Московський Патріархат і канонічність

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Богданович, 21 сер 2007.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Інформативно Інформативно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Піп «кремлівського» патріархату закрив церкву перед труною із загиблим воїном АТО
    Ну і от...
    Мусет МП в Жовкві вже своє відкалатав...:scratch_one-s_head:
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ой, не спішіть.
    Є люди, які будуть його витягувати.
    Он дочку того попа пропихають головою освіти у Львівській області.
    Я її не знаю і не знаю її поглядів і знаю, що діти за батьків не відповідають, але є одне прислівя, яке не дає спокійно дихати - яблуко від яблоні далеко не падає.

    Що скажете, ІгореМ?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Порошенко, чи шо? :scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 18 лип 2017
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Самопоміч.
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Чому не потрох,тож його коханий кацапский патріархат
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Самопоміч сповідує Московський Патріархат?
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якби він був коханий, то 5 канал не транслював би відпуст і Службу з Зарваниці на живо. Як ви гадаєте?
     
  10. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    патріарх філарет сказав що за ним правда божа
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    Безопасность полетов по-русски: самолетам дадут имена святых
    Иркутская епархия РПЦ выбрала девять имен святых, которыми назовут самолеты Sukhoi Superjet 100 авиакомпании «ИрАэро».

    Как передает «Интерфакс», самолеты освятят в иркутском аэропорту и в ходе этой церемонии присвоят им имена святых.

    Для лайнеров выбрали имена Святителя Спиридона Тримифунтского, Святой Матроны Московской, Святого князя Владимира, Святой Ксении Петербургской, Святого апостола Петра, Святого Апостола Павла, преподобного Сергия Радонежского, преподобного Серафима Саровского, Святого благоверного князя Александра Невского.
    Церемония освящения и наречения назначена на 7 ноября.
    Напомним, что в начале года после проверок около 30% самолета Sukhoi SuperJet 100 (SSJ100) были временно выведены из эксплуатации из-за дефектов.
    В России повреждения были выявлены в 14 судах, у мексиканской Interjet - на половине самолетов – 11 из 22.
    Из-за этого мексиканский перевозчик Interjet полностью приостановил полеты российских самолетов Sukhoi Superjet 100.
    Примечательно, что дефект в стабилизаторе Sukhoi Superjet 100 выявила именно авиакомпания «ИрАэро», которая решила теперь дать лайнерам имена святых.
    Безопасность полетов по-русски: самолетам дадут имена святых
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Даааааааа.... Коли я побачив, що мої з Москви до Варшави летять саме на
    то щось мені тривожно стало. Добре, що долетіли нормально)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну все. Тепер можна не шукати дефектів в літаках - скинули проблему на святих. :dance3:
    Господи, всі країни йдуть вперед - одна путінська Росія задкує.
    Я цієї тупості навіть збагнути не можу: така багата країна, такі багаті олігархи, чого б не викинути небезпечні апарати, а знайти можливість закупити нові, без 30% небезпечних дефектів. Ні, вони краще сяк-так їх підрехтують і іменами святих назвуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не одна. Молодша сестра від неї не відстає
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От зовсім не погоджуюсь. За 4 роки зрушення є і такі, що бачимо і такі, що дадуть ефект через 3-4 роки. Назад ми не йдемо, це факт.
    Чого стоять е-декларації, електронні закупівлі, реформи поліції та підняття ЗСУ. Експорт теж росте. І це не тілько сонячна олія і зернові, але й меблі, продукція легкої та харчової промисловості. В айті-сфері у нас міцні позиції.
    Те, що в нас президент не бажає боротьби з корупцією ще не означає, що країна йде назад. Його міжнародна спільнота виховує потроху)
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Воно й видно. Один "Пєтя" чого тільки вартував... Дехто ще й досі відригує
    Горбатого хіба тільки могила виправить
    І чого ж вони стоять? Скількох реально взяли за дупу і відправили на уранові копальні? Показуха як була, так і залишилася. Всі ці закупівлі обходять на раз. Кого треба - того і просунуть. І до дупи всі оті "прозоро". Перевірено вже не один раз
     
  20. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    кацапы помешаны на автаркии."Автомобиль" ВАЗ."Самолет" Ту или Су."Боинг" производит до полусотни 737-х В МЕСЯЦ.Кцапы сотню "пуперджетов" то ли за 8, то ли за 10 лет."Экономика" этого "предприятия" ясна, я думаю.Равно, как и "перспективы".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)