Політика і політики

Надія Савченко

Posted by Мих on 17 лип 2015 відповідей - 1.092
  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Подобається Подобається x 2
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не зовсім так, приміром ВО Свобода виглядали гарно та здавались ефективними у опозиції, на стихійних мітингах і факельних маршах, при владі слабенько та неефективно, козак Гаврилюк - виглядав на майдані сміливим та незламним, у парламенті - не у своїй тарілці, так і Савченко виглядала незламною героїнею десь у російській тюрмі, а в українському парламенті - слабо та непрофесійно.
    Ну і більшість людей, розкручених і приведених Тимошенко - явно підвели ( Лозинський, Королевська, зрештою і Савченко ).
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Електорат - як глядачі на телешоу: чим видовишніше та запутаніше - тим швидше метає попкорн і аплодує
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    [​IMG]

    Це для Миха, знаю йому сподобається. :cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Подібність Путіна і Тимошенко зауважувала не одна людина. Але я не думаю, що у " Батьківщину " Савченко взята по якісь вкзівці, просто тоді були популярними і могли підняти рейтинг партії ком.бати і герої війни.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Прямо у " Що? Де? Коли? " запитання знатокам: якщо так Савченко переймалась військовополоненими та миром на Донбасі, по якій причині притихла під час загострення поблизу Авдіївки?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не лише підняти рейтинг. Савченко завербована для того, щоб через неї вкидати різні дурнуваті ватні ідеї українцям і бачити їх реакцію. Тому її зробили героєм в очах українців і випустили в ефір, при цьому залучили на початках партію Батьківщина.
     
  8. iso

    iso Well-Known Member

    Миху, не гоніть коней. Є вже докази? Тоді чому не знімають недоторканості і не заганяють до цюпи:scratch_one-s_head:
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так її ж сам Порошенко і зробив героєм :)

    View: https://youtu.be/TIfD0A-9O3w
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може я і помиляюсь, але дії Савченко можуть бути не стільки вербовкою спец.служб, а й власною тупістю та недосвіченістю у політиці.
    Скільки було думок, що прийдуть у парламент ком.бати - порядок наведуть, а насправді багато хто відпрацьовує вкладені у нього гроші, часто якимось олігархом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Як казав Міміно (Валіко Мізандарі у виконанні Вахтанга Кікабідзе) Рубіку Хачикяну (у виконанні Фрунзіка Мкртчяна) : "Сначала думай, потом говори".:)

    Доказом може бути лише довідка з ФСБ. Або, копії окремих аркушів особової справи агента "Пуля" (чи як там вони її назвали), завірених в установленому порядку тим же ФСБ.

    А такі докази можна здобути виключно після того, як кацапстан капітулює комусь. І то не факт....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зробили ЗМІ, а Порошенко - присвоїв.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Як смішно то читати....

    Головне як пафосно:

    Василько за охфіцера ЗСУ Савченко заступивсі.... Час все показує.... і "бездіяльність барижної влади" і що ми отримали... Все просочене мольфаризмом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Порошенко назвав Надію символом гордості і нескореності і тіпа ми всі пишаємося тою поведінкою, яку вона продемонструвала. І не тре тепер Порошенка вигороджувати ;)

    View: https://youtu.be/0UxJ6G-K27o
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та ми всі і ви таке казалисьте, шо тут дивного?

    Всі думали, жи воно мудре, а воно....
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. prius

    prius Well-Known Member

    @Мих вже дійсно смішно як ви дуєте в дудку потроха і навіть не прикриваєтесь як колись
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Може ви і казали, але я подібного не казав ;)
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не слід відкидати варіанту, що під час голодування крапельниці із глюкозою містили не тільки глюкозу ( могли бути і наркотичні речовини ) + адвокати Савченко не раз говорили, що у неї непростий характер.
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Не бачив, не знаю, але засуджую. Яке це знайоме:sad:
    Це ми вміємо. Вознести до небес, а потім під ноги…:)
     
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Розівчіться.
     
а де твій аватар? :)