Музей радянської окупації

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Forpost, 3 бер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    ....шось Ви дійсно зафлудились....ну до чого тут Річ Посполита? Ви запитали хто об'єднав - я відповів. Про що Ви тепер пишете уявлення не маю.....
    до Грушевського українські землі (в значно ширших кордонах - практично всі етнічні землі) були об'єднані Хмельницьким.
    А решта історії України - історія підневільної окупованої землі....
     
  2. vborgman

    vborgman Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    А для этого не надо ни референдума (по единственности украинского же референдум не проводили? Вот и здесь не требуется), ни граждан-китайцев (в крайнем случае, крымских татар в китайцы запишем :) )
    Нужны просто большие деньги. За них сейчас можно купить здесь любого из тех, кто мелькает на телеэкранах. И вот за год-два политики с журналистами населению этим китайским так головы задурят, что на любого, кто скажет хоть слово в защиту другого языка, оно сразу вызверится. Приём уже неоднократно опробованный на других понятиях.

    Додано через 1 хвилину
    Вы, думаю, прекрасно меня поняли. Я спросил: кто виноват в том, что сейчас Западная Украина объединена с Восточной? Не "кровавый палач-Сталин" ли?
     
  3. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    ....ну то Ви вже просто по активності молодих років і наївності молодої свідомості бандюковичів з пукінами наслухались :D :D :D ....
    є речі, яким гроші не допоможуть :)
     
  4. vborgman

    vborgman Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    Хорошо. Только скажите: что из того, что я там могу увидеть, разубедит меня? Строящиеся новые заводы?
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Музей радянської окупації

    ... і ще забули про такий момент: в українців, які до 39(45) року були під (Австро-Угорщиною, Польщею...) в масі своїй якось звивини збереглися неушкодженими, на відміну від тих, хто був по "східний" бік кордону.
    Є просто "заповідник", а є "заповідник Гоблінів". Двє большиє разніци.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    нові заводи - не показник, так як в Китаї їх будується найбільше в світі. І навпаки - найбільше заводів закривається в Європі. Однак так само найбільше громадян втікає саме є Китаю, і саме до Європи :)....так що нові заводи - не показник добробуту, а тільки розкручена совдепівська казочка про "щасливе дитинство" в совєтах....
     
  7. vborgman

    vborgman Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    Может быть, я и наивен. Но ещё больше наивны вы - думая, что среди нынешней украинской (да и российской) политической элиты остались люди, которых не купишь. Дело тут не в личных качествах. Просто сейчас у государств идеология такая - рви и хватай. И в конце концов тебя будет ждать рай в виде...нет, не ЕС. ЕС - это рай для бедных. В виде уютного островка посреди Тихого океана.
    Вот поэтому сейчас у информационного и политического корыта только те, кто сумел больше урвать и схватить...

    Додано через 3 хвилини
    Интересная логика. Основной показатель развития страны - валовой продукт. Чем больше заводов - тем больше товара - тем больше ВВП...
     
  8. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    так я цілком переконаний в тому, що так звана "політична еліта" - то є підвид повій тільки коштують дорого і послуги нетрадиційні :)

    але я мав наувазі зовсім інші речі, коли говорив про те що не всьому можна грошима зарадити. Я мав наувазі доприкладу такі речі, як свобода нації, як гонор, гідність і т.п.
    (ті хто вдають що купують чиюсь гідність, свободу чи гордість - насправді обманюють самі себе, оскільки люди, що їх ніби-то продають насправді їх не мають :) )
     
  9. Danilo

    Danilo Well-Known Member

  10. vborgman

    vborgman Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    Ладно, с меня уже 2 очка сняли - за оффтоп. Так что уйду с ветки - а то ещё забанят бессрочно :)
     
  11. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    ні. Сталін винуватий в тому що окупував Україну.
    А об'єднував її не він....він, а точніше - росія, лише поступово окуповувала , спочатку в 1921 р. Східну Україну, а потім і Західну в 1939 р., завдяки новонабутому союзнику Гітлеру, з яким напав на Польщу практично одночасно....

    Додано через 2 хвилини
    та логіка справа добра. Однак я лише констатував факти, і не більше. А логічні висновки, ВВП - то всьо справа політтехнологів для затуманювання мозґів людям і підвищення рейтингів політиків....
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    Винуватий? Так, винуватий.
    Якби він не боявся піти проти Ліги Націй, принаймні формально, то Україна б була зараз від Сяну ... ну, не до Дону, але поряд.

    Сталін дбав лише про розширення імперії територіально і ресурсно. І то, що він дозволив собі загрести лише "етнічні території" - не його заслуга. Врешті-решт, він, як більшовик, повернув розколоту частинами КА об'єднану УНР-ЗУНР. Не більше. А дякувати за повернення вкраденого - не гідно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    ...шановний п. Городецький! Мені в цілому подобаються Ваші історичні судження. Але від цього я мяко кажучи збентежений. Поперше: не всі етнічні території повернуто до України (взяти для прикладу тільки Західну Галичину, яка досі під Польщею і Кубань яка так і залишилась під росією). По-друге: коли це сталін повернув шось українському народу? прошу навести факти, дати, підстави!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    Я лише намагався оперувати аргументами пана vborgman'а, так би мовити говорити спільною мовою. Пан vborgman закликав нас бути вдячними Джуґашвілі за єдність України. Я намагався довести що і за це дякувати не варто. Всьо. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Музей радянської окупації

    І як результат? :)
     
  16. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    Левандівко, як завше ... Не завжайте мені донкіхотствувати ... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    ...а й дійсно: мене на форумі також вабить те, що можна гостро подискутувати незалежно від того чи дасть воно результати...мені на форумі важливий процес. Оскільки всерівно навіть якби на форумі приймались якісь рішення по важливих питаннях які ми тут обговорюєм - то всерівно ті рішення не мали б жодного значення....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Музей радянської окупації

    Хто ж проти "гострих дискусій"?..
    Набридає тупа штовханина дупами. :)
    Чи гострота дискусії визначається кількістю гасел?
     
  19. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Музей радянської окупації

    ....не знаю...ніколи над тим не замислювався....може і так....а на Вашу думку: чим визначається гострота дискусій?
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Музей радянської окупації

    Фактажом.
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)