Монолог НОТОЦО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 26 чер 2017.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  р е к л а м а
  Трамп спочатку запропонував зустріч, а потім взяв і вигнав 60 рускіх дипломатів і закрив консульство в Сієтлі :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Напевно так Трамп і сказав очікуючому вигоди і вигадуючому та не-підтверджуючому всякеє Путіну,що ті гамериканські демократи і той їх напів-масонський Конгрес в іншому випадку будуть і далі з-піною продовжувати байку про якусь їхню "змову Путін- Клінтон-Трамп"...і що тому кінця не буде. Тому й отак дипломатично в-міру і вирішили.:preved:
  Гадаю,що після цієї зустрічі Трамп і Путін вирішать,як то висвітлити вірно особу Хііларі Клінтон і тих демократів-троцкістів Америки(а не Європи).

  zb.jpg
   
  Останнє редагування: 2 кві 2018
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Якщо їхати у США, то тільки в Гуантанамо на шибеницю... Звичайно, теоретично, може і на якісь зустрічі, але у США нема абсолютизму глави держави, не сприймуть такого і багато сенаторів та інших чиновників.
   
 4. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Так...але з 1973 року опісля загибелі Кеннеді і до-самого приходу Трампа в Білий дім був негласний абсолютизм демократів-троцкістів,які диктували що хтіли і могли навіть таким ,як Обама! А Обама що,міг щось зробити? Та ніц,як і Ющ в Україні! А Трамп пробує і дещо успішно! Відчувається деякий німецький стиль і принциповість в Трампа! :preved:
   
  Останнє редагування: 2 кві 2018
 5. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  США у дечому подібне на середньовічну Річ Посполиту, там король був головним, але присягали у вірності як шляхтич королю, так і король шляхтичу, якщо у Московському Царстві, цар міг сказати: "Мой раб, боярин Ивашка", міг король Речі Посполитої звернутися до князя Острозького "Мой раб Костя"?
  Можливо, дехто, особливо у Росії розраховував, що Трамп зможе піти на поступки Росії, піти на непопулярні для США кроки, але неможливе таке без узгодження з сенатом, за що ймовірний імпічмент.
   
 6. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Повністю згідний,бо президент то таке...можна імпічментом змінити,можна отравити,нагло застрілити,можна обісрати з-ніг-до-голови,так що сам піде,або поставити лоха,як то Гаррі Трумена,що бомбу на Японію скинув...І за що? А бувають і принципові в міру,яким світове панування в-носі,десь як Трамп,американець,якому потрібна Америка для Американців. Тому й зараз він висунув лозунг і закон,що Америка більше не країна емігрантів.Це в минулому!
  І щоб по-меньше сунули США носа в Ті ,світові масонські діла-аффери...
  То він хоче залишити Британії з аморфною королевою і Ізраїлю.Отаке!

  DNLvdlgV4AAAM2p.png
   
  Останнє редагування: 2 кві 2018
 7. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Это не только в Польше.Вассалитет-сюзеренитет в Европе подразумевал ВЗАИМНЫЕ обязанности.И вассала и сюзерена.Вассал нес воинскую повинность в войске сюзерена но и сюзерен обязывался защищать вассала от нападений.
   
 8. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Десь так було і на Україні з Гетьманом,Запоріжською Січчю,та і планованою Конституцією Пилипа Орлика! І це в ті ж часи,коли починала будуватися і Америка і пізніше троха її Конституція!

  1459862003_12963393_368333270002260_5353105301962000492_n.png hjkk.jpg
   
  Останнє редагування: 2 кві 2018
 9. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Ну система вассалитета-сюзеренитета в Европе "була трохи ранiше"))
   
 10. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Американець нині це емігрувавший в США Єврей,Мексиканець ,чи то Русский,Українець,Поляк...які на запитання Хто Ти?, відповідають звикло:
  - Американець!...хоча внутрішньо себе такими ще і не вважають!Тим паче в Мексиці,Аргентині,Бразилії,які являються американськими державами також. А США? США то є лише клаптик Америки,тому й отак. Трамп хоче,думаю так,щоб Американцями себе гордо називали не ті емігрувавші шукачі щастя,а ті,хто народився тут,ріс і творив ,та захищав свою державу,а не лише ті набуті принципи збагачення і життя в тій країні,та хто вважає себе свідомим патріотом своєї держави,а не випадковим везунчиком,якому таки вдалося жити щасливо в тім,ще не для всіх прибувших емігрантів,таким же успішним краєм. По-моєму це патріотизм з боку Трампа! Тому сприймаю його дії,як свідомі!
  У США представили проект закону, що передбачає скасування "грін-кард"

  images (2)jk.jpg
   
  Останнє редагування: 2 кві 2018
 11. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  У США вже один народ у 4 расах, гримуча суміш емігрантів, що називається "американський народ", подібне хотів зробити совок, навязував інтернаціоналізм, старався населення побільше перемішати та асимілювати, не вийшло.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Дрогобич.Газета "Галицька зоря" 12 квітня 2018 р.
  ЦЕ ЦІКАВО
  Роман Пастух.Невідомий «Андрей Шептицький» із-за океану
  Кожний викладач має свою спеціалізацію. Була вона і в Юрія Сидоряка з Дрогобицького музичного училища ім. В.Барвінського (нині коледж). Уродженець м.Самбора, він успішно закінчив дві високі школи – Харківський інститут культури та композиторський факультет Львівської консерваторії ім. М.Лисенка. Тут Юрій познайомився і заприятелював з уже відомим композитором Володимиром Івасюком, який навчався курсом вище, не раз бував у нього вдома і навіть інколи допомагав студіювати. Не міг тоді хлопець знати, що у травні 1979 р. йому випаде сумна роль разом з іншим студентом Олександром Левковичем забирати з моргу тіло В.Івасюка і привезти для прощання з ним рідних та шанувальників таланту композитора…
  Трохи попрацювавши у Дрогобицькому музично-драматичному театрі, молодий спеціаліст перейшов на роботу в училище. Йому доручили викладати теоретичні дисципліни: поліфонію, інструментознавство, гармонію, історію музики. Творив і сам музику, якою постійно жив і яка жила в ньому. Якби продовжив займатися нею, мав значні шанси «дописатися» до широкого визнання як композитор. Але в 1997 р. за програмою Міністерства культури України, яку спонсорував Джордж Сорос, Ю.Сидоряк потрапив на стажування до США. В університеті м. Чикаго опановував теоретичний курс, а у великому американському видавництві в м.Мілуокі (штат Вісконсін) набував досвіду видання музичної літератури для наступного заняття цією справою в ролі приватного підприємця у Дрогобичі.
  Через скрутну економічну ситуацію в Україні пан Юрій, з офіційним американським документом на право жити й працювати в цій країні, вирішив підзаробити грошей для допомоги своїй сім’ї. У підсумку він провів у США 20 років. Перебуваючи у 2014 р. неподалік українського греко-католицького храму у м.Хедлі (штат Масачусетс), заробітчанин відвідав антикварний ринок. Там і побачив у хлопця-українця невідомий досі портрет митрополита Андрея Шептицького високого художнього рівня, у дубовій рамі розміром 38х25 сантиметрів, виконаний на товстому пергаментному папері у техніці гуаші та акварелі. На звороті читався напис: 1/ХІ/1947-19/5/1949-27/7/1955-3/ХІ/1961. Окремо стояла дата: 5/2/1951. Напевно, цими датами позначений час роботи митця над портретом.
  Автором портрета з чіткими ознаками імпресіоністичного стилю виявився художник Юліян Крайківський (1892, с. Різдвяне Галицького району Івано-Франківської обл.-1975, м. Едмонтон, Канада). Коротка біографічна довідка про нього така. Навчався у Віденській Академії мистецтв (Австрія), на педагогічних курсах у Кракові (Польща). Від 1918 р. служив в УГА. У 1939 р. викладав у Рогатинській гімназії. Працював у музеї «Опілля» на Івано-Франківщині. Від 1944 р. емігрував на Захід. Протягом 1944-1948 рр. проживав у м. Граці (Австрія), де створив і очолив Об’єднання українських митців Австрії. А в 1948 р. Ю.Крайківський переїхав до Канади і решту життя провів там.
  А тепер трохи – про його творчість. Далекого 1919 р. він оформив «Пропам’ятну книгу УГА». Подіям 1914-1920 рр. митець присвятив картини «Артистична горстка УСС», «Відворот УГА», «Пам’яті полеглих», «Пісня рекрутів», «Чортківська офензива», «Могила незнаного вояка», «Більшовики в полоні УГА». Знаний він і як автор проекту пам’ятника Т. Шевченкові у Вінніпезі (Канада), портретів Андрія Мельника, Василя Стефаника, циклу листівок на гуцульську тематику, зокрема, «Український танець «Аркан», «Святвечірній дідух», інших.
  Цікава знахідка Ю.Сидоряка доповнює відомі художні портрети найвидатнішого ієрарха УГКЦ, який цілком присвятив себе служінню Богові, Україні, нашому народові і таким навічно увійшов до пантеону його славних діячів. Мабуть, найкращим місцем для зберігання портрета є Національний музей ім. А. Шептицького у Львові, котрий він колись заснував.
  Роман ПАСТУХ
  Новини в "ГЗ" від 12 квітня 2018 року

  1a.jpg
   
 13. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  В Ізраїлі виправдовують удари по Сирії, а Іран говорить про "злочин"
  У той час, як в Ізраїлі з розумінням відгукнулися про удари західних союзників по Сирії, Іран та радикальних рух "Хезболла" відреагували на них різкою критикою.
  Ця смілива вилазка-напад США,Англії,Франції на Сирію може відкрити нову сторінку в військових діях на Близькому Сході в такому разі і в зв'язку з невирішеною палестино-ізраїльською проблемою.Коротше побачимо,як то буде!:scratch_one-s_head:
  В Ізраїлі виправдовують удари по Сирії, а Іран говорить про "злочин" | DW | 14.04.2018

  1aaaaa.jpg

  А може... в Австралію тихо поплинуть?
   
  Останнє редагування: 15 кві 2018
 14. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ну що,нє...що,не може таке бути? На 100% впевнений,що Ізраїль таке допускає і в критичний момент про такий рятівничий варіант (в Австралію,Росію,Канаду,США,Британію...Мадагаскар)... думає!
  І Натаньяху зі всіма,і з Путіним в тім числі вась-вась... Аякже!
  Путин и Нетаньяху: сложный дипломатический танец

  NoToCoMysha.jpg
   
  Останнє редагування: 15 кві 2018
 15. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Скільки дивився на хасидів - по суботах не можуть робити будь-яку роботу, навіть нажати на кнопку - заборона, навіть хто сходив у туалет, за собою не зливає, мало того, не допускають до такого інших, по зовнішньості - немало у них рис не семітських/арабських, а скоріше кавказьких, як відомі кавказькі євреї Шуфутинський і Лєпс - зовнішність більш подібна до кавказців, а не арабів.
   
 16. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  :good:
  Зустрілися Ксьондз,Піп і Ребе та й оповідають,хто яке чудо сотворив...
  Ксьондз мовить,же колись довго в них лили дощі,то він молився,молився і вимолив гарну сонячну погоду для людей.
  Піп навпаки під час довгої засухи вимолив троха дощу на хлібні поля.
  А ребе...ребе розповідає: - Йду,- каже він,раз в суботу і дивлюся хтось загубив 100 долярів.Але ж субота,ніц не мож робити! Наступив - каже,я ногою на доляри,а підняти не можу,та й думаю,що ж робити? Та й почав молитися!Молився,молився... І шо ви собі думаєте,таки вимолив чудо: навколо субота,а в мене під ногами четверг!

  evreev.jpg
   
 17. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ізраїль завдав ракетних ударів по Сирії перед атакою США і союзників - ЗМІ
  О-о-о...Іран починає вже говорити про злочин...
  Ізраїль та Іран в той самий час, схоже, йдуть до вибуху в Сирії на вищому полудню з приводу спроб Ірану перетворити Сирію на передові авіабази проти Ізраїлю. Це не просто спекуляція. Протягом останніх декількох тижнів - вперше за всю історію - Ізраїль та Іран почали спокійно торгувати ударами безпосередньо, а не через посередників, в Сирії.
  Ізраїльські реактивні літаки запустили попередній ракетний рейд на домашній базі T4 іранської тріонів у минулому понеділок. Це було б величезною історією - Ізраїль знищив семеро іранських членів Курдської сили Ірану, включаючи полковника Мехді Деггана , але це було в значній мірі втрачено у світовій реакції на тлі Трамп твітів про використання президентом Башара Аль-Асада хімічної зброї два дні раніше.
  І ця тиха фаза може закінчитися.
  Opinion | The Real Next War in Syria: Iran vs. Israel

  1122.jpg
   
 18. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  А в цей час поки вони напружено думають і експерементують, сирійці в Німеччині вже проявляють своє негативне ставлення до експерементаторів, близьких сусідів-ізраїлітян в серці самої Європи!
  Антисемітська атака на чоловіків у Берліні: нападника заарештували | DW | 19.04.2018
  Антисемітська атака на у Берліні

  View: https://www.youtube.com/watch?time_continue=47&v=6wyo3qsv7U8

  Тим часом речник поліції повідомив...про експерементаторів в кіпах.
  ...Один з постраждалих від нападу, 21-річний громадянин Ізраїлю, зазначив, що він не юдей, а "ізраїльтянин, який виріс у арабській родині". За словами чоловіка, він із приятелем - громадянином ФРН - проводив експеримент, намагаючись дізнатися, чи безпечно у Німеччині ходити в кіпі. Їм вдалося зафільмувати напад.
  У Берліні арештували біженця, який вчинив антисемітський напад на двох людей
   
  Останнє редагування: 20 кві 2018
 19. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  В продовження розпочатих тем по-подібній тематиці...
  Чому чиновників, що попалися на хабарі виставляють себе жертвами провокацій - 24 Канал
  завантаження58.jpg
  Про корупцію та хабарництво у САП заговорили з різних боків і доволі несподіваних ракурсів. Коментувати в деталях прослуховування в кабінеті головного антикорупційного прокурора Назара Холодницького не варто, куди цікавіші події почали розгортатися вже після оприлюднення цього факту.
  Суддю Кіровського районного суду міста Дніпро,пані Овчаренко перед тим взяли на хабарі у 30 тисяч доларів. Тож слуги Феміди прийшли до керівника САП із пропозицією неприємну справу зам'яти. І їм це майже(?) вдалось.
  Нібито(отож! Ю.Н.) за 300 тисяч доларів Холодницький(Нібито!Ю.Н.) пообіцяв закрити провадження та врятувати суддю від кримінальної відповідальності та неминучого звільнення з хлібної посади.(Хе-хе-хе! Ю.Н. )
  Виявляється, то не вони пропонували хабар, то Холодницький сам їх спровокував. :haha:Мовляв, сам запропонував вирішити питання по судді за 300 тисяч, а ті не те щоб зраділи несподіваній вдачі, навпаки вирішили покарати нерадивого прокурора. Та ніби зіграли на упередження.
  (Кумедія!Ю.Н.):)))
  За словами адвоката судді Підберезного, який передавав хабар, напередодні того фатального візиту до кабінету Холодницького той написав заяву на ім'я генпрокурора та повідомив, що нестиме очільнику САП гроші.
  Та ніби на заяву ніхто із ГПУ не зреагував. Тож як вийшло, так і вийшло. Але це зовсім не те, про що всі подумали. Смішно насправді чути такі нісенітниці від людей, що мають юридичну освіту, що працювали суддями та вершили долі інших.
  Хіба міг суддя йти на відверту дачу хабара, навіть зробивши спробу запобігти цьому, і без підтвердження від ГПУ наважитись на передачу грошей? Камікадзе? Малоймовірно.

  59e8839bb6363.jpeg 266.jpg

  Отож!
  Замудрувалися коротше самовпевненні масони-підпільники,бо примітивно почали,як з лохами і розраховували на таких,та на дальнішу підтримку "своїми".От і велика кримінальна справа получилась,український варіант а ля Клінтон і брехливі демократи проти Трампа.Короче сценарій для кіно-кумедії...Колись ще подивимось в ТV.
  1a.jpg
   
  Останнє редагування: 22 кві 2018
 20. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Взагалі слів вже нема,і ні бажання говорити нині про якусь міфічну правду,коли отаке ось діється в нашій державі,в державних органах безпеки України,що просто так і розібратись вже важко самому...Якийсь кошмар,що то в державі починає відбуватися!
  Детективи НАБУ затримали працівника СБУ на великому хабарі: деталі - 24 Канал


  View: https://www.youtube.com/watch?time_continue=99&v=rFDWMrOgbR8

  Катрен про віру

  Забрехалось пів-держави,половина ж вірить,
  що наступить очищення й відпопідні міри,
  будуть прийняті Людьми проти фарисеїв...
  та почне йти знов Вкраїна шляхом від Єcсея!
  1a.jpg
  :meeting::preved: :scratch_one-s_head:


  111gggg.jpg
   
  Останнє редагування: 25 кві 2018
а де твій аватар? :)