Політика і політики

Надія Савченко

Posted by Мих on 17 лип 2015 відповідей - 1.092
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та то влада зрозуміла, що перестаралася, коли не пускала "заколотника" Саакашвілі на жоден теле- чи радіоканал, і зараз вирішила давати ефір "заколотникам" на всіх ЗМІ в прайм-тайм. Хай усі знають, від якого лиха нас хоче вберегти рідна наша влада!
    Мені цікаво, скільки часу мине до того моменту, коли в "дєло" вплетуть ім"я Саакашвілі?
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А хіба Саакашвілі не ходив по тих самих каналах?
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юра якось розмито обвинувачував Міхо. Там не було конкретики
    А тоту героїню обвинувачує, що вона "особисто планувала, особисто вербувала і особисто давала вказівки як провести теракт".

    Юра каже, що є беззаперечні докази.
    Так що, по його висерах, Наді вже два дні тре сидіти за гратами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вахтанг Кіпіані
    9 год ·
    Казус Героя України Надії Савченко, можливо, змусить АП і ВР нарешті внести зміни в закон і положення щодо відкликання/скасування нагородження цією найвищою в державі нагородою. Близько десятка зрадників України в Криму та на Донбасі - Герої України, досі. Чотирьох років роботи на Путіна і членства в "Единой России" недостатньо, щоб зробити елементарне. Бо декому на Банковій і Грушевського просто пофіг. Юрій Бойко так і помре Героєм України. І в нього на білому італійському мармурі постаменту буде це написано як і те, що ніяких "вишок Бойка" і "законів 16 січня" не було. І поряд лежатимуть живі квіти від ГПУ і СБУ, куплені на бюджетні кошти.

    зі

    Така собі ситуація...

    2018 рік. На сцені стоять Порошенко і Савченко
    П:
    - Наша Надія, прошу тебе добровільно віддати Зірку Героя України.
    С:
    - Хрин вам! Я нагороджена за здійснення визначного геройського вчинку! Ви самі це казали і всі це знають!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якби Савченко здійснила анонсоване Юрком Картавим дійство, то мала би ще одну зірку Героя України. Від народу України. (с)
    Пацани, що що були в АТО (з особистої бесіди з ними).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Василь каже, що говорив з "пацанами" з АТО. На форумі Василь роками негативно тільки про українських силовиків, тих, хто організовує, розвиває, і закінчує АТО. Василь роками виступав проти АТО, ниючи благав перейменувати АТО у війну (з другою армією світу).
    Окупанти захопили всього кілька районів (планували 10 областей) завдяки хлопцям добровольчих батальонів, яких Василь регулярно дискредитує.
    Василь - колаборант...
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так це і є війна, правда, гібридна. Винахід колишньго "работніка плаща і кінжала". Он і Волкер назвав це війною.
    Волкер: «На Донбасі триває війна, але давайте сподіватися, що в 2018-у зможемо досягти миру»

    Тільки Василь про це казав уже давно. Правда, у багатьох, в тому числі і у мене, були заперечення, що якщо оголосити війну, то вийде так, що Україна оголосила війну Росії, і тоді невідомо, чим це протистояння може скінчитися.
    Наскільки я розумію обов"язок військового, він полягає в тому, щоб захищати країну (з усіма її старими і малими, з українцями, росіянами, євреями і циганами, що тут проживають, а не сортувати на щирих і нещирих, -мовних і -немовних). Захищати, отримавши наказ.
    А то зараз багато вже дуже розвелося націоналістів, багато хто з яких ніколи б не став націоналістом, якби це було небезпечно, як за СРСР, коли можна було і в Мордовію забезкоштовно і надовго.
    А коли Україна стала українською незалежною державою, бути нацоналістами для багатьох виявилося дуже прибутковою справою (першою прийшла в голову фамілія Фаріон).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. prius

    prius Well-Known Member

    а чому не прізвище, і чому не пацани з правого сектора я кі гинули разом кіборгами?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @hrim, я розумію, що то не моя справа... :blush:
    Але може ви би випили трохи зільонки, га?
     
  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    Василь клопотав про офіцйну ініціацію і отримання статуса розвязувача "війни". Із всім витікаючим негативом. Ролики "гражданская война" "на Украине" вже крутили з 2004 року.
    Дуже відомо чим закінчиться. Порівняйте економічний і військовий потенціали Росії і України.
    Так, власне, Василь увесь час агресії поливає брудом різні підрозділи силовиків, які захищають країну.

    Medwedo, я не хочу з вами більше говорити про ту особу.
    Не може особа, яка роками дописує в темах про конфлікт Росії і України оминати корінну тему невизнання Росією субєктності України. Це автоматично викриває його ангажованість.
     
    Останнє редагування: 17 бер 2018
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Слово "фамілія" я використав навмисне, в іронічному сенсі, а серед кіборгів, які загинули, захищаючи ДАП, було багато не тільки українськомовних хлопців, а також хлопців російськомовних, які ніколи не розмовляли українською. Деякі нинішні "націоналісти" таких відсіюють у другий сорт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хто його зна. Може, і не дуже відомо, якщо згадати про війну Радянського Союзу із Фінляндією в 1939 році.
    Ми можемо лише гадати.
    Або Росія за півроку дійшла б до Дніпра, або, при шаленому спротиві України, і великих втратах відступила б, або б Україна по якому-небудь лендлізу отримувала від Заходу зброю, якою били б російські війська в хвіст і в гриву. Ніхто не знає, як би було.
    Знаємо лише, як є - майже через день хтось гине на Донбасі, гуманітарні каравани не припиняють свій рух з Росії, бізнез деяких процвітає по обидва боки конфлікту, а то навіть і по трьох боках (Україна, ОРДЛО, Росія).
    Я особисто не знаю, як би було краще - чи війна відразу, чи отаке як зараз. З погляду на те, що гине два-три чоловіки на тиждень, воно, звичайно, краще, ніж 15 тисяч (гіпотетично) за день. А, може, за три місяці все б скінчилося, і загинула б така сама кількість людей (правда, інших), як і за цих чотири роки. Не знаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    З одного боку, як казав, вже покійний Нємцов, Пуйло якщо не відчує опору і спротиву, може йти хоч до Ужгорода... Якийсь спротив є, як від нас, так і не мовчить світ, а звільняти законне своє, нема у нас маршала Жукова, закидувати противника трупами своїх солдат не будемо.

    Часто порівнюють війни у Фінляндії чи говорять про хорватський сценарій, вважаю, що Україну не варто порівнювати ні з Фінляндією, ні з Хорватією.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Свинорилий не даремно казав, що закінчить АТО за тиждень. Була можливість придушити заколот сєпараторів. Але йому пояснили, що тоді кінець бізнесам, кінець контрабанді, кінець аферам з газом тощо. А барига, як би голосно не волав «славаукраїні», лишиться баригою. Тому то ми тільки на четвертому році назвали агресора агресором, бо вже люди в світі реготали з нас. Ми дотепер торгуємо з ворогом, підтримуємо дипломатичні стосунки, дозволяємо вибори на своїй території. Вчора один вальцманоїд заявив на 5-му каналі, що дуже переймається рішенням Британії про видворення російських дипломатів, бо це дві ядерні держави, і цей жест практично являється початком війни. Але нічого не сталося. Бо Патріоти думають про Країну і Державу. Її честь і свободу. А бариги про власний гешефт і тухєс.
    Слава Вальцману!
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ніхто не знає, але багато хто знає історичний досвід. Путінській Росії підлість була властива завжди. Об'явлена війна з нею закінчилась би швидко по багатьом причинам: в неї нема таких ресурсів, щоб проковтнути такий шмат як Україна та і Захід не дав би далеко протиснутись.
    Але умови миру були б вже точно на умовах Росії. Це ж насправді війна, а ні "настамнемає" і в ній було б як з Фінляндією у свій час. І ще Путін з насолодою трохи побомбив би східну Україну, тобто всі промислові центри, щоб Україна вже ніколи не піднялася і як стигле яблуко впало б їй запазуху.
    Зараз є агресор і є жертва агресії, і на агресора тиснуть, бо це поганий прецедент. А коли ви беретеся об'являти війну - то воюйте. Росія війни не об'являла і не збиралась цього робити, а ось перемогти Україну збиралась. Але не очікувала, що з її планів вийде такий пшик-результат, який перемогою ніяк не назвеш.
    І ще: багато міст війна минула, в їх числі і Харків.
    А хто з ким заробив грошей вже на цьому тлі неважливо. Київ і Львів далеко, а ми за 40 км від кордону.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Позиція одвічної жертви-боягуза. Фігня, що жертві раз у раз дають щелбана. Жертва радіє, що не дають копняка, бо поруч стоять міцні хлопці і дивляться на хулігана...
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А що зараз залишилося зі східних (лугандонських) промислових центрів?
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Попорядку: перед виборами обіцянки закінчити війну за тиждень - 10 днів давав Гриценко ( не поставити на руїнах Кремля синьо-жовтий, а вигнати окупанта зі своєї території ), а Порошенко - за день... берусь за голову, як люди у таке повірили.
    Фінський сценарій вважаю малоймовірним, втрата частини території і вимушений нейтралітет, боюсь, ліліПутів цікавить не нейтральна Україна, а підконтрольна їм Україна, чи то частина Тайожного союзу, чи то Малоросійський федеральний округ. Були нейтральними хоча би при янукоїдах, врятувало це нас від нападу Росії?
    Ну і бомбардування Східної України... Хтось може уявити серйозні бойові дії поблизу найбільшої у Європі Запорізької АЕС?
     
  20. hrim

    hrim Well-Known Member

    Може.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=JMEexCpunL8
     
а де твій аватар? :)