На Київ!

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Hyligan, 27 лис 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тут дуже круто.

    Сюди треба їхати. Ви більше ніде ніколи не зможете пережити щось подібне.

    Тут барикади, дим, чай, промови, намети, багаття в бочках, музика, постійно щось відбувається, дме холодний вітер, але тепло від настрою людей. І це відчуття свободи... Антураж на 100% революційний.

    Ходим час від часу позирити на вольєр тітушок. Так тут називають антимайдан, завезений з Донбасу, що розташувався коло ВРУ. От там мрак. Комбат батяня і Вихаділа на берег Катюша. Все це оточено парапетами і по периметру охороняється вевешниками в шоломах. Не зрозуміло правда, чи той звіринець таким чином намагаються втримати чи нікого ззовні туди не пропустити. Кияни дивляться на це і плюються. Шкода тих людей.

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Звучить надихаюче:) От таких розповідей має бути якнайбільше, а не криків "ааа, фсьо пропало!".
    Я от тепер сиджу, кусаю лікті)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хтось збирається на завтра післязавтра на Київ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так чергове віче ж нині на шосту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коли Віче тоді людей і так повно, і розганяти і так ніхто не буде, я навпаки стараюсь попадати тоді коли людей менше, тоді і користі від мене більше і за кулішом черга менша :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сьогодні в вечері їду...І це класно, я скучив за нашим Майданом :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    І шо, ніхто, крім Хулігана, не їде? Маємо ше місця в авто збираємося під ранок або вранці виїжджати...

    ---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

    Завтра о 17 00 біля стелли збори без політиків, якщо хто не в курсі

    http://gloria-ma.livejournal.com/278654.html
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Була на майдані. Там классно: Службу Божу послухала, концерти, канапки варенням помастила, з людьми поговорила, скупила половину Рошенівського магазину, захворіла і приїхала додому ;) Великої революціонерки з мене не вийшло, але якщо я можу чимось помогти то кажіть. Як будете їхати - беріть з собою теплі шерстяні носки і шарфик прикривати носа. Бо переохолодження + бацила = ларингіт
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Треба просто на довше їхати і ходити на ту кухню, де багато цибулі та імбиря (по секрету скажу, шо то перший казан зліва від стелли) ;)
    я перші рази теж хорим вертався, а от коли надовше поїхав - то їхав хорим, став на перший день ше більш хорим, але вже на третій день повністю вилікувався. Може, тому, що частину варти провів в охороні медпункту :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Молодець, Бамбук! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Нє, то дівчата в медпункті молодці. Це капець, який потік людей, і розбиратися треба у десятки разів швидше, ніж при звичайній роботі в лікарні. А ще дуже багато людей приходять з легким прибамбасом, яким треба психолога, а не лора чи терапевта. Коротше кажучи, дуже тяжка робота, і роблять її такі тендітні дівчатка переважно, або студіки медичного такі необстріляні, от їм реально респектище...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    А хотіла стати?
     
  14. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Мала надію. В принципі, може ще і стану :) Та пісня буде довга... Владі на то начхати, вона за стіки часу ні разу до людей не вийшла. Якби ми їм сильно мішали, то вони б прийшли і спробували якось поговорить, думаю. Я можу їх зрозуміти, в принципі, але Луценко он зелений стояв і говорив з людьми і, я впевнена, його багато хто таки послухав. Я його навіть поважати стала трохи більше. Мало в кого духу би хватило. Могли б і прийти на віче, спробувати домовитись а так... Я не дуже впевнена що те стояння щось дасть, але з майданом Київ став привітніший, це точно:)
     
    Останнє редагування: 30 гру 2013
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Борони Боже....Про що з ними домовлятися?

    ---------- Додано в 22:43 ---------- Попередній допис був написаний в 22:42 ----------

    Я думаю що ми повинні перестати визнавати Януковича президентом, і не чекати від нього нічого і нічого не вимагати крім як піти на....
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    ...третій термін.Довічний.
    А,поки кожен має сказати

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Для Бамбука
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Є ше їдне місце в авті на Київ, ніхто не хоче приєднатися?
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хотів їхати сьогодні, але побачив шо притихло і вирішив ще день відпочити, а тепер собі думаю, може якщо буде тихо то їхати аж на вівторок? Якраз тоді мабуть і розгоряться :mocking: основні події...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хто на вівторок на Київ? Пропоную влаштувати форумівку в кулуарах верховної зРади :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)