Нація, що спивається...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Deus igrok, 15 січ 2008.

?

Чи вживаєте алкогольні напої (не стосується пива) ?

  1. Так

    19,0%
  2. Інколи, на свята

    60,5%
  3. Не вживаю взагалі.

    20,5%
  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://www.umoloda.kiev.ua/number/1077/116/38587/

    http://www.vox.com.ua/data/publ/2007/12/19/ukraintsi-spyvayutsya-vrazhayuchymy-tempamy.html

    http://www.rada.gov.ua/zakon/skl4/6session/STENOGR/21010506_72.htm

    http://www.umoloda.kiev.ua/number/921/218/33539/



    Отож, що маємо.
    А маємо просту річ. Таке поняття як "побухати" , з'являється вже у 8-класників. Реальної проблеми придбати алкогололь просто не існує. Пам'ятаю, як у 12 років мене 31 грудня послали в алкомаркет. Всі метушилися на кухні, прибирали. І мене, як самого свобідного, відправили . Чи зустрів я якісь труднощі при покупці ? Жодних.

    Я не проти алкоголю. Я проти його "фетишизації". Пропаганда ТВ, ґазет, книжок - алкоголь перед нами постає, як найпростіше вирішення проблем. Випив - весело і все забув, до наступної порції.

    Єдине , що для мене залишається секретом. В чому фан: зібратися групою осіб, готуватися тиждень, закупити продукти і алкоголь, поїхати за дві, три сотні кілометрів від дому, прийти в будиночок - і за годину вже перебувати у стані сплячої красуні. На ранок швидкі збори, поїзд, рідний дім. А далі як в афоризмі: "Найгірше, це коли в асьці на питання, як ми вчора погуляли, мені кидають лінк на ЮТуб."


    А тепер більш по суті.

    Чи поможе заборона реклами алкогольних напоїв ?
    Чи виправдає себе, заборона публічного вживання алкоголю, окрім барів,кафе, ресторанів ?
    Чи почнуть так само регулювати рекламу і продаж пива ?


    І на останок.

     
    • Подобається Подобається x 4
  2. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Не знаю, я работаю с молодежью и мое субъективное впечатление. что наоборот стали меньше пить. Может более резко разделилось общество? Одни почти вообще не употребляют, а другие пьют за всех остальных сразу...
    Откуда у меня все-таки эта мыслишка, что как было, так и есть...только захотелось кое-кому цены взвинтить на спиртное и нажиться...
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    І в мене таке ж враження.Молодь праґматична,добре знає,чого хоче в тому житті.А бухарів не поважають ніде,в будь-якому середовищі.
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Велике і тверде ТАК на перші 2.
    Щодо третього, то дуже сподіваюся.

    Додано через 2 хвилини
    Мій брат мені так і казав нещодавно. Він взагалі не п"є, але має одногрупників, котрі фактично спиваються.

    Додано через 4 хвилини
    Як на мене, то ціни однозначно треба підняти.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Угу, на різдво ішли ми в центр гуляти, біля Арсену стояла компанія пацанів, на вигляд ще школярів, і активно обговорювали яке ж западло що супермаркет закритий, і де ще можна випивку купити. О в людей уявлення про св"яткування взагалі, і таке велике релігійне св"ято зокрема.
    Як на мене заборона алкоголю це перегин, а от обмеження реклами, контроль за продажем підліткам і підняття цін - саме то.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    У цивілізованих країнах вже давно нема такого свавілля, як в Україні. Коли цигарки та алкоголь продають школярам.
    В Канаді в багатьох магазинах висить табличка, що "якщо ви на вигляд молодші за 25, то просимо приготувати документи". Хто як виглядає, звичайно, визначає продавець. Мені якось теж доводилося показувати документи. Після того чоловік собі сам пиво купує. :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Нація, що спивається...

    В нас в районі поруч 3 школи, часто з малою гуляю на шкільних стадіонах - море пляшок з під пива і горілки, і ближче до вечора - компанії школрів "на вєсєлє", причому як хлопців так і дівчат. Випити для них пляшку Ром-коли чи чогось подібного - взагалі не вважається чимось надзвичайним.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    [​IMG]

    http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/08/25/8218/

    http://www.day.kiev.ua/153331/



    Я погоджуюся, що абсолютна заборона алкоголю - це не ефективно. "Сухі закони" США і СССР досить, яскраво продемострували наслідки такої заборони.


    Проблему бачу виключно в сімях і школах.
    Перші в більшості, не проводять розмов на цю тему. Інколи, навіть заохочують і вважають це нормально, мотивуючи це класикою: "поки молодий, тре нагулятися".
    Школа, і освіта загалом. В чому вона винна ? Вона не пропагує здорового способу життя. Зокрема, це яскраво виражається через молодих вчителів. Вони констатують факт, того що найближчі вихідні їх вихованці скоріше за все будуть проводити за чаркою, як це не сумно. Освіта повинна внести слова, що асоціюються з алкоголем, до табу. Освіта повинна показувати всі переваги здорового способу життя, а також альтернативи, як проводити вільний час.
     
  9. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Я ж и говорю, что общество очень поляризовалось в этом вопросе. Но все-таки большинство почти перестало пить. Группа же риска - это как раз школьники класс 8-9... Запретить подросткам-школьникам продавать, конечно, не помешало бы...
    Из друзей сыновей, то не замечаю за ними такого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Можна тільки порадіти за Ваш край.
    У Львові такого не спостерігається.
     
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Дй Боже чтобы так было. Но я такой тенденции не заметил. Причем вне зависимости от региона Украины.
     
  12. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Точно спрогнозувати неможна, ну можливо трохи вплине, проте основний чинник це оточуюче середовище, якщо там "бухарі", то і будуть "бухати".

    Вона вже є, принаймні з 4 роки точно. Міліцйонери не раз ловили, здається то трактується так : розпиття спиртних напоїв у не призначеному для цього місці.

    можливо, зараз навіть більше пивний алкоголізм у молоді.
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Не знаю як кого, а мене просто вражає величезна кількість молодих людей на наших вулицях, які цмудлять пиво... І серед них купа дівчат...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    я б заборонив легкі алкогольні напої. Вони якраз привчають молодь до спиртного....

    Додано через 2 хвилини
    З спиртних напоїм можу випити лише червоне вино, горілку - не переварюю, коньяк - та ж сама горілка, але противніша.Пиво п"ю рідко - 1 раз на квартал - півроку.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Наприклад закордоном це не легкі алкогольні напої, то я про наше пиво. Воно десь у 2 рази міцніше ніж у них, і вважається алкоголем.
    Шведи були дуже здивовані коли взнали про те, що в нас є пиво на 14 обертів.
    А ще більше, що я у бістро заказав конь'як(100 гр). Вони зразу побігли купувати, бо в них такого чуда нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Як приїжджав мій вуйко з Канади.то показував,що таке оте віскі з содовою.Сміх,та й годі.Берут 20 грам горівки,розбавляють тото півфляжкою мінеральної води і тото цілий вечір дудлят.
    Фе,мене би звонітувало....
    І,при такому питтю в них ще є алкоголіки...Встид.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    І як вони зимові морози переживають, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Ну, частенько ведь и пиво пьют безалкогольное тоже...
    А вообще я говорю о студенческой молодежи и сравниваю со своми же впечатлениями в 1997-2000 годах... Относительно этого периода. однозначно, меньше стало... Да и на работе тоже ушла мода на застолья с морем выпивки. Как-то незаметно перешли на легчайшие вина, сок и чай с тортиком.. (это когда праздники..)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Недавно чув з новин, що знову ціни на алкоголь зростуть, лeгкі напої(пиво, ...) на - 20%, а щось по важче - на 15%.
     
  20. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Нація, що спивається...

    Вот это и была основная цель всего этого крика... :8:
    Спасали нации, елки палки...
    Так, кто там у нас контролирует этот бизнесс, не подскажете?:dance:
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)