Політика і політики

Надія Савченко

Posted by Мих on 17 лип 2015 відповідей - 1.092
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    напостити вам що зробив президент по звільненню Савченко? Чи не читав - не знаю? А не прийшло вам в голову, що чим більше президент України (хто би він не був) буде перейматися Савченко, тим більше ймовірності, що Путін її не випустить? Дійшло?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    три єврейки вийшли на мітинг.... не зле...
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Айдар для мене не колеги.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    З якого переляку?
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо не важко.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як то з якого? Якщо Путін побачить, що Порошенку то надто залежить, то це стане інструментом тиску. Що тут неясно? Інструмент тиску є Ліпецький завод, інструмент тиску - Надія Савченко.

    А умови можуть бути прості: визнайте перед світом, що Крим - Росія і попросіть зняти санкції. Вступіть в переговори з терористами. А якщо президент вступить в переговори з терористами, то Україні можна забути про підтримку у всьому світі(чого домагається Путін).
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вже всі знають, шо "Рошен" в Ліпєцку Порошенко тримає не просто так для бізнесу.
    Він /"Рошен"/ знаходиться там на бойовому завданні і нарушаєт кацапам екологічєскую обстановку :)

    Липецкий Roshen обвинили в нарушении экологических требований России
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    То де логіка? Віддав Савченко, нехай віддасть свічний заводік. Тоді хоч якось логічно буде, а не по-барижному...
    Я він через посередників ще не вступив в переговори?
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Савченко коли попала в полон не була в регулярній армії,вона в той час була в відпустці ,і воювала в Азові
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А можна віддати те, що немаєш? Є у Порошенка фізичний доступ до заводу? Там зараз можуть поміняти все керівництво, розігнати людей і все розікрасти. Яким чином він може запобігти цьому? А ніяк!
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    посередники - то справа десята. Кучма не займає жодної вагомої посади в державі.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В Азові... добровольці не вберегли чи не єдину жінку.
     
  13. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Господин Порошенко поступил весьма опрометчиво, когда давал обещания, которые не мог гарантированно выполнить. Возможно, это только ухудшило шансы на освобождение.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Отут я погоджуюся.

    То є тупість давати обіцянки, знаючи, що обставини незалежать від тебе. Згоден. Так само, як закінчити за пару днів АТО.

    Просто є речі, які цілком від тебе незалежать і щось обіцяти - то ідеотизм.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зверніть увагу, ці жінки з самодовольними лицями вийшли ніби як продемонструвати свою одежу, а не на протест.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я би прохав модераторів перейменувати тему на просто - "Надія Савченко" .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тоді тре підрихтувати перший допис. А для чого аж через пів-року підтасовувати написане?
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ухты! оно говорящее !!!!
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    мда ... а Василий то причем? Ром ты был в нашей мусарне? администрации, мэрии и т.д. ? хоть одну однозначно адекватную госслужбу видел? вот и я не видел, хотя взаимодействую по работе со всеми ... это про коллег дармоедов ... про остальное - умничать не лезу ... и да, тему сделал (название) ваще не в тему
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    згоден, а хто почав?
     
а де твій аватар? :)