Нація, що спивається...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Deus igrok, 15 січ 2008.

?

Чи вживаєте алкогольні напої (не стосується пива) ?

  1. Так

    19,0%
  2. Інколи, на свята

    60,5%
  3. Не вживаю взагалі.

    20,5%
  1. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Как то слабо себе представляю коньяк и вино под борщ, сало, малосольные огурчики или вареники с картошкой и шкварками
     
  2. illia

    illia Well-Known Member

    а по-моєму, причина лежить глибше.. на що схожий алкоголізм такого масштабу?... старше покоління дотримується десь до 35-40 років, молодше до 25-ти, далі здоров"я вже втрачено. після кожного "свята" машини швидкої біля кожного другого під"їзду. величезна маса "алкогольних зомбі", які проживають.. ні проісновують своє життя "під градусом", марнуючи його. хворі діти, які зі старту отримують у спадок неповноцінне життя. на що ж це схоже?.. нмд, на самознищення. причому на самознищення нації (.. не лише нашої). ми марнуємо свій потенціал на всяку фігню, як результат не виконуємо свою функцію визначено вище. нмд, цю проблему не вирішити з допомогою заборони реклами, прийнятт законів і т.д. якщо людина захоче покінчити життя самогубством, їй ніхто не завадить. а на рахунок дітей.. я вважаю, що не все так просто. дитина, коли народжується - це не чистий аркуш паперу. як я вже писав вище, вона отримує у спадок багато чого від своїх батьків, як у фізіологічному сенсі, так і духовному.
    Проголосував за другий варіант, і якщо чесно ставлю це собі у Великий мінус.
     
  3. smbds

    smbds Well-Known Member

    Щиро кажучи, не вірю результатам опитування, що втричі більше "тільки на свята" ніж чесно "так". Але хотів би, щоб було саме так. Сам над цим працюю ;)
     
  4. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Чесно і відверто - інколи на свята... Це від себе... І то не на кожне... З кожним роком, все більше бажання приємної розмови з родичами та гостями, ніж банальної п*янки... Правда, маю знайомих, які полюбляють то діло і без причини... Мабуть бачачи їх і маю щораз більшу відразу до алкоголю... Хотілось би, щоб і вони кинули ту згубну звичку, і зрозуміли, що цим проблем не вирішиш... Деякий час мені вдавалось втримувати їх подалі від чарки коньяку, але я не можу бути постійно при них... І поки не прийде їм розуміння... ніц не вдієш...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. iso

    iso Well-Known Member

    Бідна у Вас, Тим22, фантазія щодо "хорошой і вкусной пищи". Такі запити і шмурдяком можна задовольнити на усі 100.:)
     
  6. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    Незнаю як школярі і студенти,а водії точно стали менше пити за кермом в зв'язку з новими штрафами і конфіскацією прав.Я вважаю що треба не тільки боротись з продажею неповнолітнім алкоголю,а й затримувати випивших неповнолітніх і накладати на їхніх батьків величезні штрафи,а за систематичне повторення виганяти зі школи і позбавляти батьківських прав. Можливо це жорстоко,але я думаю такий метод зменшить вживання алкоголю серед молоді.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. natkanetka

    natkanetka Well-Known Member

    я проти великої кількості вживання алкоголю, тим більше серед підлітків, але не думаю, що не можна випити 2 бокали шампанського у Новорічну ніч чи трохи вина на чийсь День народження.
    а боротися з підлітковим алкоголізмом - майже нереально, бо поки підліток не зрозуміє, що це шкідливо - не кине. і знайде шлях випити, навіть коли це буде заборонено. те саме з сигаретами.

    п.с. щодо першого посту - в Росії підлітки, мабуть, нечесно відповідали, бо наскільки я знаю там п'ють більше, ніж у нас. навіть дитячі витверезники (чи як то називається) є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Спивається не нація - деградує мораль!
    Сусідка жалкує: - У нас сильна біда, мій зять вже тиждень "не просихає"!..
    Хіба ж це Біда?!! Тиждень в запоях... Це халява!
    Страшний бідака, коли є за що і в носі все решта.
    А для чого йому про щось та когось дбати, планувати, переживати?..
    Залив писок - отримав фантом щастя, спокою і стабільності, ляпота... (((
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Нині коліжанка дружини прийшла на сеанс релаксу (тяжка розмова з невісткою). Дружина сунулася флєшку діставати, а... нима воткі! Закінчилася.
    Нарила в "барі" оце:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Виявився, що лІкер.
    Люди добрі,поможіть. Цікаво стало, кокого ж та пляшка року (може бути). хто корки/етикетки пам'ятає?
    (сусідів-знавців не питаю, бо потім голова болітиме)

    підозрюю, що 90-х років. а мене в ті часи не було ві Львові.
     
    Останнє редагування: 14 чер 2009
  10. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    А Ви не дивилися на внутрішню сторону корка , там мав бути рік випуску.А якщо би була етикетка , то теж з наклеїної внутрішньої сторони.
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Етикетка зотліла... А в корку вже ніц не вичитаєш, навіть фольга вкрилася нальотом...
    А лікер норматільний, чоколядовий.
     
  12. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    по кольору схоже на "Старий ринок" (?) .... зараз такий випускається на ЛГЗ ... різні види ....
    той який шоколадний (чи то мускатний) файно підходить для морозива (зверху поливати) - колись у "Ласуні" (на Дорошенка) так подавали
     
  13. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    проголосував "не вживаю вззагалі", бо так і є

    і коханій своїй забороняю навіть на випускному
    навіть пиво!!

    не тре мені пом дітей хворих.............
     
  14. victorys

    victorys позитивчик :)

    лікарі кажуть, що в розумних кількостях час від часу навіть корисно.
    ну, але вам певне видніше :scratch_one-s_head:
    я там лікарів слухаю :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. illia

    illia Well-Known Member

    ага корисно...
     
  16. victorys

    victorys позитивчик :)

  17. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    говорять, бо самі не знають)

    взагалі-то, у світі зараз іди війна між тими хто "за" алкоголь і "проти". звісно,що прихильники мають більше можливостей для ведення інформаційних битв (за ними стоять потужні виробники).
    От, є такий дядько професор Жданов. Він активно виступає за активний спосіб життя. Розказує про вредність алкоголю, тютюну і дошлюбного сексу.
    Але вже навіть і представники православ'я знаходять в ньому ворога (чи знаходять гроші у своїх спонсорів, невідомо).
    ось, любуйтесь: http://www.iriney.ru/sects/okolopravo/015.htm

    колись і пиво було інше:)
     
    Останнє редагування модератором: 14 чер 2009
  18. Навіть маленька доза руйнує клітини мозку, які потім не відновлюються.
    А курити чи колотися в малих дозах часом не корисно?

    І правильно!

    Слухайте далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. victorys

    victorys позитивчик :)

    щось ви кожну тему до релігії зводите..навіщо? :dntknw:
    Я висловила свою думку, а вас до пива чи будь якого іншого алкоголю абсолютно не переконую :pardon: Кожному своє.

    слухайте маму і буде Вам щастя ;)
     
    Останнє редагування модератором: 14 чер 2009
  20. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    це неумисно. це так виходить. Церква об'днує не тільки простих людей, ай виробників і т.д. Але менше з тим.

    Логічно, що фірма на свому сайті буде писати лише про позитивні сторони товари, можливо, навіть перебільшуючи їх?:)

    цікаво, чому автор теми в опитуванні не відніс пиво до алкогольних напоїв??
     
    Останнє редагування модератором: 14 чер 2009
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)