Мультики

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем Скорпіоля, 14 лют 2008.

  1. Скорпіоля

    Скорпіоля Троянда без шипів

    Хочеться поговорити про мульти. Тому що навіть доросла людина залишається у душі дитиною. Відповідно він дивиться мультфільми. Вони різні: повнометражні, посерійні, аніме, старі добрі радянські мульти про кота Леопольда, що говорив : "Хлопці, давайте жити дружно !"
    Про мене, так я люблю дивитися повнометражні з хорошою графікою. Останнім часо підсіла на аніме "Наруто"
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Встидно признатися, але я страшенно люблю мультики, сам не знаю чого...
    Переважно ті нові повнометражні, від Піксар і т.д і т.п.... Немо, Рататуй, Шрек, Мадагаскар і всі решта... Маю їх непогану колекцію, жінка сміється, бо ми їх наразі малому не показуємо, а я сам по кілька раз дивитися можу...
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Давайте! тільки хай модератори перенесуть в гілку про фільми бо мені здається то споріднені теми.

    Мій варіант сучасних мультиків які кожен (хто любить мультики) мусить подивитися:

    1. Шрек перший
    2. Корпорація Монстрів.
    3. Льодовиковий період (перший).
    4. Мадагаскар.

    це з серії мастсіін.
    ще гарні: Сезон полювання (респект перекладачам українською); Велика мандрівка; Льдовиковий другий; Шрек Третій.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Нє, ну про "Немо" то сила...
    А потім всі решта йдуть, всіх їх люблю... Єдиний наразі, який не сподобався, то там де про хлопчика, биту, м"ячик і бейсбол, забув навіть як звати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Переможець. хе-хе збирався невдовзі подивитись. вже навіть українською скачав.
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Мультики

    А я вже давно намагаюсь знайти мультфільм з дитинства.. Може ви мені допоможете згадати хоч назву?.. Я пам'ятаю тільки, що там були мишки і котики, і вони товклись між собою.. Пам'ятаю окремі кадри: фортеця.. мишоловка.. катапульта.. перефарбовані кульки.. Закохані мишки, одну викрали.. Жили мишки і котики один над другим.. Ніби стара миша біля каміна.. Старий кіт історії розповідав.. От щось таке.. Одна серія. Не російського виробництва..
    Сподіваюсь хтось бачив той мультик за зрілого віку і пам'ятає. Дуже дуже хочу знайти!! Наперед дякую :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Niemand

    Niemand Active Member

    Відповідь: Мультики

    я обожнюю "південний парк"..Мені він подобається.Також люблю всі анімешні мультики.Також пруть.Взагалі в мене в родині всі мультики люблять.А головний мультце звичайно "Петя Пяточкін"(в українському перекладі звісно).Крутий мультик.Гарний та такий він дитячий.=)))))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Мультики

    А мне тоже Наруто нравится... :) Вернее, нравился до некоторых пор. А сейчас стало скучно, так как стали затягивать события и отвлекаться от главных героев, чтобы затянуть проект и побольше срубить денежек, уже в ущерб самому сюжету...
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Сподобався ще "Труп невесты" TIMBURTON'SCORPSEBRIDE.
    І люблю аніме від Хаяо Міядзаки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Мультики

    Там много серий?
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    А не Пастка для кішок? 1986 рік. Дивилась тоді сама у мультпалаці, чи як він там називався))
    http://classic-video.kiev.ua/ru/list.php?film=132

    Додано через 1 хвилину
    Ні, просто повнометражні мульти.
    Ну от про Ходячий замок приміром..
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. zet

    zet Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  13. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    ні не Пастка для кішок, хоча це також прикольний мульт.

    Той про який говорить Нірванка - там де мишки грали мушкетерів, а коти Кардинала і його оточення. Мульт ніто чеський ніто словацький.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Мультики

    Ні, не цей, хоча ці котики теж з мого дитинства :)

    Так так так!!! Саме той!!!! :)
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Мультики

    lotr_an, я Вам така вдячна за підказки!! Вже по словах мишки-коти-мультики-мушкетери знайша купу формуів, де люди шукають цей мультик!! І більшість не може згадати як він називався.. Є версія "Новые приключения мушкетёров".. Але по нету ніхто знайти не може :sad: Ще в людей в пам'яті назва "Мишкетери".. І кажуть, що болгарський.. Це вже щось :)

    Додано через 5 хвилин
    Знайшла!!!!! :radist:

    [​IMG]
    http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=172842
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. dimalozz

    dimalozz Member

    Відповідь: Мультики

    Мені подобається як наші артисти озвучують сучасні мульти!
    Перше що згадую: "Тачки", "Сезон полювання", "Рататуй", "Шрек-3", "Сімпсони: кіно". Наші перекладачі багато приколів докладають від себе, так деякі з цих фільмів бачив в російському перекладі - зовсім не те... половина приколів щезла, а деякі голоси не підходять персонажам.
    "Рататуй", якого я двічі в кінотеатрі дивився і на ліцензійному ДВД кілька разів ще. Там є кілька мов, я проглянув епізодами ще російську, польську і англійську. Мушу сказати, я здивувався, що в оригіналі (англ.) голоси мені сподобались менше, ніж в укр. та польській версії. Найгіршою здалася російська - там герої голосами негативних персонажів розмовляли :) якось менше інтонації і переклад по словах роблений... імхо
    Так що по можливості раджу найновіші мультфільми дивитись з українським дубляжем - вони і душевніші, і смішніші.
    Вигук ослика у "Шреку-3": - Київський торти-и-и-ик!!! :)
    Сирник у "Тачках": - Таких доріг немає навіть у Києві!!! Знав я одну таку Галю...
    В поляків теж смішно, в одному місці почулося навіть "О, курде, цо то таке!?" :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Мені теж той мульт подобається(про мишей та котів мушкетерів). Я колись ці мульти в дитячому кінотеатрі дивився, що на бічній вулиці біля універу. Також ще цікавий мульт не пам'ятаю назву там де про царя-кактуса, і він був злим, а в кінці на нього щось вилили і він став добрим.
    З більш пізніших то трансформери. А потім мульти, що по картун нетворк крутили, улублений "Скубі Ду", Декстер, назву не пам'ятаю але про двох котів пілотів та байкерів, спайдермен, супер 4, кептен пленет, повер пап ґєрлз. З нових "Немо", "Льодяниковий період". Всі й не згадаю, а як згадаю то напишу :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    а Вольтрон захисник всесвіту? обидва варіянти - той де 5 залізних тигрів і той де ціла купа машинок!

    Волт Дісней також прикольні робив мульти.
    Луні Тюнс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Як я не згадав, мені сестра навіть тепер нагадує як я все дядю скруджа згадував :). А Чіп і Дейл то взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Мультики

    "Тачки", "Рататуй", "Карлсон, который живет на крыше", "Винни-Пух и все-все-все", "Унесенные призраками", "Жил-был пес", "Злюки-бобри", "Капітошко". аніме - "Вовчий дощ", "Хеллсінг", "Блад:Останній вампір", "Ельфійська пісня", "Черепашки-ніндзя"... багато, одним словом, хороших мультів є.
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)