Нафтогаз

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Deus igrok, 3 бер 2012.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Газпром направив "Нафтогазу України" офіційну пропозицію щодо транзиту газу
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Контрактів і переговорів щодо купівлі газу в Росії немає – Вітренко
    А порохоботи тут люрили окропом, тіпа ай-яй-яй, всьо пропало, газ піде напряму! )))
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Топменеджмент "Нафтогазу" має отримати $29 млн преміальних від виплачених "Газпромом" $2,9 млрд, - Вітренко

    Цікаво - спочатку топменеджери отримають премію, а вже потім Газпром може і виплатить ці 2,9 мільярда доларів, чи спочатку буде так як минулого разу )))
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якась беліберда...

    Нафтогаз розрахував січневу ціну на газ за новою методикою Кабміну

    Подивимося по факту;
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Sergiy Makogon
    14 год ·
    Поступово Газпром зменшує транзит через Україну.

    Після запуску Турецького Потоку -1 та 2 транзит до Туреччини, Греції та Болгарії повністю перейшов з України до нових газогонів.

    А з 1 квітня і постачання газу до Румунії повністю забезпечується зі сторони Болгарії через Турецький Поток -2. Наразі по південному напрямку через Україну транзит виконується тільки для споживачів Молдови.

    Якщо будуть завершені продовження Турецького Потоку через Болгарію і Сербію, то Газпром переведе і транзит до Угорщини теж через Турецький Потік-2. Для України це означає додаткову втрату 10-12 млрд м3 транзиту щорічно.

    Дуже важливо не допустити завершення будівництва Північного Потоку -2. Транзит газу Україною - це не тільки значних дохід, а важливий елемент енергетичної та мілітарної безпеки України.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прикольно, Нафтогаз систематично витрачає більше реальних грошей на видобуток газу, ніж отримує від реалізації видобутого газу

    Цілий світ на газі багатіє, тільки Нафтогаз в мінусі :)))

    Юрій Вітренко - Yuriy Vitrenko
    4 год ·
    На жаль, як і очікувалось, наразі розкручуються неправдиві слова непрофесійного і ображеного працівника Нафтогазу, що собівартість видобутку складає 1 грн за кубометр.
    І зараз це будуть використовувати популісти з усіх таборів, що, мовляв, наживаються на «народному» газі.
    Правда полягає в тому, що Нафтогаз систематично витрачає більше реальних грошей на видобуток газу, ніж отримує від реалізації видобутого газу. Різниця традиційно покривалася за рахунок насамперед надходжень від транзиту або фінансувалася за рахунок кредитів.
    Навіть у бухгалтерській звітності операційна собівартість є у рази вищою. А операційна собівартість - це не повна собівартість, це тільки частина.
    Найактуальніші цифри щодо собівартості будуть розкриті з публікацією звітності за перше півріччя, підготовку якої мають завершити найближчим часом, і потім вона має бути підтверджена міжнародними аудиторами.
    Також правда полягає в тому, що Нафтогаз завчасно уклав договори на реалізацію газу для потреб населення за фіксованою на рік оптовою ціною, переважно на рівні 7,4 грн, у той час як спотові (добові, місячні тощо) ринкові ціни наразі сягають 30 грн за кубометр. Ми робимо максимум можливого для забезпечення фінансової сталості всього ланцюга поставок газу - від розвідки до кінцевого споживача.
    Тому Нафтогаз не наживається на «народному» газі.
    Нафтогаз як національна компанія відповідально ставиться до забезпечення населення природним газом, що означає як покриття поточної собівартості видобутку, так і капіталовкладення у майбутній видобуток газу.
    Будь ласка, поширюйте цю інформацію. Це наша спільна відповідальність - забезпечувати сталий розвиток нашої країни.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Якщо не видобувати, а тільки торгувати, то прибуток забезпечений. Хоча їх принудили укласти договори наперед на фінансовий рік з фіксованою ціною, а ціни (спотові)на ринку газу скакнули, а опозиції все не так) Зарплати і премії в них, правда, супервисокі.Ну з цим нічого не поробиш. Це юристи та менеджери найвищого гатунку.
    Вони вчилися довго...
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Недалеко від мене Більче-Волицько-Угерське газосховище, найбільше в Європі.
    Я на днях говорив з вуйком, котрий там працює і розуміється в газі. Так він сказав, що за всі роки його роботи /а йому 50+/ ще не було такої закачки, як цього року. Жах.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Чому це жах мені трудно уявити. Може якраз добре?
    Я не розуміюся на стратегіях Нафтогазу, то не буду і сперечатися. Я бачу, що для споживачів тримається 7.4 грн за куб(при Гройсмані 8.5)І тому є збитки, а опозиції все не так ("стрімко ростуть" тарифи). Де вони ростуть - хто зна.
    Поки і електрика і газ не росте. Росте автогаз - так, бачу. Але якщо ціни на мировому ринку ростуть? Що, дотувати ще і автогаз? Прочитала, що Раша вже тренує Європу: підняла ціну, щоб їй дали закінчити СП..
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Може і добре :scratch_one-s_head:
    Побачимо ;)

    От в тому-то і тлущ.
    Зуміє Зе-команда і дальше втримати ситуацію в руках - молодці.
    Не зуміє - ніякі виправдання їм не допоможуть.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як 3,14здити гроші платників податків
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Виявилось, що в Україні є потужні газові родовища, які на догоду недоімперії було законсервовано

    На Львівщині відкрили нове газове родовище, далі будемо лише нарощувати видобуток — голова Львівської ОВА Максим Козицький

    За словами Козицького, це було причиною вчорашніх звуків, схожих на вибухи — "це звуки, під які російський газ піде за курсом їхнього корабля".
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А заявки русні на донбас повністю - це ж там сланцевого газу повно. Частково і на Харківській області... У Пуйла все прагматично: залякати людей, керівництво України страшною жорстокістю з тим, щоб воно скоріш погодилось на мирову, де буде Крим назавжди, вода до Криму, сухопутний коридор до Криму, дві області з газом, і бонусом приниження Украхни, її відмова від НАТО, мови...а санкції, раз мирова, потроху уйдуть. Тому рашисти, вище керівництво начоли з лисим йдуть до кінця, збираючи всі резерви, бо отступати їм не можна.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я не згодна. Гарна освіта багато коштує, і мало кому по кишені (і по мозгах теж). І якщо не платити як треба віп-менеджерам, які займаються стратегічними напрямками економіки - вони будуть працювати на конкурента, а то й на ворога.
    Це вже треба розуміти всім. У мене син заробляє багато в айті сфері, так він мені якось сказав:"Мама, я весь час вчуся". Мій чоловік, якому скоро на пенсію, теж весь час вчиться чомусь новому, бо в світі, де щогодинно удосконалюються технології, особливо інформаційні, інакше не можна. Курси коштують від 10 тис.грн в місяць і вище...Так що @Capitoshechka, отаке...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Багато наші віп-менеджери напрацювали на благо нашої економіки в газовій сфері, в сфері укрзалізниці? Приїхало з Польші (там на гітарі колись бринькало) - який в3,14зду з нього віп-менеджер в галузі залізничного транспорту? Посидів, мільйонів нагріб і зригнув...Багато наш віп-менеджер Укрпошти країні допоміг?
    Список продовжувати, чи досить?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov

    Ловлю себе на думці, що чаша починає потроху переповнюватися.

    Дочірня компанія Нафтогазу ("Нафтогазбезпека") купила собі 7 броньованих позашляховиків Toyota Land Cruiser на 950 тисяч євро. Дуже треба під час війни.

    Радник голови правління Нафтогазу Олег Діденко місяць тому поповнив свій гараж новесеньким автомобілем Бентлі вартістю 500 тисяч доларів. Діденко – особистий «гаманець» Юрія Вітренка, очільника моноліста, де місячна зарлата – з сімома нулями, а премії - з вісьмома.
    Як тільки покупка Бентлі за півмільйона доларів стала публічною - Нафтогаз вчинив геніяльно: звільнив радника і сказав, що не коментує покупки колишніх співробітників. Оце я розумію.

    Одеса. Депутат облради від мерсько-труханівської партії "Довіряй ділам" бере 120 тисяч за залишенння на посаді головного лікаря якоїсь лікарні.
    Івано-Франківськ. Начальник облавтодору бере 200 тисяч за погодження земельної ділянки під автостоянку.

    Щодня – десятки звісток про корупцію різного рівня з усіх усюд. У людей життя триває. Чим далі в ліс (під час війни) – тим гидкіше стає жити серед наших людей, які навіть на згарищі своєї власної країни будуть за хабар продавати місця, щоб погріти руки над вогнем.

    Це ніколи не скінчиться. Пропащий нарід.
     
а де твій аватар? :)