цей заклад відомий як одна з візитний карток Львова, і те, що львів'янам він не подобається - для мене пічальне відкриття. Чесно.

    ---------- Додано в 10:48 ---------- Попередній допис був написаний в 10:46 ----------

    Значить клієнтів багато :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Для мене також... :sad:

    "Криївка" є специфічним закладом, який має свою певну "родзинку" неповторності. Я б їй поставив навпаки "+" у цьому. На поверсі дійсно шумно і накурено, але у підвалі там чудові зали :good: Хоча коли збиратись такою кампанією, то і на верху можна сидіти :)))

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    З пустими тарілками? +1, мона й на пл. Ринок сидіти
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    А полные графины говорят о том, что еду пока не подали, и фоткаются все, пока лица..не в салате раскраснелись.

    Идея соответствует. Честно - не аппетитно, т.е. собирать там друзей для какого-то события, да и просто обедать не стала бы. Как в музей - интересно, располагает. На любителя, в общем, ИМХО.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Коли вони були повні, було вже не до камери :)))
     
а де твій аватар? :)