Мова як засіб... шантажу

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Вергунка, 18 гру 2006.

  1. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Мої родичі це навряд-чи знають,але там є адреса упорядника.Якщо Вам цікаво,там є велика підбірка українських авторів різних часів.
     
  2. piepie

    piepie миється в бані

    Більшість сучасних українських вчених вважають, що українська мова виникла близько середини першого тисячоліття нашої ери. Ця мова, яка мала низку діалектичних відмінностей, локалізувалася в межах антського союзу племен IV-VII століть, який саме в цей історичний момент увів у взаємодію слов’янські племена на території України. Ані на території сучасної Росії, ані на території Білорусі слов’ян на той час просто не було.
    У Росії російська мова виникла насамперед на основі церковнослов’янської мови, створеної просвітниками Кирилом і Мефодієм та привнесеної князями з династії Рюриковичів та їхніми нащадками після християнізації тубільців, й адаптованої змішаним слов’яно-фіно-угорським населенням.
    В Україні українська мова створена на базі місцевих стародавніх слов’янських діалектів. Українська зберегла більш тісні зв’язки з іншими живими слов’янськими мовами. Саме тому пересічні українці розуміють і поляків, і болгар, і хорватів. Натомість, пересічні росіяни з Росії часто не розуміють навіть української.
    Тому слід наголосити – ані російська мова не є діалектом української, ані, тим більше, навпаки.
    Олександр Палій, історик - для УП©
    Не слід, либонь, наголошувати, невстранцям і так паморочливо від своєї претензійної винятковости. :o
     
  3. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Он и пахарь, он и жнец, и на дуде игрец. :D :D
     
  4. Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Историк для Пайпая и УП :)
    Жена же его знает как хорошего семьянина... ... ... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    я прочитав наливайка - дослідника санскриту, тому погоджуюся зі всім, що написав пайпай...
    пан наливайко проводив паралелі між стародавньою мовою аріїв та сучасною українською...
    відмінностей було дуже мало...
    а російську з якою порівняти можна?.. хіба з болгарською... сучасною...
     
  6. Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    :D :D :D :D :D
    Откуда и взялись... :)
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    тобто...
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Є така думка.
    В Україні російська ніколи не стане державною мовою: ні першою, ні другою. На то є дві причини.

    1. Україномовний народ ніколи на це не погодиться.
    2. Керівництву Східних областей теж не вигідно, бо вони тоді на виборах не зможуть розігрувати мовну карту, тобто втратять тему для шантажу.

    Тобто це нікому не вигідно.
     
  9. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Крім російськомовного народу. Але чого на нього зважати?:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    У російськомовного населення не стоїть гостро питання про статус мови, при умові, коли це питання не розпалюється тими, хто не зацікавлений у її статусі, а просто бавиться з цим народом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    отож...
    щось я не чув, що у львові б’ють писок за те, що хтось розмовляє чи звертається російською...
     
  12. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Нечув?:confused: А нам люблять таке розповідати. І що прикро, дуже багато хто в ці нісенітниці віритиь....
     
  13. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    а я колись людив сп'яну революційні гімни на Левандівці в кабаку співати ;) Безперечно, російською мовою ;)
     
  14. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Коли вчився в політеху в нас на потоці була група студентів з Криму (чоловік 10-12), звичайно ж російськомовні, казали що коли їхали сюди вперше то проваджали їх зі сльозами (немов на війну), казали що дуже боялись їхати у Львів (для Криму в політеху були пільги і поступити було досить просто).
    За кілька місяців з кримських байок вже й самі сміялись.
    Цікаво кому вигідно розповсюджувати нісенітниці?????????? Політикам щоб на ілька мандатів більше вхопити??????
     
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Ага. А мене в Миколаєві питали, чи то правда, що в кожного на Львівщині схований кулемет на стриху. :D Я спочатку пояснювала, старалася переконати, але то було безрезультатно! Пізніше відповідала вже, що Є! Як но москаль на подвір"я, то відразу його зі стриху - ПАЛЬ! - і застрілили! :D А вони так серйозно: "А потом что?":eek: А я кажу, що як що? Хутенько закопали десь на городі і ніхто й не помітив нічого! :D Хто розумів, що то я так жартую, то сміявся, а були такі, що казали:"Да у вас там что угодно могут сделать!" :D
     
  16. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    :D :D :D
    А мому другу на весіллі попалась дружка з Одеси, так він їй розказував що його сусід раз в тиждень поливає город машинним маслом, щоб кулемети не поржавіли, а та велась і рот відкрити боялась.
    :D :D :D

    Ото на сході про нас небелиць понарозказують;)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    На цьому будується ціла політика, на цьому виросло не одне покоління політиканів. А робиться все це для того, щоб розпалити до ненависть між народами. Якщоби не було такої політики, то, повірте, визнання УПА давно вже би не стояло.
     
  18. Corbie

    Corbie Аморальний соціопат

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    -Здесь живет Степан Бандера?
    - Так!Так!Так! - відповів кулемет

    Такі жарти не всіма сприймаються, як жарт((((
    За слово "дякую" в Криму назвали бендерівцем (до чого тут Остап Ібрагімович? чи вони про місто на Дністрі?)
     
  19. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Так вы же сами..все эти небылицы и придумывали!:cool:
    Скоко жил на Урале..а потом в Обухове...скоко раз ездил на ЗУ...ничего подобного не чул!:confused:
     
  20. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Мова як засіб... шантажу

    Так про багато народів ходять чутки та жарти, американці, наприклад колись думали що росіяни ходять в ушанках, за пазухою пляшка горілки, а на ланцюгу ведуть медведя.
    :D :D :D
    Тут залежить від людини яка слухає і вірить.

    Если человек идиот то это надолго...
    /цитата/
     
а де твій аватар? :)