Мультиварка

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 3 вер 2011.

  1. AHTOH

    AHTOH Member

    По перше, російська техніка ніколи не була якісною.Ні, поперше те, що вона російська, неякісна - це по друге. А по третє - хіба нема вибору? Ці редмонд своєю рекламою вже задовбали. А ось іще про них http://www.retail.ru/news/83769/ і http://innovations.rbc.ua/rus/bitva...skiy-redmond-zateyal-v-ukraine-14102041611900
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Garis

    Garis Well-Known Member

    Що поробиш, то ж раша, завжди нахалом. А вибір дійсно великий.
     
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Вона придбала RMC-M45011.То дуже задоволена.Каже,що страви виходять просто чудові)
     
  4. Garis

    Garis Well-Known Member

    А ще про редмонд пишуть, що азербайджанський лідер ритейла электроніки Baku Electronics відмовився від продажу їх мультиварок, бо дуже низька якість. Мабудь треба вибирати провірені бренди.
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Можна Фліпс розглядати, теж не погані варіанти.
     
  6. Garis

    Garis Well-Known Member

    З дорогих? Взагалі яку ціну можна вважати середньою для мультиварки?
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Від тисячі гривень і вище. Але Філіпс є і дешевші варіанти, Редмон по ціні не є меншою!
     
  8. Garis

    Garis Well-Known Member

    Про редмонд и думати не хочу. Це рашевське, воно якісним і бути не може, та ще й вороже. А філіпс техніка уваги заслуговує. Електроніка в них якісна. Треба придивитись
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так, я теж раджу подивитися, вибір в них теж є і по цінам на кожен гаманець!
     
  10. Garis

    Garis Well-Known Member

    Значно дорожчі мультиварки з керамічними чашами, тобто з керамічним покриттям. Нічого про нього не відомо. Вони того варті?:uanew:
     
  11. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Коли вибирали з дружиною мультиварку для себе, знайомі порадили Panasonic. Користуємось майже два роки, враження самі позитивні.
    З практичного досвіду:
    - з загального числа програм, які передбачені, використовуються 2 чи 3.
    - щоб не пошкодити покриття "баняка" викинули лопатку, яка йшла в комплекті, і придбали силіконову.
    - щоб не смерділа "вчорашнім борщем" треба відразу після приготування їжі помити клапан і протерти поверхню.
     
  12. AHTOH

    AHTOH Member

    Приємно, коли люди задоволені. Не дуже зрозуміло, як позбавитись аромату вчорашнього борщу. Просто протерти, чи якимось розчино?
     
  13. Garis

    Garis Well-Known Member

    :uaflag:Дійсно дивно. коли пишуть "47 программ. І що з ними робити? "
     
  14. Garis

    Garis Well-Known Member

    lvoldemar , а покриття краще яке?
     
  15. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Відразу після закінчення процесу варки ганчіркою протирається конденсат, а потім салфеткою, змоченою спиртом, забираються залишки жиру, який є джерелом запаху.

    Щодо покриття, я не є фахівцем. Можу лише сказати, що у Panasonic-ах якесь фірмове алмазно-фтористе. На практиці до нього не пригарає, але воно має невелику механічну стійкість і при неакуратному користуванні швидко руйнується.
     
  16. Arietta

    Arietta Member

    Я мою клапан и крышку, а потом протираю долькой лимона. Никогда никакого запаха в следующем блюде нет.
     
  17. doka

    doka New Member

    [​IMG] моя мультиварка MOULINEX bt.rozetka.com.ua/696129/p696129/
    Все нравится: готовит быстро, вкусно. Минимальное время отсрочки таймера 2 часа, нам это немного неудобно. Места занимает немного, моется легко. Инструкция достаточно удобная. Никакие запахи чаша не впитывает. Рецептов много - на их основе легко готовит.


     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А по ціні як?Дорого?Я вже давно хочу мультиварку,так затягнула з тим ,що ціни виросли шалено,тепер жаба давить купувати за такі гроші,якщо колись вона коштувала дешевше)
     
  19. klyueva

    klyueva миється в бані

    я тоже пока мечтаю о покупке мультиварки. Дюже и дюже ее хочется, но пока колется. Не, конечно, можно купить дешевенький вариант, но потом страдать что не накопили на хороший девайс. Так что я пока коплю и читаю разные отзывы. Уже точно поняла, что хочу чтобы большая чаша была, т.к. семейство у меня большое.
     
  20. Dumzday

    Dumzday Member

    В мене в батьків є мультиварка, вони нею користувалися часто лише перший час, а далі назад мама почала готувати на газовій плиті.
     
а де твій аватар? :)