Нацгвардія, міліція, поліція та інші...

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем VasMT, 27 чер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звичайно шо чув. Аваков став на диби і захищав Голубана

    Аваков: Экспертиза признала видео с Голубаном грубым монтажом
    Аваков каже, що полковник Голубан готовий спростувати зраду на детекторі брехні


    View: https://youtu.be/U8B4tr8EcIA


    Видно, шо Голубан по результатах розслідувань є справжнім аваковцем і може дальше служити в МВС
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Авакова ф топку!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нєльзя!

    За нього стане дружно грудьми і кістьми весь Народний Фронт :)
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Нічого... Смерек і берез на увесь народний фронт вистачить. Мотузки теж знайдуться
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тотого Мартиненка НФ витягнув, і навіть смерек і берез з мотузками не побоявся ;)
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сергій Князєв: реформа поліції тільки починається

    View: https://youtu.be/hJdlsb6WmWI


    Капєц, мєнти поки що експериментують з реформою. Аж страшно уявити, що дальше буде, шо нє?
     
  7. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Чому, замість того щоб хоч раз поцікавитись в яких умовах працює нова поліція, чомусь необхідно одразу критикувати. Це найлегше вказувати хто і що зробив не так, чи розказувати як правильно. Почніть спочатку з себе… а потім критикуйте інших…
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нормальні умови. Пріус, сутка через двоє, зарплата більше армійської, пільги на комуналку і проїзд, в теплі, в чистоті, ще й палицю ковбаси можна заробити.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Супер. Я радий за нашу поліцію.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    — Бов-бов! Раденький, що дурненький!
    Хоч довгий ніс, та розум коротенький...
    Л.І.Глібов.
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я також рада за нашу поліцію. Але за народ ні, бо на власній шкірі переконалась в бездіяльності. Абсолютній. Навіть заяву не прийняли у відділку, аби не підвищувати процент нерозкритих злочинів. Бо "случай безнадійний".
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Для таких випадків є ВВБ, ІОС, прокуратура....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ну що ви... краще в трубочку погноїти, або погодитися і не писати заяву.

    Як ми виховаємо поліцію, така вона й буде.

    А недоліки знайти можна завжди, навіть в американській поліції.

    Будемо їх називати тупорилими - вони такими й стануть, бо нормальні незахочуть працювати коли їх так оцінюють, а тупорилим все одно.
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    О так, особливо годину перед від'їздом.

    І що це за схема така, що якщо хочеш написати заяву, то відразу треба планувати похід в вищеназвані інстанції?
    Миху, тобто Ви погоджуєтесь, що її ще треба виховувати та й виховувати? А чого тоді її так бороните за кожне криве слово проти?
    Тупорилі вони й є тупорилі. І ті нормальні ситуації не спасають.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Такої схеми бути не повинно. Але, маємо, що маємо.
    А похід в вищеназвані інстанції і не потрібно планувати. Реалії життя такі, що бажано десь мати записаними телефони вищеназваних інстанцій. І, просто, "засвітити" ті телефони перед мудаком, який відмовляється зареєструвати заяву. Впевнений % на 80, що це подіє і заява буде зареєстрована.

    Телефони вищеназваних інстанції легко можна знайти в інтернеті.

    Звичайно, прокуратура просто на дзвінок може й не відреагувати. А і ВВБ і ІОС відреагують і на простий дзвіночок. У них теж є план по виявленню перевертнів у погонах.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мені це нагадує інструкції союзу по використанню масляних фарб, в якій було написано, що фарба готова до використання, але при необхідності розчиніть її оліфою. То нах був потрібний цей епічний піар і всеохоплююче шоу, якщо все одно треба оліфи і калатати пів дня?
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Процитую слова однієї моєї знайомої, яка є працівником нашого відділку поліції (працює головним бухгалтером): "Розігнати всіх їх на )(ер треба. НІЧОГО ВЗАГАЛІ робити не хочуть."


    P.S.Вона навіть згодна на те, щоб і її розігнали разом з ними)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Цікаві в Україні "реформи",не дуже далеко від кацапії втікли
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    То Ви мене запитуєте? ))) Я також погоджуюся, що реформа МВС - це фікція. Ну, на якихось пару... ну, може, парканайцять % щось і зроблено. Але, то далеко не те, чого потребує суспільство (і наше і европейське - про останнє тут згадав, бо воно ж нам вимоги ружні виставляє).
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні. То риторичне питання на яке я отримав відповідь ще два роки тому, коли вперше зіткнувся з гламурною ньюмусорнею. В Києві. Потім переконався в правильності своєї думки в Новояворівську. Ну і бетоном марки М-3000 - Стрийська мусарня.
     
а де твій аватар? :)