Політика і політики

Надія Савченко

Posted by Мих on 17 лип 2015 відповідей - 1.092
  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Просто думка така...Якщо Путін впливав на вибори в США, чуть не посадив свого преза в Франції, то боюсь навіть уявити його можливості в нас...
    Якщо йому справді потрібен в нас повний хаос і роздрай, то всього то потрібно роздувати кожну зраду, підгодовувати і лівих і правих ітп. ну влупити ше ше десь з гранатомета по мітингу опозиції, чи щось подібне...
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ваше Імхо не пройшло.
    Надя вголос каже те, про що більшість населення думає. Дехто навіть аватари відповідні малює.
    Її відверті закиди - від повної відсутності хитрощів чи здатності до інтриг. Вона із її впертістю краще помре, ніж відступиться від свого.
    Я думаю, влада згадає старі добрі радянські часи і почне її лікувати від нелюбові до нинішньої влади.
    Звичайно, ніяка вона не російська і не китайська шпигунка.
    Її логіка проста:
    - Донбас - це Україна, а по всій Україні можна пересуватися, не питаючи ні в кого дозволу. Тим більше - народному депутатові.
    - Раз Донбас - це Україна, значить, його потрібно силою звілняти від окупанта - Росії, а не тягнути чотири роки кота за хвоста.
    - Влада нічого не робить для визволення частини України від окупанта, а вдало використовує ситуацію, що склалася на сході, на власну користь (збагачення).
    - Народу це не подобається, а отже, можна "жанна-дарчити" - очолити народ на боротьбу з не дуже шанованою народом (мяко сказано) владою.
    - Росія, звичайно, на цій ситуації гріє руки і телевізори. "До чего может довести стремление к европейским ценностям! До полного бардака."

    Подальші варіанти: Надя не їсть, її будуть годувати примусово, потім "лікуватимуть". Зірку Героя швидше в неї відберуть, чим у, скажімо, Юрія Бойка.
     
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    Василь і думка.
     
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Не потрібно і не можна силою звільняти Донбас від Росії. Росія - ядерна держава, яка терпить занепад. І просто відверто 1,03,08 президентом заявила про наступальні озброєння, про наміри агресії. Росія володіє другою!!! армією у світі (перевірте це різними мовами). Я вам знайшов рос. статтю скільки тратить РОсія на підготовку до війни. Порахуйте, порівняйте з українськими можливостями.
    "Треть бюджета России тратятся на оборону и нацбезопасность."
    «Злые языки говорят: ну, посмотрим теперь на Уралвагонзавод...»
    Не підігравайте стороні, що розпалює війну. Не підміняйте потребу реформ, розвитку війною.
     
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Саме таке я вже чув, під час захоплення кацапами Криму.
    Тепер треба виправляти ситуацію.

    А подивимось.
     
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Крим і Донбас - маленькі епізоди багатостолітнього рос.-українського конфлікту.
    В корені конфлікту відношення Росії до України.
    Ситуація виправляється. Крим, який перетворюється на безводну пустелю працює проти його загарбника. Зруйнований Донбас тисячами російських маргіналів і сотнями танків, який мав відігравати роль відведення уваги від Криму має відшковувати той, хто розпалив там війну - Росія. Донбас і Крим повернуться разом із каяттям Росії. Ініціація збройних дій - безресурсний волюнтаризм, працює на применшення відповідальності палія війни - проти України.
    Хочете на Донбасі мати Грозний-2000? І десятками років виплачувати репарації і так озлобленому війною населенню, як Росія платить чеченцям? Росія із вмінням вам наштампує "Грозний-2000" з кожного населеного пункту Донбасу. А платити за відновлення буде кожен з вас з власної кишені.
     
    Останнє редагування: 24 бер 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. prius

    prius Well-Known Member

    А що чи скажите на її посиденькі з терористами і що захарченко класний пацан?
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    Читайте уважно: я написав "її логіка проста". Під словом "її" я маю на увазі Надію Савченко. Ніде не написано, що я з нею погоджуюсь чи підтримую. А якщо Ви звертаєтесь до "неї", тоді так прямо і пишіть "Надю, не підігравайте стороні..."

    А реформи йдуть, аж гудуть. Розенблатами, градинськими, ляшками, добкіними-лобікіними. "Так пабедім".
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я нічого не кажу. Я лише сказав, що її посадять, на противагу твердженню @cncmaster -а, який казав, що ті всі дії - щоб народу було цікаво, що в нас є опозиція.
    Посадили, триматимуть у кутузці, або поки не помре, або почнуть лікувати.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є думка, що Пуйло і не хоче всі ресурси кидати на війну, і дуже скоро приймає Мундіаль, тому загострення на війні ймовірне десь у серпні, а через таких як Савченко роблять заворушення в Україні, хочете вірте, не хочете не вірте, зацікавлені у такому ліліПути.
    Почув сьогодні виступ російського ліберала Леоніда Гозмана, своєрідний провал, що не добились створення недореспубліки Недоносії, а частина Луганської і Донецької областей - валіза без ручки, на бойові дії і утримання захопленого йдуть космічні суми
     
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    Надю, якщо Україна почне силою звільняти Донбас від Росії - Україна програє. Рейтинг армій: Росія -2-ге; Україна- 30-те місце.
    2017 Military Strength Ranking
    Тому Україна звільнятиме Донбас в союзі із цивілізованим світом. Це буде трішки довше, але зате гуманніше.
    У понеділок чекайте значних перемог країн цивілізованого світу.:)
     
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Якби Україна не почала силою звільняти Донбас ще у 14-му, то лугандон би зараз був значно більший.

    А зараз грати з кацапами вже ніхто не збирається.
    І то є добре

    Свою ядрену зброю можуть засунути собі десь у дупу.
    Ніхто нею не лякається, бо знають - кацапам потрібна чиста територія для розселення, коли на московії їм стане замало місця.
    (А це вже сталося)

    Ось ми дивуємось, чому кацапів не турбують власні проблеми,
    як ото з далеким сходом та китайськими справами
    - але треба розуміти, що вони на свою країну вже давно забили болта,
    їх цікавлять країни, куди вони можуть втекти від власних проблем.
    Якщо ті країни будуть пееред тим ними окуповані, тоді їм буде значно легше там асимілюватися.

    Цивілізованому світові байдужі проблеми України.
    Треба це враховувати.
     
    Останнє редагування: 25 бер 2018
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То скоріше про нас :).
    Чого там вже буде асимільовуваьись якщо там вже буде все засрано рускім міром?
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мене от що дивує, кацапи так ненавидять Америку, а попробували б вони уявити собі не те що світ, а навіть саму Росію без Америки. То ж вийшло б щось страшніше за гібрид пн. Кореї з Сомалі і раннім СССР :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Денис Казанский
    23 березень · Між тим, вся ця історія з Савченко ледь не затьмарила головну подію минулого тижня.

    На Полтавщині працівник птахофабрики пошив спеціальну куртку для крадіжки яєць. Винахід дозволяє за одну ходку пронести на собі більше сотні.
    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Смішно Смішно x 2
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чув ще версію, колись Батьківщина мала всі шанси не пройти у парламент як Свобода, партії Гриценка і Тигипка, розкрутивши Савченко і включивши її у свою політсилу, все таки проскочили.
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Прикольно спостерігати як тепер всі "експерти" розказують як вони ще тоді коли Надька сиділа на москалях то вже знали "що то за пташка" ))
    Хоча Віталій Дейнега справді казав ще з самого початку що "ви ще побачите...мені про неї такого нарозказували ті хто з наю служив".
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фі, якісь там "експерти" і Дейнега...
    Я з самого початку казав "розв"язати, але вилки поховати... " :)
     
    Останнє редагування: 25 бер 2018
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Про перший день Савченко в Верховній Раді (пост від 31 травня 16 року).
     
а де твій аватар? :)