Мотопомпа

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем npocmo, 12 сер 2016.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    масло без різниці для дизеля чи для бензину , та різниця пішла з совкових часів. ЗЫ Беріть профешенел хандерт
     
  2. npocmo

    npocmo дачник

    хочете сказати, що ці всі види масла - з однієї діжки?
    Классификация моторных масел по API
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Про масло.
    Я писав вище що 3 майстри в 3 різних сервісних центрах погодились що автомобільне масло Кастрол 10W40 годиться для мотоблока, мене то дуже цікавило, так як маю два мотоблоки і дві косарки, і лити туди автомасло було дуже зручно, але пропрацювавши 15 годин мотор здох, в сервісі зробили його по гарантії, але казали шо причина в маслі, але почувши шо там Кастрол який вони самі і рекомендували дали задню і сказали що таке масло таки годиться....

    Але тепер я таки взяв спеціальне для одноциліндрових, в інтернеті інфи на ту тему яка б заслуговувала на довіру не знайшов.
     
  4. npocmo

    npocmo дачник

    прочитавши інструкцію, я запитав у трьох магазинах, навіть не згадуючи мотопомпу, "масло для 4-тактних бензинових двигунів з повітряним охолодженням з в'язкістю SAE 30"
    ніде такого нема... продавці або розгублено кліпають, або впевнено рекомендують інше масло...
    стоп... "...для двигунів з ПОВІТРЯНИМ охолодженням...",
    а у автомобілів яке? )
     
  5. npocmo

    npocmo дачник

  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    На базарі є таке, там де мотоцикли-скутери, по майстернях, але не факт шо то не "ребрендінг" автомобільного :mocking:
     
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    то ж кажу беріть professional hundert PROFESSIONAL HUNDERT - КАТАЛОГ - КОРПОРАЦИЯ AMV або Официальный Дистрибьютор масел Aral в Украине
    шукайте потрібне для вас
     
  8. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    оууу а тут є люди які миють бурштин,цікаво бо чув що на волині там біда робиться(
     
а де твій аватар? :)