Нацгвардія, міліція, поліція та інші...

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем VasMT, 27 чер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Золоту медаль давали за відмінне навчання.
    А я казав вчитися не відмінно, а йнакше ;) :tongue:

    я вище добавив і для вас ;)
    Патрульні беруть хабарі

    Ну а про того поліцая, котрий забрав у шофера ковбасу, а активістам брехав, шо купив в магазині я кілька разів ролик показував :)
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну, продовжимо...

    У Полтаві затримали поліцейського, який збирав «данину» з підприємців на ринку
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    медаль не є показником мізків.
    Приведу приклад з реального життя, правда там вже тема не про медаль, а трохи вище - про диплом з медучилища. Мій троюрідний брат одружився дуже рано - у віці 18 років. Його дружиною стала дівчина, яка навчалася з ним разом у медучилищі (на рік молодша). Ця дівчина закінчила медучилище з відзнакою, а мій брат з трояками. Правда є одне АЛЕ - він їй постійно допомагав писати роботи.
    Та і по собі знаю... Половині групи писав роботи (правда за гроші). І дехто з тих, кому писав, закінчили "з відзнакою" також. А сам закінчив без відзнаки (завалив принципово)
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    В 9 класі на районних олімпіадах був 1-й з хімії і 2-й з математики. І це я вчився в сільській школі !!! Вважається, що школи в райцентрах дають кращі знання в порівнянні з сільськими.

    На 1-му курсі інституту також був в числі перших.

    Після 1-го курсу призвали до війська. Після війська вже сильно вчитися не хотілося)))) "З"їхав" на "3", "4".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Погоджуюсь. У нас одна із Криму працює. Усім і кожному розповідає, що закінчила школу із червоним дипломом. А сама така тупа і обмежена :suicide: навіть писати грамотно, єдиною вивченою мовою, не здатна. Такі помилки робить, що усні, що письмові - трієчникам соромно за те :facepalm:
    Як на мене, важливішим за ознаки про відмінне навчання є здатність людини до самовдосконалення, на протязі усього життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так от...

    В ДНІПРІ НА ХАБАРІ ЗАТРИМАНО ДВОХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ
    із коментів

    Nikos KGB
    нда..надо бы поднять зарплаты..бо опять стали брать взятки!!. да?..авакян???)))

    Иванов Юрий 9255343a
    берут они из-за того,что их наверх вынуждают платить...
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    у службовому автомобілі «ВАЗ-2110».

    @ІгорМ, всі в Україні знають, що НОВА патрульна поліція їздить виключно на Пріусах )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А хто казав, що то НОВА патрульна поліція? :)
    Будьте уважні, коли читаєте посилання
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, блін, а цього хабарника варта присвятити до Дня Прапора і до Дня Незалежності - цілий генерал :yahoo:

    ГПУ спільно з СБУ за підозрою в отриманні неправомірної вигоди затримано начальника Департаменту поліції охорони НПУ
    із коментів


    Леонид Богданов
    ну не мог будник просто так работать БЕЗ крыши... уровня Авакова и выше.

    STAS 777
    доведут ли до суда........??? какого суда ? пещерского ? тот , который его отпустит с выплатой компенсации ? его нужно было валить при задержании за сопротивление.......а так, очередная спортивная рыбалка.

    елена марчук 8c26af81
    это бизнес шоколадных- ловят , требуют откупное и дело глохнет
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ще один...

    У Дніпрі СБУ затримала на хабарі старшого слідчого обласного управління поліції
    із коментів
    valeriy levitskiy
    Да в конце то концов! Что творится у нас в государстве? А , пиридасты соевые?

    три - пятнадцать
    абздец.
    каждый день 3-5 новостей на тему "брал-приняли".
    скольких тогда "не приняли" из тех кто брал?

    Vitaly Zaborovsky
    Блеать, надо им зарплаты еще в 10 раз поднять - тогда точно брать не будут....Может быть [​IMG]
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Блін, шо таке з ментами - беруть в великі свята і гріха не бояться...

    У Києві затримали двох харківських поліцейських на здирництві з підприємця
    Ван Хелсинг
    наверное і переаттестовалі іх на отлічно???
    кто етіх підоров допустіл до служби, тот і должен наравнє снімі сідеть, ібо підораси наверняка заносілі денежкі наверх...

    Irada
    Одно из двух - все или отупели, или обнаглели вкрай. Даже чувство страха напрочь атрофировалось. Хотя прекрасно знают, что любой из них сейчас может попасться.

    Vlad Nefakt
    давай вернемся к бриллиантовым или бе-бе-бе крепить за рюкзаки будем
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Все більше і більше переконуюся, що всіх цих цементовозів треба 3,14здити, 3,14здити, і ще раз 3,14здити. І чим більша зарплата - тим витонченіше їх треба 3,14здити. І не просто 3,14здити, а 3,14здити дуже-дуже довго, повільно і жорстоко. Да так, щоб їх, контрацептивів, потім тільки ногами вперед виносили.
    Іншого виходу з цього замкнутого кола, нажаль, на даний час не бачу...
     
    Останнє редагування: 23 сер 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Багато скирдують. Але ж рибка мала...Діамантові прокурори де?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Отож бо й воно...
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    старшого слідчого обласного управління Нацполіції. Правоохоронці встановили, що старший лейтенант поліції

    Та, років 20 тому старший слідчий сільського райвідділу мав звання не нижче майора. А в обласних управліннях такі посади займали люди в погонах підполковника чи й полковника.

    А тут - старлей і вже ст. слідчий ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ.
    :facepalm::facepalm::facepalm:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А шо, старший слідчий сільського райвідділу в званні не нижче майора і в обласних управліннях люди в погонах підполковника чи й полковника застраховані від вимагання хабарів?

    Тут винна система і голова
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Не застраховані.

    Мене дивує рівень професіоналізму!!!

    Розумієте, поняття "старший слідчий обласного управління" і поняття "старший лейтенант" - вони ніяк докупи в моїй голові не в"яжуться!!!!
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А Генпрокурор і освіта електронного інженера в"яжеться? ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А двадцятирічна радниця міністра МВС? :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. manur

    manur Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
а де твій аватар? :)