Політика і політики

Надія Савченко

Posted by Мих on 17 лип 2015 відповідей - 1.092
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Логічно розкладено по поличкам.
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Може і логічно,але цей кацап такий ж мудак як і всі кацапи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не заперечую. Просто навів цитату одного із тих, хто вважає, що "Росія і Україна - сестри навік, тільки Росія старша", але поведінку влади у випадку з Савченко вважає верхом ідіотизму.
    Всі вони там усвідомлюють, що вляпались по самі вуха, а тепер наввипередки починають кричати - я чистіший!
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    Я маю надію що прийде ще той час що всі кацапи будуть мати свій Нюрберг,але дивлячись на нашу владу розумію що то дуже довгий шлях
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Маєте на увазі кацапську владу, чи нашу?
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Російську, звичайно.
    Наша влада також діє не найкращим чином, але не в ідіотичному ключі.

    Я, на жаль, не вмію висловлюватися так, як наприклад Бєлковський. Стосовно терактів, коли російські високопосадовці сказали "так їм і треба". Бєлковський з цього приводу висловився наступним чином (мені сподобалося):

     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я хочу висловити крамольну думку яка давно не дає мені спокою, ащо якщо кацапам таки вдалось завербувати Надію, і всі ці суди це тільки розкрутка майбутнього суперагента....
    Тож цілком реально що якщо б її зараз вдалось повернутись в Україну вона мала б величезні шанси пробитись в вищі ешалони...
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Скорее будет лишь труп...
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    загадолся мені що треба зробити щоб стати народним депутатом України точніше кажучи за що дають Депутата

    View: https://www.youtube.com/watch?v=nXuzVDZeSlA


    View: https://www.youtube.com/watch?v=J95qndPGJMQ

    тепер я думаю ким буде Саченко по приїзді в Україну ? чи хватить їй розуму не стати Президентом ? чи ще якимсь ентом
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    нашу нашу ! як тут вже писали ТРЕБА ЗАХОПЛЮВАТИ ПОБІЛЬШЕ полонених з того боку ! захопити з десяток офіцерів, пару полковників, генералів і тоді буде на що мінятися і чим торгуватися. А ще є класнючий фільм Викуп
    КиноПоиск.ru - Все фильмы планеты качати тут Викуп / Ransom (1996) 1080p Ukr/Eng | Sub Eng — HD українською

    натяк зрозумілий бiльше ніж ?
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звільнений за "законом Савченко" згвалтував і вбив двох жінок у Вінницькій області
     
    Останнє редагування: 18 кві 2016
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Закон Савченко: Як благі наміри випускають злочинців на свободу

    В Україні тепер з цим справи набагато краще.
    По ящику сказали, що ГРУшники, яким сьогодні присудили по 14 років, згідно "закону Савченко" вже відсиділи по два роки.
     
    Останнє редагування: 18 кві 2016
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Катерина Соляник поделилась фото Наталіи Вдовенко.
    3 ч ·

    Честно, хотела закрыть тему – не люблю пустых обвинений в свой адрес со стороны плакальщиков… Но… У меня один единственный вопрос: КАКОГО ХРЕНА ЕЕ ТУДА ПОНЕСЛО?
    Впрочем, в комментах много версий:
    - Судя по новостям складывается ощущение что Савченко это нечто вроде Жанны дАрк.
    Как будто у нас нет несколько десятков человек в подвалах Ордло. Как будто у нас нет реальных героев АТО. Семей погибших в АТО.
    У нас есть только святая Савченко которую как минимум нужно обменять на Крым а то и весь Донбасс.
    Уже реально достал этот информационный шум вокруг нее и ее семьи.
    p.s. Когда приедет сюда будет Парасюк №2 в лучшем случае. А скорее всего ретранслятором ‪#‎зрады‬ от Юляши.
    - За*бали((( Тепер ця нарвана Віра в героїні лізе, аби людям голову морочити((( Все так штучно, все так противно...
    - Теперь землю только в Царском селе потребуют
    - Шо то млять за сімейка..З геморойем родились.але якби ж т о тільки для себе.
    - А у Президента больше дел нет, как возиться теперь с сестрицей. Еще одна хероиня.
    - Досить очікувано. Необхідно було "ажівіть" сюжет. А то електорат "в'ялився" на очах.
    -------
    И, ведь, главное, ни с одним не поспоришь…

    [​IMG]
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не було б ініціативи від депутатів - не було б закону.

    Депутат ВР Надія Савченко є ініціатором та співавтором закону, суть якого полягає в тому, що суди зобов'язані враховувати засудженим кожен день, проведений у слідчих ізоляторах, як два дня відбуття покарання.

    Положення закону було застосовано до 39 тисяч 496 в`язнів. Достроково було звільнено 5 тис. 961 особу, які відбували покарання за тяжкі злочини.
    Зокрема,
    10 - за злочини проти основ національної безпеки,
    832 - за умисне вбивство,
    531 - за умисне тяжке тілесне ушкодження,
    1120 - за розбій,
    863 - за грабіж
    1340 - за крадіжку.

    При цьому 12 з них вже після звільнення повторно утримуються під вартою за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, у тому числі умисних вбивств.

    Тому, @Солоха Конотопська, і цікавлюся - як особисто ви ставитеся до людини, яка ініціює такі закони?
     
    Останнє редагування: 28 кві 2016
  15. iso

    iso Well-Known Member

    "Ініціатором так званого «закону Савченко» є чоловік, що перебуває в слідчому ізоляторі Стрийського СІЗО (Львівська область, м. Стрий), розповіла сестра ув’язненої в Росії Надії Савченко Віра під час прес-брифінгу в четвер, 28 січня."
    Ініціатором «закону Савченко» став в'язень з Львівщини
    І хто каже неправдуо_О
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я вже раз тото приводив, повторю спеціально для вас ;)
    "До тих, хто за новим законом України "в СІЗО рік за два" вийде з в'язниць:

    Ініціюючи цей закон в Україні, я прекрасно розуміла, що, з одного боку, це як відкрити "ящик Пандори". Злочинний світ навряд чи захоче завтра жити чесно і навряд чи кожен шахрай захоче завтра важко працювати за невелику зарплату. Але я відчуваю на собі цей недобиток совкової системи покарання і знущання над людиною, а не "виправної системи", як її називають, і зрозуміла, що вона садить більше невинних, ніж винних. Я зіткнулася з таким вивернутим розумінням закону в Росії, але впевнена, що і в Україні з цим справи не набагато краще.

    Так, це не означає, що Закону і Правосуддя не буде. Буде! Тільки буде справедливим! І закон "в СІЗО рік за два" це початок реформування судової системи України загалом ... Мені, як і вам, українцям, дуже потрібна віра, віра в людей. Я хочу вірити, що кожен, хто "вивалиться" (звільниться з тримання та СІЗО), зможе побачити своє життя по-новому і захоче докласти зусиль, щоб зробити нашу Україну кращою для життя людей. Нам дуже потрібні свідомі, чесні, добрі люди, і я вірю, що лави українських патріотів поповните й ви. У кожного є другий шанс на гідне життя", - написала Савченко.
    Закон Савченко: Як благі наміри випускають злочинців на свободу

    Прошу пана? чи пані? @iso, а як особисто ви ставитеся до людини, яка ініціює такі закони?
     
  17. я не можу говорити про ментальний стан людини, яка перебуває в воржому полоні, яка провела ряд голодувань, якій обмежується доступ до лікарів, людського спілкування, вірогідно, і людського відношення. Але я можу висловити свою думку про людину, яка висунула і проголосувала за першу депутатом ВР і надала їй повноваження приймати рішення державного масштабу: сіра речовина в черепку, ймовірно, всохлась.
    І де вона у тих, хто підтримав і проголосував за цей закон?

    @ІгорМ, а Ви свою думку не висловили, лише пишите тезами і посиланнями
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А от чому людина, яка перебуває в воржому полоні, яка провела ряд голодувань, якій обмежується доступ до лікарів, людського спілкування, вірогідно, і людського відношення бере на себе відповідальність державного масштабу і ініціює такий скандальний закон?
    Так от воно і виглядає, що і депутати ВР і Президент свідомо прийняли цей закон. Вони ж прекрасно знали, скільки в"язнів, хто поіменно і засуджені за які злочини зможуть скористатися цим законом.
    Вони (і депутати ВР і Президент) вирішили, що чим гірше тим краще, шо нє?
    Моя думка проста і однозначна.
    Надію Савченко поскоріше врятувати від кацапської тюрми. Нагородити її всякими там званнями і орденами, виділити їй ділянку землі де побажає її мама і забезпечити реабілітацією.

    А от у Верховній Раді проявляти активність їй не пасує. Заборонити їй ініціювати всякі закони і заблокувати кнопки голосування. Бо з такими законодавцями, як Савченко, Парасюк, Гаврилюк і т.п. ми довго не витримаємо, шо нє? ;)
     
  19. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  20. iso

    iso Well-Known Member

    Щодо ініціатора Закону. Ваша цитата проти моєї. Зрештою - то десяте...
    А як я ставлюся до Закону і до авторів? Закон глупий, на мою думку. До Савченко відношуся співчутливо.
    Жертва політичних технологій. А про тих, хто підтримав Закон - читайте у @Солоха Конотопська


    .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)