Найогидніша страва на світі

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем MARTINI, 26 січ 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Що найгидотніше вам доводилося куштувати у своєму житті?

    Сьогодні компанією культурно пиячили в кафе "ДаВінчі". Піцца там досить непогана. І тортики теж. Але пан Forest замовив в"ялені помідори мариновані в італійських стравах... Нічого огиднішого я в своєму житті не куштував.

    Розкажіть про свій досвід...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Sman

    Sman Well-Known Member

    Хм. Цікаво.:dntknw: А я порівняно недавно скуштував в"ялені помідори. І мені сподобалися. Ну, спершу не так, щоб дуже, але за кожним разом цей смак мені імпонував все більше і більше. Як то кажуть, на колір і смак - товариш не всяк! А панові Форестові вони сподобалися? ;)
    А щодо своєї нелюбові до чогось, то мушу аж подумати. :) Я ніби то людина всеядна. :) Люблю азіатську кухню, медітаріанську. Не дуже мені смакує індійська правда. Але щоби щось таке огидне траплялося, то ще не траплялося. :)
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мабуть,дриглі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Судячи з часу створення теми, помідори були не просто огидні, а ще не давали довго заснути:)))
    Недавно були з Багіркою в Челентано. Так от там куштувала фруктовий десерт, де серед інших фруктів був такий собі білий з драглистою мякоттю (досі не знаю, як називається). Ото найогидніший фркут, який я коли - небудь їла: таке відчуття, що куштуєш якусь щойно зловлену медузу:bad:
    А з того, що викликає огиду ще до куштування - ніяк не наважуся спробувати бичачі яйця :)))
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    значить пиячили дуже культурно, бо адмін прийшовши додому в 4 ночі взявся ще теми на форумі створювати :)
    тобто вони в морозилці давно уже лежать, а ти ніяк не наважишся спробувати? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В мене є коліжанки, які дуже нахвалюють ту страву:) і радять скуштувати, а я все ніяк не наважуся.. Гм, треба подивитися, що в мене там в морозилці завалялося:)))
    Який культурний адмін:)
     
  7. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    доречі люди які коштували, кажуть що дуже смачно і схоже на паштет оО
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    о_О всеодно якось неапетитно звучить..
    О, згадала, що для мене найогидніше (і зараз мене півфоруму тапками закидають) - я ненавиджу печінковий торт і смак печінки загалом.. А ще кров"янку - один раз в житті пробувала - гидотнішої речі певно не існує..
     
  9. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    +1, не пробувала, але дивлячись на неї не виникало бажання це їсти) бє
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    переїв на свєтах?


    Язик... що може бути гірше, ніж язик?
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ооо, я люблю язик заливний. І в салатах теж
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, точно..А ще я не їм внутрішніх органів тварин (печінка, серце, нирки, шлунок) - то для мене здається таким огидним.
    А ще бобові:bad:Коли мама готує на кухні горох або квасолю - я втікаю з хати, бо не можу витримати того запаху, мене відразу нудити починає..
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє...ну то ж їсцься не з голоду,а тепла ради,нє?
    Та й музичний голод втамовує..
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Смакота! Завжди замовляємо в тих, хто привозить продукти з Греції. Влітку навіть самі робили.Теж дуже смачно вийшло.
    Ненавиджу всі субпродукти, кров"янка викликає страх і відразу. М"ясо птиці страшенну огиду. А недавно випадково скуштувала риб"ячі молоки ....гидота ще та! А випадково тому,що запікали коропа і батько поклав їх теж на деко, я не роздивилась ..
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    то ота фігня, яку з оселедця витягають? Типу з самочки ікру з яйцями, а з самця молоки? Бррр, раз куштувала - гидота..
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Для мене найогидніша страва - тушковані кабачки... Бррррррррр...
    У дитинстві тато намагався мене нагодувати ними, але коли побачив, що я реально готова повернути їх назад, лишився того ровера...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви, дівчатка, біди не знали...
    Жаби, змії, слимаки, сирі гриби, коріння, жолуді...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    розказуйте
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хіба в ПП. Боюся, публічно не всім сподобається...
     
  20. ovod

    ovod Well-Known Member

    це ще нормально......я раз пробував сирий гриб......
     
а де твій аватар? :)