Нацгвардія, міліція, поліція та інші...

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем VasMT, 27 чер 2015.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Реформа МВС ще продовжується.

    У ЛЬВОВІ ЗАТРИМАЛИ ВОДІЯ, ЯКИЙ НАСМЕРТЬ ЗБИВ ЖІНКУ І ВТІК
    «Особу водія-втікача та його місце перебування встановили. Ним виявився 25-річний львів’янин, працівник поліції. Зловмисник затриманий», – повідомили правоохоронці.

    зі

    Збив - погано, але ж ще й втік! Бидло...
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Повертався з клубу: у Львові підполковника Нацгвардії зловили п’яним за кермом (відео)

    У ніч на 10 лютого патрульні спільно з активістами викрили п’яних підполковника та майора Національної гвардії.

    Про це повідомили у Pitbull Lviv.

    Зазначається, що силовики розважались в одному із нічних клубів Львова, який розташований на вул. Володимира Великого. Про те, що працівники правоохоронних органів сідають п’яні за кермо, патрульним повідомили небайдужі люди.

    Автомобіль нацгвардійців зупинили та склали протокол за 130 статтею КУпАП.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Пардон, в попередньому дописі неправдива інфа :hi:

    Західне територіальне управління Національної гвардії України
    7 год ·
    Олег Тихов
    6 мин. ·
    Pitbull Lviv присвоїв військове звання "ПІДПОЛКОВНИК" прапорщику на пенсії

    Інформацію про затримання поширили активісти «Pitbull Lviv» на своїй сторінці у Фейсбуці: «Зловили п'яних підполковника та майора Нацгвардії України». Також є відео затримання порушників.
    Офіційно повідомляємо, що громадянин, який перебував за кермом не є «підполковником Нацгвардії». Дана особа дійсно перебувала на військовій службі в званні «прапорщик», і звільнена з військової служби у відставку за станом здоров’я 26.12.2018 року.
    Просимо активістів, представників засобів масової інформації оперувати достовірними фактами та не використовувати інформацію, яка не відповідає дійсності.
    Радимо представникам ЗМІ перевіряти такого роду інформацію та використовувати офіційні джерела.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Щось @hrim " а не чути в світлі останніх подій з участю мусорів-вбивць :scratch_one-s_head:
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Таки помер 5річний хлопчик, якого підстрелили бухі мєнти.:sad:
    Бабуся дитини плаче, каже, що нічого не буде цим тваринам.
    Командир їхній подав заяву на звільнення - йде на фронт.
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    Трагедії - частина реальності.
    Я надіюся винних (очевидно, поліцейських) буде покарано. Співчуваю.

    Ми з вами перетиналися, коли трагедії (і просто рутинні справи) використовувалися зловмисником VasMT для дискредитації, підриву усієї системи безпеки.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як би я не ставився до @VasMT, але він людина слова.
    А ви, @hrim, говорите що попало на язик.

    зі

    @VasMT, перепрошую, що говорю про вас в третій особі :hi:
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    СБУ затримала одного з керівників Сколівського відділення поліції (фото)

    Співробітники Управління СБ України у Львівській області викрили на хабарництві одного з керівників Сколівського відділення поліції.

    Майор поліції сфальсифікував матеріали про нібито вчинення місцевим мешканцем ДТП та почав погрожувати йому кримінальним переслідуванням. Свою "допомогу" у закритті сфабрикованої справи поліцейський оцінив у 65 тисяч гривень.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я вже неодноразово питав у знайомих, хто має відношення до лав МВС, але ніхто так і не дав мені відповіді на моє запитання...
    Спитаюся ще в @hrim... Раптом в нього відповідь є? А запитання наступного плану:
    скільки я себе пам’ятаю (ще з радянських часів) і до теперішнього часу, при влашнуванні на роботу в органи МВС завжди дуже ретельно перевіряють людину - до діда-прадіда вивчають родичів, щоб Боже збав ніхто з них не мав колись проблем з законом. Коротше кажучи - відбирають найкращих з найкращих. А тепер суть питання: а чому ж на виході таке лайно виходить? Здавалося б там повинні працювати ледь не найсвятіші люди при такому відборі...

    P.S. Все таки моя покійна бабця правду казала: "В міліцію йдуть працювати ті, хто не хотів навчатися в школі, а тепер не хоче робити"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Перепрошую за свій п"ятак :hi:

    На мою думку, @hrim вже давно дав відповідь.

    Мене більше цікавить думка і позиція Іри П., на форумі @Alias .

    Скажу поза очі - вона, Іра П., великий молодець.
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вашому п’ятаку все пробачається)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Ми чогось не знаємо? Поділіться...:)
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Іра П. служить в поліції. Особисто мені вона подобається і як поліцейський і як людина.
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    • Інформативно Інформативно x 1
  18. iso

    iso Well-Known Member

     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ну от і закінчилася моя тяганина з судами і з 3,14ДАРАСАМИ-МЕНТАМИ. Так, саме з 3,14ДАРАСАМИ. І нехай @hrim хоч очі мені позасцикає, але я зараз доведу, що менти – це 3,14ДАРАСИ.



    Так от, на днях зателефонували з цементовозки і попросили щоб ми забрали мій ровер, який був у них на штрафмайданчику з 25.09.2018. Після ДТП ровер вкинули в автобус, автобус пригнали на штрафмайданчик і так він там і простояв цілих 9 місяців. А ровер мій увесь цей час провалявся там в автобусі.

    А тепер трохи історії…

    Те, що менти – 3,14ДАРАСИ, я, впринципі, знав давно. Але тепер я в цьому переконався на власному досвіді. Через 10 днів після ДТП проводився слідчий експеримент. І трапилося чудо: на час проведення слідчого експерименту автобус, який стояв увесь цей час на штрафмайданчику – ВИЯВИВСЯ НЕСПРАВНИМ!!! Це при тому, що після ДТП автобус СВОЇМ ХОДОМ прибув на штрафмайданчик. І тут раптом за 10 днів з ним щось трапилося. Що з ним тільки не робили: і пхали, і на буксирі тягали – автобус завести не вдалося. Зламався, СЦУКА!!!

    Але слідчий експеримент все одно був проведений і вина водія автобусу була доведена. Цікаво, що ж могло такого трапитися з автобусом, який приїхав в справному стані, а через 10 днів вже був зламаний? До речі, дуже цікаве питання вимальовується: а як же він їхав без гальмів через усе місто (від місця ДТП до штрафмайданчику він проїхав 6 світлофорів і кілька пішоходних переходів)? Ні на які думки не наштовхує?
    Ну ладно – поїхали далі… Пройшло 9 місяців, відбувся суд, суд виніс вирок. І відповідно до цього вироку даний автобус потрібно було повернути його власнику (за умови сплати ним енної суми грошей), а ровер мені. Решту нудних судових моментів я описувати не буду.
    І от на цьому тижні власник автобусу приїхав і забрав його. Ровер мій з автобусу викинули і коли ми приїхали забирати ровер, то автобусу вже, звісно, не було. Ну моя мати візьми та й підйібни цементовоза: а як же автобус забирали? Він же був несправний… А цементовоз і каже: «Чого це він був несправний? Завів і поїхав собі.»
    Тепер всім зрозуміло, чому менти 3,14ДАРАСИ?

    За 9 місяців сталося чудо Господнє і автобус самозцілився!!! Тому я рекомендую всім, в кого є якась зламана автотехніка, приганяйте її на штрафмайданчик нашої конотопської цементовозки. Вона тут самозцілиться і самовідремонтується. Тут аура така.
    Так сталося, що я особисто не забирав свій ровер - ця процедура відбувалася без мене. Тому я попросив, щоб мати зняла з ровера сумочку, яка була до нього примотана. В сумочці були 2 гаражні ключі, а також ключі отакого плану:
    Після того, коли я прийшов додому і відкрив сумочку, то я в ній виявив лише 2 гаражні ключі....

    Ну а якщо комусь ще й досі незрозуміло, чому менти 3,14ДАРАСИ - тоді ось вам вишенька на тортик…

    Вчора спілкувався з дівчиною, яка працює в нашій цементовозці. Знайомі з нею дуже-дуже давно, ще по старій роботі. Так от що вона мені розповіла: на днях у цементовозів перевіряли відеореєстратори. Інвентаризація була. Надійшло ЦУ зверху: перевірити наявність всіх відеореєстраторів. Кожен відеореєстратор тре було сфоткати так, щоб було видно його інвентарний номер і вже потім ці фотки переслати. Так от, під час перевірки виявилося, що на одній з цементовозівських машин відеореєстратор був відсутній. За словами цементовозів, його в них…С3,14ЗДИЛИ!!!
    Так ця дівчина їх там ледь не від3,14здила. Про3,14здонів давала таких, що поприбігало все начальство. Грозилася їх там постріляти і повішати. Під час телефонної розмови з нею в мене думка з’явилася - взяти бейсбольну биту і піти відмаслати кого треба. Вона сказала що в неї бита вдома є і вона залюбки склала б мені компанію ))).
    Ну і хто вони після цього?
    Як можна розраховувати на якийсь захист і на якусь допомогу, коли в них в самих все 3,14здять прямо під носом? Я не здивуюся, якщо завтра їх прямо з кабінетів повиносять і вони цього навіть не помітять.

    P.S. До речі, від своєї знайомої я почув ще одну історію. Ржали дуже довго. А історія про те, як один чоловік на штрафмайданчику прямо під носом у цементовозів с3,14здив акумулятор. Там дуже цікаві деталі. І якби не курйозний випадок, то цементовози навіть і не знали б, що в них акумулятор с3,14здили
     
    Останнє редагування: 6 лип 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)