Нація, що спивається...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Deus igrok, 15 січ 2008.

?

Чи вживаєте алкогольні напої (не стосується пива) ?

  1. Так

    19,0%
  2. Інколи, на свята

    60,5%
  3. Не вживаю взагалі.

    20,5%
  1. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Та чо, не заохочую...:))) Думаю кожен сам для себе вирішує!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    З одного боку так, кожен сам вирішує. З іншого боку, бувають люди слабкі і їм потрібно допомогти, але то вже таке.
    Як на мене, день Ангела на те й день Ангела, що такі речі мають бути осторонь. А в нас чомусь, як не подарунок, то алкоголь. Мій тато колись своїх учнів спитався, чи вони вважають його алкоголіком, що на День вчителя дарують коньяк чи ще щось схоже. Діти трохи здивувалися, тато пояснив, що його такі подарунки ображають і крім того він узагалі алкоголю не вживає. Діти почали дарувати географічні книжки до кабінету. А випускники татові принесли нещодавно морську свинку. :)))
    Звичайно, можна по-різному сприйняти те, що мій тато не стримався й таки обурився. Дехто скаже, що "о, зажерся й подарунками перебирає", але я знаю, що для нього то була справа честі, бо він для мене з дитинства був прикладом саме невживання алкоголю.
     
    Останнє редагування: 4 лют 2009
    • Подобається Подобається x 11
  3. nastinka

    nastinka відсутня

    дуже люблю цих звірючок :)
    у мене була. але у мами виявилась алергія і я змушена була його віддати..:sad:
    я навіть з ним спала...)) він обнімався зі мною))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Торк

    Торк Well-Known Member

    Другое дело - теперь я тебя люблю :):):give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Була я в дитячому будинку,думаю ті дітки вiддали би все щоб іхнi батьки не пили:sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. nastinka

    nastinka відсутня

    отак зразу?))
    за що ж?)
    всерівно дякую *калупаючи піч*))
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    • Подобається Подобається x 1
  8. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    я думаю, що проблема не в алкоголі, а в культурі споживання алкоголю (тобто в її відсутності)

    p.s. алкоголю можу не вживати кілька місяців, але від хорошого сухого вина не відмовлю собі за обідом влітку :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    однозначно. Нам всем известна "истина" - типа "выпил, закуси". А повинно бути навпаки. Под хорошую вкусную пищу выпить бокал (пару бокалов:)))_) вина, дорогого коньяка, то есть, смаковать еда с напитком. А не наоборот.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а в тому, що вже у дитячому садочку відмічання днів народження, випускні щороку і всяка інша франця.... от і виростає покоління, якого навчили все "відмічати" ну і з алкоголем, як без того. А потім дивуємося: звідки то береться? Та шо посіяли - то і пожинаємо.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    невже?!
    миху - не пізнаю... Невже таке прозріння?!
     
  12. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    не погоджуюсь.
    дітей треба привчати, що в житті всяке буває і виховувати смак до їжі, так і ставлення до алкоголю в тому числі.
    можна святкувати і з водою негазованою, ніхто вас не заставляє пити горілку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    невже я колись писав інше?


    я проти святкувань подібних. Ну який може бути випускний у дитячому садку, чи 4-му класі? Недаремно у нас ті свята без перестанку, самі до того привчили. Святкуємо все і радянські свята і українські і західні і східні, ну а алкоголь... привчіть без алкоголю, коли одні свята і більшість не проти хильнути?
    Минулого року у нашій школі карантин припав на Валентина і шо ви думаєте? Святкували після карантину........
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ніччо не понімаю...:dntknw:
    Один допис, а стілько протилежностей...
    Святкування - радість ("завжди радійте"): чим більше свят, тим більше молитви (кожне ж святкування нею починається і закінчується), радості. та й не сваритисі на календар пасувалоб, а "за все дякувати". :)))

    Наспівуючи:
    Вчера была среда, сегодня понедельник,
    А я опять стою без дела и без денег,
    Но на челе моем сомнения ни тени,
    Зато - уверенность в конце.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. LeBron

    LeBron Member

    радість тут вживається в іншому значенні. А з приводу святкування - заздрю. У нас чомусь святкування молитвою не починаються і не закінчуються.
     
  16. mxa

    mxa Well-Known Member

    Вставлю свою копійчину. Серед моїх знайомих що люблять серйозно "відтянутись" це в основному люди що багато працюють, або ж ті у яких керівники просто звірі. На мою думку більшість спивається саме через стрес. Принаймі починають спиватись через стрес. У нашій країні дуже слобо присутні інші способи зняття стресу, самий розповсюдженний це пляшка. Коли якісь проблеми всі добре знають що варто лешень добре випити і на наступний день встаєш як новенький.

    Серед інших знайомих, які серйозно займаються спортом, взагалі немає нікого хто би так знімав собі стрес, у них і стресу як такого немає. Сам по собі знаю, коли займався спортом все було ок, далі закинув трохи, були проблеми почав гуляти, потім знову взявся за фізуху і закинув ці гулянки далеко-далеко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А на мою думку через стрес напиваються! Спиваються ИМХО через безвихідь, через неможливість щось змінити... Ось людина працює, робота середньої оплати, але стабільна. Звільняють. Пошуки роботи результатів не дають - криза. Сварки вдома, борги за комунальні, дітей не нагодуєш, не вдінеш. І як результат - стакан....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. travellviv

    travellviv Member

    Але проблеми не зникли... Тільки ще одна додалась... Це не вихід із ситуації, це просто втеча від реальності.
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Спиваються, бо є до цього схильність організму. Ск. абсолютно благополучних людей стає алкоголіками
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зустрінемося - все поясню подрібно.....
     
а де твій аватар? :)