Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем MARTINI, 18 лип 2008.

  1. terrible

    terrible Well-Known Member

    званіє обязує
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Бідний тамбовскій волк...:sad:
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    аби не хохол (с)
     
  4. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    Тамбов пока не входит в состав Украины.
     
  5. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Угу, УТ-1 буде в Останкіно, а Cosmopoliten буде тільки українською. Гарна уява. Я теж у дитинстві захоплювався Лемом, Беляєвим, Азімовим...:)
    Ну скажіть одразу що ви про дебілоїдів... ;)
    Більшисть людей навіть не знає, чи є ще Україна(Росія) чи ні... Всі думки про їжу, пам*ятаєте піраміду Маслоу?
    Буваю в Україні дуже часто, як російськомовний (у лапках) та український можу згадати лише Інтер. Все. Щось ще є?
    Змійка - громадянка України. Держави України, яка має свою владу, свого презідента та прем*єра. До чого тут Путін?
     
  6. Яро

    Яро Well-Known Member

    Дебілоїди обирають президентів з депутатами і у вас, і у нас. Точніше, їхніми руками обирають.
    Та шоу різні йдуть на двох мовах... Регіональні канали... Це що, я маю тут виправдовуватись за "ущемлєніє"?! Давайте про Московію вашу поговоримо!
    Це нічого не значить. Можна бути громадянином Сомалі, але путіноїдом.
     
  7. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ток-шоу на двох мовах це теж саме що і російськомовний канал????? А фільми? А новини? Які региональні канали ви маєте на увазі? Був у Донецьку, Луганску, Днепропетровську, Києві - регіонального нічого в телевізорі не було. Ви про що?

    Ні, я тільки спитав вас, які російськомовні українські канали ви знаєте. Виявляється, що ніяки.

    Давайте. Про що будемо говорити?

    Тобто ви ніякого відношення до цього не маєте, так? А ще говорять про демократію...
    Значить. Це значить, що немає спільної України. Тільки колони, путіноїди, дебілоїди, бушоїди, совки, але громадян України які відчувають себе як спільноту - немає.
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    файно, спокійно, чисто, цікаво,,,
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Знаєте, у мого тата в селі, яке знаходиться на Збручі (Кам*янеччина) західняків з однойменного села Тернопільської області (при поділі Польщі у 1789 році розділили село на дві частини, половину Польщі, а іншу Росії) називають ґальонами (гальони) :).

    Просто цікава назва, все тата розпитував від якого слова це пішло. Тато кажи від слова Галичина. А вони нас москалями. Ось так.

    І не можу зрозуміти, коли я в жарт називаю західняків - ґальонами, вони страшно ображаються. А нас москалями в жарт можна :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Яро

    Яро Well-Known Member

    Добре, я вже здаюсь - в Україні язик на ТБ за-бо-ро-не-но. Розкажіть тепер про мову на московських каналах.
    Це значить, що у вас буйна уява. Як казав старий жид: "нє даждьотєсь..."
    По перше, я не демократ і про демократію можу вам багато понарозказувати. Але я к бачу, це те саме, що із стовпом бодатися...
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Нарееешті...
    Вітаю з прозрінням! :good:
     
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну да критерий украинскости:
    1. Як ся маэш?
    2. Путин -сатано!
    3. Галицько-волинське княжество від Карпат до Волги.
    4. Москалі влаштували голодомор, падлюки!
    Зачот....
     
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Дякую за лист. Чесно кажу, прочитавши цей лист, хочеться сказати, що раніше потрібно було думати, а не після того, як тисячі молодих, патріотично налаштованих хлопців та дівчат, будучи зазомбованими "утопічними" діями "куківців" та інших "хитрозроблених дурогонів", загинули від рук більшовиків. Де той придурок був до 60-го року? Кому потрібен виступ по радіо в 1960 році, якщо жодного загону УПА вже не існувало. От так і воювала більшість з таких, як Кук... Воював, поки в зад не припекло, а як припекло, то й почав слюні пускати, вибачаючись перед радянською владою, щоб врятувати свій зад. Два брати мого батька та мій дід загинули, як герої, тому що знали за що вмирали. Такі люди, як Кук і йому подібні повинні були пустити собі кулю в чоло, щоб залишитись героями в пам"яті народу, а не просити пощади в своїх ворогів і продовжувати ходити по кістках своїх побратимів, яких вони підставили... Навіть не уявляю наскільки можна було низько впасти, щоб написати такий лист... Те, що він відмовився від нагороди, особисто для мене це не показник його патріотизму, а радше черговий хитро-мудрий маневр і гра на публіку - своєрідний фарбований лис. яка власть, така масть. Запроданців і сексот ненавидів, ненавиджу і буду ненавидіти до кінця життя.
     
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    увы, так можно говорить только о тех кто предал тебя, о других .... мы не знаем и не узнаем ни причин, ни последствий ничего, только очередную проекцию событий, как пример - генерал Власов, 60 лет в предателях ходил а терь выходит и не все так о очевидно ......
     
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тяжко Вам збоку судити? Нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не тяжко, тому що знаю, як поводили себе ті, якими командував Кук. Одна справа кинути клич до боротьби, інша справа його виконувати. З іншої сторони. в кожного свої погляди на ту, чи іншу ситуацію. Те, що я сказав відносно Кука - моя особиста думка, яка відповідає моїм принципам. Мене не хвилює те, що він залишився живий на відміну від інших. Мені не подобається ціна за його життя, тому й сказав, що краще б лежав з простріленою головою, ніж продовжувати жити після такого листа. Рядових бійців УПА я міг би ще зрозуміти, тільки не таких персон, як Кук. Хай тепер хтось спробує спростувати, що Рядянська влада не була гуманною по відношенню до УПА, якщо такі персони, як Кук, покаявшись і відбувши покарання, могли спокійно продовжувати жити.:)
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ви касовий чек бачили? Чи в прайсі ціну вичитали?
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)