на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Володимир, 9 лют 2008.

  1. Народ не будьте байдужі,_П_О_М_О_Ж_І_Т_Ь!!! прошу особливу увагу звернути студентів Політеху і Лісотеху які мають

    спеціальність зв`язаною з програмуванням! мені дуже потріні Лабораторні чи хоть якусь інформацію на теми : 1)"Способи

    обходу дерева" , 2)"Побудова дерева Хафмана" , 3)"Знаходження найкоротшого шляху до однієї вершини в орграфі (алгоритм

    Дейкстри)" ,4) "Алгоритм "поділяй та володій"" , 5)" Побудова остового дерева мінімальної вартості для поміченого графа за

    алгоритмом Пріма" , 6)" Обчислення ймовірності перемоги в спортивних турнірах із використанням алгоритмів динамічного

    програмування."

    Н_А_П_Е_Р_Е_Д_____Д_У_Ж_Е_____В_Д_Я_Ч_Н_И_Й_____!!!

    Мене ще можна знайти тут : ICQ - 367-868-289; пошта : Wolf-V@bigmir.net
     
  2. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    ндя, а речі то здебільшого елементарні. Якщо вже таке сам не годен, то який же буде спеціаліст зі
    Ось Вам алгоритм Дейкстри для прикладу: http://uk.wikipedia.org/wiki/Алгоритм_Дейкстри

    Решту, думаю, знайти теж не проблема. Більшість є ще навіть у радянських підручниках. В бібліотеку факультетську пробували заходити?
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    Я теж згідний з Ук'ою хочете купуйте, не хочете вчіться. На роботі ви максимум тестером будете, хіба якщо не по блату. Але в будь-якому випадку не той рівень. Ви вчетесь не для когось, а для себе. Якщо не зрозуміло, питйте викладача, або знайдіть методичку ЛНУ, там досить непогано викладено дані алгоритми(дискретна математика).
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    рідною приматівською душею повіяло ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    Який же я радий, що вже в мене не має Паскаль. Вчусь на економічному факультеті, 3 курс. Мав той Паскаль на 1 курсі. Дельфі далеко не втік. Do, Begin, Until..... Старовинна мова. :)

    C++, C# - саме ці мови рулять, а Дельфі і Паскаль- на моє скромне ІМХО старе і занадто гєморне.
     
  6. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    Ну ти розмірковуєш як справжній економіст, зауваж що людина буде (може) в майбутньому програмістом, а значить і вчити він повинен від "низу".
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    від низу - це хоча б асемблер. От лиш його, здається, зараз вже й програмерів не вчать. А шкода...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    ото правда.... у мене був спец, який "зарплату" написав на асемблері, швидко працювала, хоча й довго складав...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    о! Ви мене зрозуміли!

    Йдеться навіть не про те, щоб писати код на асемблері, а просто про оптимізацію коду. А без розуміння "нижнього" рівня, рівня асемблера - то дуже важко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    Мого брата вчили в НУЛПі. Напрям: компютерна інженерія.
    :)
     
  11. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    Таки ще вчать, ну принаймі в Політесі. Предмет називається "Системне програмування".
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    ще й як... в обчислювальному центрі працював.... за совітів... ну й зараз... не зовсім чуже.
     
  13. syavych

    syavych копач

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    Ука правА. Принаймні в ЛНУ асемблер занепадає. На кафедрі програмування як окремої дисципліни нема, є тілько пару лекцій в курсі сиспрогамування, але й то Черняхівський його радше як історію читає. На кафедрі прикл.математики трохи більше того є (і мене це дивує :)).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    не трож Черняхівського! що-що, а асемблер він ще дуже не зле читає. принаймні по своїй групі. От хто в нього Дельфі слухав... :sad: Але нам його ще читали на першому курсі в "основах інформатики"
     
  15. syavych

    syavych копач

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    Часи міняються :) Коли я вчився то "ентузазізму" в його очах вже не було - він прекрасно бачив що студентам зараз того не треба (хоча тут вони не праві) тому особливо і не старався, і, як наслідок, почав і сам призабувати.
    А дельфи в нас не було [​IMG], і взагалі багато чого змінилося після Костів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    Я знав ТАКИХ асемблеристів... (1991).
    Один, щоправда, мало не вилетів з 5 курсу за те, що не міг скласти іспит з ...бухгалтерії ! :)
    Але на тому, що той "двійочник" написав (та ще нестандартно, на трьох рівнях), захистив від крадіїв, ми (група з 3-х фахівців) жили 2 роки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: на мові Паскаль потрібні Лабораторні!

    Ну з певним згідний, а з певним ні. Зараз у світі софта стоїть делема. Одна річ швидкість, інша стабільність та відлагодження(а саме додаткова інформація). Крім того можна і на ассемблері написати програму, яка буде повільніше працювати, ніж та яка на С, С++, чи то на делфі, паскалі, все від компілятора та типу процесора залежить (тобто аби писати код треба дуже чітко і глибоко розуміти тонкощі архітектури). Можна заглиблюватись і далі але то вже вища матерія піде тож не буду.

    Чому ж я вчив, мій сусід теж вчив(зараз 4 курс) в ЛНУ ім. Івана Франка.

    То я не зі зла Ук'о ;) , лиш свою думку висловлюю.
    Я на системне програмування Черняхівському здавав компілятор асемблера, так гордо назвав Demon ASM aka DASM. То як він казав, йому із 4 рази asm тіко здавали, за весь час, що він веде цю дисципліну.
    В мене баба Костів asm читала, нажаль померла. Тепер не знаю хто зайняв ту посаду.
     
а де твій аватар? :)