Московський Патріархат і канонічність

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Богданович, 21 сер 2007.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Для мене релігійні предмети не є предметом поклоніння, хоча ставлюся до того з повагою, звісно з деяким скепсисом до їх автентичності. Може комусь лобзання і допомогає, та мені це нічого не доводить, бо у мене інше ставлення до того всього.
    Скажімо так: мені ніяково поклонятися самому собі і більше спостерігаю, як люди ставляться до святинь.( Хочу застерегти, що то все мої особисті думки, спостереження, що є деякими підсумками моїх странствій і не треба дико реагувати та докапуватися, але дискусії має бути місце).
    Знаєте, я от не бачив щасливих людей у церкві, які б раділи, посміхалися, ділилися радістю. Всі якісь "угрюмьіе", мовчазні... Прийшла в церкву до Бога, а радості не видно.
    Щось не те...
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні світлий четвер, Юрія...
    Не можна працювати.
    Завтра світла п'ятниця. Теж не можна робити.
    Але йдіть на город, і біжить в неділю на сповідь))
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То ви маєте відповісти, хто я, якщо вас цікавить поява того, хто принесе божу правду. І взагалі, ви що, проти правителя від Бога та ще й українця? Чи випробовуваєте мене на достовірність?
    Як я чую? Я би сказав, та не скажу, бо все стрімголов змінеться і прийдеться шукати нові шляхи до спілкування з горою. Не вірите? От, наприклад, у "Хроніках апокаліпсису-2" виклав свої спостереження за землетрусами і магнітними бурями. Знаєте , який результат?
    Канал "Пульс планети" перестав існувати з 29 квітня, а в журналі "Добрий лікар" на квітень -травень щезла інформація про магнітні бурі.
    Ані гу-гу...
    Отожбо...
    1) не наші, а ваші. У мене немає ворогів. Я є враг всіх, хто проти істини.
    2) різниця у ставленні до поставленого завдання і відповідальність.

    Перед тим, як йти до церкви здавати гріхи, треба попросити прощення у сусіда і у тих, кому зробили зле. Перед тим, як когось допікати питаннями, треба відповісти на ті, що до вас, і без моїх питань.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Коммунарец, а чому це Ви вирішили, що я ходив на город працювати?о_О
    У Юрія Георгійовича на городі стоїть столик і мангал :rock::yahoo:

    @Коммунарец, так 2021 рік назад вже з"явився той, хто приніс Божу правду.
    Для чого ще хтось інший?

    Йой, @Коммунарец, у нас кожний правитель від Бога, а тут ще Ви зі своїми голосами... :)))
    @Коммунарец, а чому Ви вважаєте, що вони /Кіріл і Онуфрій/ наші вороги? Маєте на це якісь підстави?

    І кого Ви маєте на увазі під словом "ваші"?
    За гріхи і "попросити прощення у сусіда" я в курсі

    @Коммунарец, повторюю - я в темі "питання до цигана" не зустрів ні одного питання до мене. Чи я щось пропустив? Тикніть пальчиком, будьте добрі
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Далеко не завжди сміх є щастям. Радість... вона теж часто є тиха. Душевне піднесення не виявляє часто емоцій радості.
    Монахи інколи плачуть від радості.
    Ну а є люди, котрі напевно в церкві відбувають номер.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це питання вісить вже більше року і скажете, що то не до вас?

    Сходіть на ринок, купіть собі козу і крутіть їй цицьки, бо мені до вас більше немає справи.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Коммунарец, я тільки що ще раз переглянув тему "Питання до цигана".
    Нема там від Вас ні одного питання до мене. Так що не свистіть;

    зі

    Правда, там є якийсь "Ваприз Джипси:" від подвійного майора
    Але яке відношення той подвійний майор має до нашої розмови про Вашу місію по спасінню світу?
    Хай він йде лісом, шо нє?;

    ззі
    а от Ви, @Коммунарец, чомусь не відповідаєте на мої простенькі і зрозумілі питання в кількох крайніх дописах цієї теми.
    Чому мовчите?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не чув, щоб у християнській вірі предмети є обєктом поклонінням, крім хреста, на якому був розпятий Ісус.

    А є ще така собі притворна радість. Люди є різні. Монахи плачуть і від радості і від усвідомлення того як їх Бог любить. Коли чуєш глибину віри відчуваєш Бога і благодать, то далеко не завжди будеш сміятися. Кожен по-своєму сприймає і в кожного по-різному це відображається на обличчі.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чого ж... плащаниця, цвяхи з хреста, гроб господній, хвіст віслюка ерусалимського, кров януарія, різні частки і мумії святих, ікони...
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Очі... дзеркало душі.
    От би ви бачиои очі хлопця, якого крутило-виртіло щось і його супроводжуючих жінок в почаїській лаврі до і після того, як святий дух вилікував його через мене.
    А інші, які страждали від бісятини , верещали у троїцькому від екзорцистів.
    Тільки того, до кого доторкнувся святий дух, знає справжню радість. Решта має щось своє на увазі.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На трасі поліція виявила священника московського патріахату у жіночому вбранні (ВІДЕО) | Цинічний Львів

    Над ковельською трасою, при дорозі поблизу Рожища, поліцейські виявили священника одного із храмів УПЦ (МП) Копачівської громади, який був у жіночому одязі та одноразових рукавичках. Інцидент трапився кілька днів тому.

    Про це Район.Рожище дізнався з власних джерел. Також у розпорядженні редакції з’явилося відео з боді-камер полісменів.

    У поліцейських підозру викликав автомобіль, який стояв при дорозі, адже на території області часто виявляли закладки з наркотиками. Не далеко від авто правоохоронці виявили чоловіка, вбраного у жіночий одяг. Виявилося, що це – настоятель одного з храмів УПЦ (МП) у Копачівській громаді.

    На чоловікові були лосини, жіноча кофта та балетки. Також він одягнув одноразові рукавиці. Правоохоронцям він не змін пояснити, що робить у такому вигляді біля дороги.

    Також при ньому виявили пакет з його власним одягом.


    View: https://youtu.be/8X6JKfnHlHw
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та бо нема там поклоніння.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В Почаївській лаврі відбитку стопи Богородиці поклоняються... хоча якось опосередковано... сліда на горі божій не знайшов, а в лаврі аплікація. Але вірять і поклоняються)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хіба МП - християни?
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Господь їх знає...
     
  16. navav

    navav Well-Known Member

    Вуйко,а чия Почаївська лавра,Печерська лавра,чи часом не московити сп... прихватизували,га
     
  17. navav

    navav Well-Known Member

    Канонічно зберігати у головному військовому храмі зс рассєї фуражку гітлера і шматок його черепа,напевне мощі...
     
  18. navav

    navav Well-Known Member

    Кіріл,агент КГБ Міхайлов,про яку взагалі святість чи канонічність йде мова ???РПЦ це ЗАТ,СЕКТА ПІД КРИШУВАННЯМ Х"ЙЛА.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пана @navav, а от в ПЦУ на відправі віряни моляться за Кіріла і за РПЦ.
    Ви як думаєте, чому то так?
     
  20. navav

    navav Well-Known Member

    Елементарно,тому що канонів дотримуються у диптиху,на відміну від секти сатаністів...Поцікався як ці у"бани патріархат здобули.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)