МТС краде гроші з рахунку!

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Nevermind, 23 кві 2011.

  1. МТС - Украина продолжает обворовывать клиентов!

    МТС - Украина продолжает обворовывать клиентов!!!
    Купил стартовый пакет «Супер МТС 3D ноль». Пополнил счёт, на 40 гривень (минимальная сума, при первом пополнении).
    Совершил несколько звонков, и получил сообщение, о том, что мой номер будет заблокирован, за нарушение!
    В результате имею номер с 30-ью гривнями на счету, и невозможностью позвонить.
    Для разблокировки предлагают приехать в столицу, и обратиться в сервисный центр! В общей сложности обворовали на 50 гривень. Причина блокировки - короткие звонки на номера других операторов - уму не постижимо!!!
    Если у Вас возникла необходимость приобрести новый номер, не советую связываться с МТС.
     
  2. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Ще тут напишу. Приходять мені на телефон лінки для скачування музики, ігор, поставити музику на дзвінок, ненароком можна нажати кнопку і в тебе вже знімаються гроші. Як це відключити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    Це називається МТС-Клік. Його можна (і треба) відключити в Меню телефона - Додатки - МТС Меню - МТС Клік. При переустановці картки в інший телефон буває саме вмикається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Так в мене і сталось. Переставила карточку в другий телефон і .. вуаля, почали мені пропозиції приходити :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Порадьте який.

    Я з 99-го на одному номері сидю. Хочу змінити оператора.

    Лайф -то добре? У них буде 3G? Наскільки покриття у них гірше?
     
  6. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/prepayment/smartfon-0-25-1#terms
    25 копійок на день - нормально?
     
  7. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    А взагалі має значення, на якому операторі ваше оточення. У мене, наприклад, 90% - МТС. Але є і Київстар.
     
  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Карточки від оператора exUMC продовжують залітати у "-" ~ вже вкотре викидаю...
     
  9. Sialla

    Sialla миється в бані

    У мене також всі на МТС, але ж не змусиш їх змінити оператора.( Мені, наприклад, Києвстар подобається.
     
а де твій аватар? :)