МТС

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем sani, 3 кві 2011.

  1. sani

    sani Well-Known Member

    Вчора десь після 23:00 перестали працювати вихідні дзвінки в МТС
    на МТС подзвонити можна а з МТС ні і до цього часу. ні на 111 ні на 555 не дзвонить ні перевірка рахунку нічо вихідні просто збиває, дзвонив до знайомих у кого мтс аналогічна ситуація вхідні є а подзвонити не можуть...

    добре що в мене дуос і ще є київстар... хоч подзвонити можу...

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 10:53 ----------

    о 11:00 запрацювало...
    але 12 годин буз звязку - сервіс від МТС :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    У мене теж так колись було ... Який-то у них сервіс з перебоями. Добре, що у мене ще і Київстар є.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. sani

    sani Well-Known Member

    поправка, запрацювало але можна дзвонити тільки на МТС. :sad:
    а на міські номери, чи номери інших моб. операторів ні.
    неможна подивитись рахунок, і не можна додзвонитись до оператора ні по 111 ні по платному 555

    яйце зтухло?
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Щойно перевірила - у мене та ж фігня, сама собі не можу додзвонитися на свій Київстар. Але в чоловіка теж МТС, і з його мобіли на мій Київстар додзвонюється. Але у нього просто 050, а в мене 095.
     
  5. sani

    sani Well-Known Member

    а в мене і 095 і 050 і не дзвонить :sad:
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Ненаю, дзвонила нині з МТС і на МТС, і на Лайф, і на Київстар - ніби усьо нормально.
     
  7. sani

    sani Well-Known Member

    сьогодні на кінець то додзвонився до оператора, бо не можу ні рахунок перевірити ні на інші оператори подзвонити...

    питаюсь чому 12 годин не міг взагалі дзвонити - кажуть що то була планова робота для "покращення" звязку. ага "покращення" дзвонити неможу :sad:

    прийняли заявку питались модель телефону і адресу (область, місто, вулиця, № будинку) :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tropico

    tropico Well-Known Member

    МТС запровадив плату за підтвердження доставки SMS

    Дожились:

    Как сообщает ресурс «Коммерсантъ Украина», компания «МТС-Украина» намерена ввести оплату за отправку уведомлений о доставке SMS-сообщений. Теперь за каждое такое уведомление пользователям предстоит заплатить по 3 копейки.
    [джерело]
     
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Вчора я відправив повідомлення керівництву МТС. На території нашого селища стоїть вишка МТС. На початку всі раділи цьому. Тепер не то, що місцеві жителі, але й жителі навколишніх сіл відмовились від МТСу. Люди ж не дураки, не ті часи і вибір є. Наприклад я хотів переслати синові 100 гривень. Через те, що в мене Супер МТС я можу переслати не більше 5 гривень плюс 1 гривня за пересилку. Я вийшов на сайт МТС, де прочитав, що можна переслати 30 гривень але користуючись іншим тарифним планом. Спочатку перейшов на одну послугу, якої не бало в переліку щодо обмежень пересилки, потім на Простий МТС за що зняли 9 гривень і все одно не вдалось переслати гроші. Коли передзвонив до оператора, він пояснив, що той хто користується Супер МТС не може перейти на іншу послугу, з якої можна було б переслати 30 гривень. Крім того запропонував мені якусь акцію, за яку я отримаю 3 гривні. Клоуни і більше нічого. Щоб переслати 100 гривень, потрібно 20 раз пересилати по 5 гривень, за що знімуть ще 20 гривень. То хіба не можна зробити так, щоб за одну пересилку зняти 20 гривень, а не заставляти займатись "онанізмом". І взагалі нафіга ті обмеження по пересилці грошей. Замість того щоб зацікавлювати і притягувати до себе клієнтів, вони лише відлякують. А та вишка в селі тепер хіба буде ворон відлякувати, бо користі з неї ніякої. Гроші на неї знайшли, а для розуму видно не вистачило.
     
  10. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Отключим опцию и будем экономить!:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Andr

    Andr Well-Known Member

    Копейка рубль бережет :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Глухе волинське село, під самим польським кордоном. Мобільна вежа МТС відключена від електропостачання. Відповідно, у селян вмикається польський роумінг і моментально висмоктує гроші з телефонів. Народ в гніві телефонує 112

    Обережно, ненормативна лексика!

    www.youtube.com/watch?v=ZRnbavgWNJk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Про Мтс я точно поганої думки
    не знаю як в кого а в мене через день якісь трабли з тим МиТиСи
    набираєш номер а в трубці пілім-пілілім і все
    або "вибачте напрямок перевантажено"
    на КС ше такого не було
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а хіба важко в телефоні поставити наглухо привязку до певного оператора?
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Встановити може й можна, але з"їдені поляками гроші це не поверне :)
    І взагалі, ви слухали запис, Миху? :) Ви взялися б пояснювати цьому дядькові, як це зробити? Я думаю, там без шансів :) Старші люди не завжди СМС вміють прочитати, не те що відправити. А про те, щоб навчити їх міняти якісь налаштування в телефоні, це вже просто фантастика. Є винятки, звісно, але лише винятки.
     
  16. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    я на контракті десь із 2005го - задоволена і ціною і якістю.
    Єдині трабли - то повідключати в дитячих неконтрактних пакетах всі оці GoodOk і тому подібні молодіжні примочки, які інколи відключаються через одне місце. Але знову ж - мій респект операторам онлайн-підтримки, все завжди вирішувалося.
     
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    як на мене то це даремна витрата бабла
    але спробуй шнуркови пояснити.....
     
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    мої абсолютно без проблем на то погодилися :) То просто в мами забракло технічної грамотності, щоб повідключати то без допомоги оператора
     
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а моя чуть не з війною, але відключив всьо..
    кажу ти ж того і так не чуєш, а іншим по барабану
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мартіні, ви жорстока людина... Я вже пів днє сі смію від того роліка... бестселллер!!!!

    Коли той дідо після 5 хв розмови запитав оператора: ти людина, чи компютер, я чуть на пяту точку не сів.

    ---------- Додано в 16:46 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

    Хлопці, все бджоли...

    Ви б спробували виїхати з мтс закордон...

    Самі розумієте, будучи закордоном, намагаєшся економити, мало спілкуватися. Я так і робив.
    За три дні нарахували мені 1500 грн.


    Щоб виговорити таку суму, потрібно говорити не менше 2 годин. Я ж говорив приблизно хвилин 20...

    Тобто, як мтс бачить, що ви за межами України, у них падає планка і вони косять, що дурні.

    Ще мтс може вам посадити вхідну мелодію і здерти за це гроші, не питаючи у вас на це дозволу.
     
а де твій аватар? :)