На Закарпаття йде Москаль...

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 16 лип 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну от, Москаль першим в Україні взявся за декомунізацію
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дипломати, бариги, контрабандисти...
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Москаль оприлюднив листа Посольства України в Словаччині, на підставі якого під виглядом дипломатичного вантажу з України намагалися вивезти сигаретну контрабанду
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Москаль: «Якщо Київ дасть вказівку пустити вагони з лісом за кордон, я одразу оприлюдню її для громадськості»
    Москаль жжот :)
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Москаль: «Ниточки від «чорної каси» Партії регіонів тягнуться до Ющенка»
    Ха, а я тоже як простий громадянин, що наївно повірив в цю аферу, вніс добровільну пожертву скільки міг :)
    Повірив Касьці-американці... :blush:
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Москаль опускає руки. Бо слава Вальцману!!!

    Зараз на Закарпатті йде повторення ситуації, яка призвела до кривавих подій 11 липня 2015 року в Мукачеві. І я не можу бути в ній стороннім спостерігачем. Подолати контрабанду в окремому регіону за умов, коли центральні структури не тільки не допомагають, а навпаки – намагаються відновити тіньові схеми, – неможливо. Держава втратила контроль над ситуацією з незаконним видобутком бурштину, незаконним обігом наркотиків, вогнепальної зброї, злочинністю та іншими негативними процесами у суспільстві. А зараз Закарпаття віддається на відкуп контрабандистам і вмикається зелене світло для незаконного переміщення сигарет через державний кордон.

    З огляду на це, я не бачу сенсу свого подальшого перебування на посаді голови Закарпатської ОДА. Тому прошу Вас скористатися своїм конституційним правом, передбаченим ст.118 Конституції України, і направити подання Президенту України про моє звільнення із займаної посади.
    Геннадій Москаль, офіційний сайт
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тепер в мене появилася нова версія, чому Порошенко вигнав Генадія Москаля із Донбасу аж за Перевал - він заважав баригам ;)

    View: https://youtu.be/FTiSVl8Nnec?t=3m5s
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Москаль просить Луценка невідкладно внести у Верховну Раду подання про позбавлення Віктора Балоги депутатської недоторканності через його австрійське громадянство (+ ДОКУМЕНТИ)
    [​IMG][​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А Москаль теж не був великим праведним реформатором. Крім терендіти матом нічим себе не проявив.
     
    Останнє редагування: 1 кві 2017
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє нада ля-ля...
    Москаль першим створив блокаду окупованим територіям. За то його бариги вигнали в Закарпаття :)

    І ше Москаль першим виступив проти Насірова, а Барига його (Москаля) зрадив ;)
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Москаль був мусором.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    супер реформа.

    капець-реформа.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як би там не було, але БПП хоча і з запізненням, але цю блокаду підтримали :)
    Як би там не було, але БПП кажуть, що арешт Насірова - це прорив в судовій системі України :)
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    після тої шкоди, які зробили ура-патріоти, це вже мало сенс.


    Заслуги у судовій системі України в Москаля нема, це точно.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ваші Бариги примазалися до народного руху, шо нє? ;)
    Так ніхто із мента суддю не робить :)
    Я казав, що Москаль ще давно казав, що Насірова тре садити, а Барига не хотів
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    народний? хто таку назву дав? Ви?:)))


    Він вам так казав:
    -Не хочу? :)))
    Чи Барига - суддя?

    Чи то вуйки в селі так повідали?
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звичайно шо не я :)
    Подивіться, скільки народу підтримало БТО - однотуровий/одноразовий відпочиває :)
    Барига думав, що завдяки посаді нагне всю Україну під себе,/ так як Янукович/ і що він буде одноосібно правити. Хрин йому.
    Во, вже навіть Грося виступив проти рошенівського менеджера, і ніби абонплати за газ не буде.
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Прорив буде тоді, коли Насіров, на підставі рішення суду, разом з усім своїм шоблом-*облом залишиться без резинки в майтках і відправиться на уранові копальні спокутувати свої гріхи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)