Нація, що спивається...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Deus igrok, 15 січ 2008.

?

Чи вживаєте алкогольні напої (не стосується пива) ?

  1. Так

    19,0%
  2. Інколи, на свята

    60,5%
  3. Не вживаю взагалі.

    20,5%
  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Добрим самогом ше ніхто не отруївся,за винятком тих випадків коли в цей самогон для міцності навчились додавати карбід,меланж, напалм і т.д. Ну міра і культура вживання повинна бути.
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Бурєчєнку давай!
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тви, чувак, хлєбало своє прикрий(те).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Пошкодуйте свою голову,то ж вам не город.
     
  5. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Ого, прям денервує шановний пан..
    Так, якщо я прикрию хлебало так звідки ж тоді пан (ти) взнаєшь що там у мене в голові, які мої думки...? Га? - тобі ж від цього буде гірще - бо не взнаешь, а я буду думати й далі як думав. Ото ж бо :good:
     
  6. Balamut

    Balamut Well-Known Member

    Самогонка зі жмиху за 2 грн/літр вироблялась звжди юез штучних інгридієнтів, але от здоров'я не дуже додавала))
     
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Зі жмиху най п'ют дибіли....а я про цукор,дріжджі і воду.
     
  8. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    А грушки з бабусиного садочка куди?))))

    Згодна - легалізують, то й добре. Може, хоч якийсь контроль буде за цим ділом.
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Та тут як мені здається справа навіть не в контролі,а скоріше в совісті тих хто виготовляє і культурі тих хто вживає
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    В Литве на хуторе близ Радвилишкиса пил самогон на крестинах однажды. Других крепких напитков не было в принципе. Как вырубился - не помню, на сеновале, рядом с весьма симпатичной курчавой девушкой. Начал шевелиться, ойкнула, вскочила, по-литовски спросила: вода есть? (нашла у кого спрашивать!) и вниз по лестнице. Других подробностей просто не помню, было что, не было... Но водички отпив голова не болела. Вот он, натурпродукт!
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    без карбіду,без напалму для міцності...нє
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Без Е211, Е247, подпольный продукт - не иначе. Надо заказать да пару мудаков при случае угостить, а то крутых много развонялось...
     
  13. Garmash

    Garmash Well-Known Member

    Литовцы вообще суровые ребята. Я никогда не забуду картину, когда годовалый ребенок приподнял и грыз грязную табуретку: зато это единственаня семья

    P.S. Это кстати единственная семья, где никто никогда ничем не болел :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Цікава тема, стосується майже кожного з нас але більшість навіть не задають собі питання чому все саме так, як це впливає на мене і які наслідки буде мати.

    Нація спивається? Цікаво чим це виміряти, бо різні організації дають різні дані і оцінюють за різними показниками. Тому в одних списках ми перші в інших 59-і ?
    Всі знають що алко-бізнес надприбутковий, це як глобальний конвеєр. Алко-бізнесу не потрібні алкаші - з них нема що взяти, вони п*ють бормотуху. Цьому бізнесу потрібні люди які лише стають на початок конвеєру, люди що "культурно споживають", школярі з алко-енергетиками і пивом в руках, сім*ї в яких лише на великий празник ставиться плящина на стіл....і т.д.
    І взагалі, що це за птаха така : "Культура споживання алкоголю" і навіщо вона? Де прописані її норми і в грамах розписано щось таке : "...за порадою ВООЗ така кількість алкоголю вважається "культурним споживанням.."?
    Скільки можна писати "НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ*Я" . Чим міряти ту міру, і де те мірило? А його немає , бо алкоголь шкідливий для організму в любій кількості.
    Ще дратує таке : "Споживай відповідально". За замовчуванням це вже є реклама алкоголю бо "споживай" в наказовій формі , але в умовній "мірі відповідальності".
    Ми - заручники шаблонів : Новий Рік - шампанське, День Народження - "поляна"... Чи можна обійтись без алкоголю в цих випадках?

    Цікаве відео до теми "Давайте выпьем" по научному" http://www.youtube.com/watch?v=kK11HTSguNo&feature=player_embedded
    Тут про дитячий алкоголізм http://video.i.ua/user/472633/19250/92200/

    P.S. Я не засуджую людей котрі вживають алкоголь, в певній мірі в них, в певний час, не було вибору, тому вони такими є зараз. Питання вживати чи не вживати кожен має усвідомити самостійно. Інша ситуація з тими батькам котрі дають дітям "попробувати" вина чи шампанського, тут треба відривати все при основі.
    Як пояснити дитині що алкоголь в 12-15 років - це погано, якщо дитина з пелюшок бачить застілля де всі весело сміються і "цокаються стаканчиками"? Що за подвійні стандарти?
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)