Монолог НОТОЦО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 26 чер 2017.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  р е к л а м а
  Мене шляк трафляє, як чую руссизм "Турція", а не "Туреччина".
  Зарано ще говорити про такі різкі зміни. Нехай Туреччина - не радикальна ісламська держава, як арабські, більше світська, може ще не відповідає всім вимогам ЄС, але безпека понад усе, перебування в НАТО вигідне, як самій Туреччині, так і НАТО.
   
 2. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Моя особиста і абсолютно не настирлива думка:
  - Опісля того перевороту, Туреччині віднедавна вже глибоко в-дупі та ЇЇ відповідність до тих законів і правил ЄСу. Вона на нині є гоноровіша від них з їх тим постійним крутійством...Їхня нинішня економічна стабільність міцніша від повільно-падаючої ЄСівської,а чи то повнстю знищеної української .
  - Безпека для Туреччини понад усе,але ... але вона буде спроможна її забезпечити собі і без НАТО,бо має наряду з Україною міцну власну армію,якої в Європі ніхто й не має...НАТО, то є інтереси США в першу чергу,Туреччині то ні до чого нині!
  - Скандали з Тим переворотом в Туреччині заставляють її нині шукати нових міних партнерів в Ірані,а не в США,чи в Ізраїлі.
  - В інтересах США є східне побережжя Тихого океану(Китай,Корея..),а не регіон віддаленого Близького Сходу,тому те НАТО,що від США не переживатиме за розрив з Туреччиною,бо це торгові і енергетичні проблеми самої Європи! Це інтереси Ізраїлю,а не США. Отут і випливають Ті проблеми ЄСу.
  А Росія рада б також поставити ЄСу додаткову проблему для вирішення глобальних власних проблем,та й ще поставить,але де-де їй зі своєю тою "міццю" до того,що планує собі ,там біля Сирії,Ізраїлю,та робити Туреччина і Іран разом!
  Тут на-дурака не залізеш межи моцних і таки тих розумних 2-х керівників Туреччини і Ірану.
  Подивився на фото і побачив по-лицях їхніх,що то вони абсолютно не зацофані ,як та Меркель і той Макарон,яких Трамп відразу розкусив з усмішкою і послав самих вирішувати власні проблем.Во-о,з Британією і тим Brexit ...і має їх в-носі!
  А тут і Іран пригрожує вже тому ЄСу,щоб за дуже не мудрувався і не закручував дурня Йому(Ірану) в цій путаній грі з США,Ізраїлем!
  Іран пригрозив Європі наростити дальність ракет
  Так ото-си думаю-гадаю...А що я більше від когось знаю? Та ніц. Коротше зобачимо,хто то з них буде розумніший і успішніший!
  Обісрану дупу,чи то руку Меркель,ніхто вже цілувати не буде!
  В ЄСі,як і в Україні НИНІ розумних і достойних лідерів НЕМА(!),а лише якісь крутії одні,що обжерлися і зрізалися на-зелено!:hi:

  wwwww.jpg
   
  Останнє редагування: 26 лис 2017
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Вже ми думали, для чого сильна армія, хто на нас буде нападати, є у нас такі партнери і союзники і як помилились.
  Я вважаю, турки не стільки зацікавлені у виході з НАТО, скільки пошугати та потургуватись із ЄС і США.
  Ну і НАТО - виключно інтереси США - совковий гебешний міф.
   
 4. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Туреччина підказує ЄСу добре думати в нинішній час,при такому ході справ Британії з тим Brexit,що може в дальнійшому розвалити весь Європейський Союз,через неповагу до інших перспективних членів і тої важливості в вирішенні існуючих в ЄС проблем.Це ж стосується і питання перспективи України в ЄСі поряд з Туреччиною!
  ———-
  ЄС, збитий з пантелику голосуванням Британії за вихід з блоку, повинен переглянути своє бачення щодо розширення і місця Туреччини у ньому.
  Про це заявив прем’єр Туреччини Біналі Йилдирим, повідомляє Reuters.
  Започатковані в 2005 році після десятиліть очікування переговори про членства тривалий час були чутливим питанням для Франції і Німеччини через статус Туреччини як великої, переважно мусульманської країни.
  "Після голосування британців за Brexit ЄС збитий з пантелику. Їм потрібно переглянути своє бачення майбутнього, наскільки вони будуть розширюватися і яке місце у Туреччини. Ми тут. Ми нікуди не йдемо" - сказав Йилдирим.
  Раніше турецький президент заявив, що Туреччина "не потребує ЄС", на тлі розбіжностей між двома сторонами та дипломатичної напруги між Анкарою й США.
  Анкара радить ЄС переглянути бачення щодо місця Туреччини на тлі Brexit

  Тому ЄСу нині слід думати добре будучи сусідами таких важливих сусідніх держав,як Туреччина і Україна!
   
 5. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Туреччина знає собі ціну і тому своєму місцерозположенні на перехресті шляхів.
  І Україні слід це знати і не давати ЄСу можливості кепкувати над собою,та прив'язувати до-себе цей важливий регіон також, разом з Туреччиною,Іраном і навряд чи вже з Ізраїлем.який також в цім місці.
  Америка Трампа знайшла собі інший регіон в парі з Півд.Кореєю і Китаєм. А гЕвропа шо? Як не зрозуміє це все добре,то буде в парі з північною Африкою наодинці і з тими всіма нинішніми її біженцями!
  Та то вже і козам зрозуміло,де файна трава росте!

  99.jpg

  99999.jpg
   
 6. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Воно то так, але поки будемо ставити вимоги Європі, ліліПути нас зїдять з потрохами, ні вони нам, ні ми їм вже ніяких вимог ставити не будуть і зїдять нас із патрохами.
   
 7. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Не даймо‘сі!...Варіанти будуть! І ліпші ніж з мадярами і поляками,які розперділися так,ніби то їх армія Пільсудського і Хорті ввійшла в Україну!А може бути зовсім навпаки.Побачимо ще kto to na konika siada i nic nie gada! Надіюсь на підтримку патріотичних сил! :bandera:
   
 8. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  [​IMG]
  Хорватський генерал, випив отруту у Гаазі

  [​IMG]
  Засуджений за військові злочини у Боснії генерал випив отруту в залі суду
  Хорватський генерал, який випив отруту у Гаазі, помер
  Середа, 29 листопада 2017, 16:02

  Ганьба такому суду в Гаазі,що заплутався в законах справедливості і в осудженні дій хорватів на своїй власній землі! Думаю,що хорвати це добре розуміють і так не залишать це,що може підірвати,ні...підірве віру в справедливість судів ЄСу! Національний суд Хорватії так би не поступив і не довів би винесення вироку до такого стану.Космополітам з Гааги це неважливо,тому це і буде ще однією,тою причиною,що доведе ЄС до...? До розвалу,з такою їхньою союзною справедливістю! Слово за Хорватією!
  Ще про це почуємо! :hi:


  View: https://www.youtube.com/watch?v=8YHlMAJ8WNI&feature=youtu.be
   
  Останнє редагування: 29 лис 2017
 9. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович сказав на прес-конференції, що уряд і він особисто висловив співчуття родині генерала Слободана Праляка.

  e9cb00fef788a4b81727.jpeg

  Праляк помер після того, як в залі суду під час винесення вироку, випив отруту.Боснія і Герцеговина підтвердили вирок в 111 років.
  Прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович вказав на прес-конференції те, що уряд і він особисто висловив співчуття родині генерала Слободана Праляка.
  Його вчинок найбільш говорив про глибоку моральну несправедливість по відношенню до хорватського народу сказав Пленкович. «Ми будемо дивитися на правові механізми» Він сказав, що він висловив співчуття всім.
  Plenković je održao pressicu, kaže da je presuda šestorki nepravedna
  Umro je Slobodan Praljak
  Хорват,це той лемко з Галичини,такий же моцний духом! І ось миршавий космополітичний суддя-єс'овець з тим своїм сатанинським носом,котрий невпинно суне туди куди йому не слід!
  70566C62-18EE-4151-8F09-AC787FF842DE.jpeg E9BA9FDC-E17C-490A-91EB-4C743780687C.jpeg

  Нічого,християни мають свого Бога на власній європейській землі,на небесах і в серці своєму також! Це все ще проявиться в християнській і національно міцній Європі і її боротьбі!:hi:
   
  Останнє редагування: 30 лис 2017
 10. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Про інше...щоб ми не возгорджувалися дуже своїм розумом,яким нас простих смертних та наділено!
  Не хочу катреном поки що виражатись,бо бабця Ванга вже і так наговорила раніше про це всякого,але...

  w55.jpg

  А що буде в-разі чогось такого неочікуваного.яке вже бувало з нами, з людьми... по-тому От Такому-всьому,можливо і реальному в наш час,якщо...
  - якийсь Іран здуру,від власного жалю,гніву і бажання помсти нападе...на Ізраїль
  - а Ізраїль чекатиме помочі... від США
  - а в той же час Північна Корея нападе на те США,
  - і тоді ж,в той же час Росія посуне своїм військом,яке в неї не є,та на Європу,
  - а...а Європа,чекаюча помочі від США(як то в 1944-м),отримає такий собі меседж від Трампа:-Да пішли ви на-фіг,хитропридумані,і то вже,бо в мене і в нас тут в US свої проблеми!
  І шо тоді,га-а? Шо,Новий поділ світу,гАмерики і Європи з Україною включно відбудеться,як в 45-м?
  Отож... та тут вже нині і катрен не допоможе з такими от великими і розумними сучасними діячами,та щось дискутувати!:)))
  Все вже було сказано...багатьма! Тільки то ніхто і не брав до уваги.А жаль!
  Від себе хотів би сказати просто,по-людськи: Не хитруйте,не хитруйте люди...бо Господь-Природа все це бачить!Як бахне якимось астероїдом,чи чимсь іншим,то тільки з-дупи дим піде! Та так вже було!:facepalm:

  wwwww.jpg zn.jpg
  w99.jpg w11.jpg
  w88.jpg zx.jpg
  w77.jpg w66.jpg

  Мусимо нині добре думати про кожен свій крок,щоб потім з жалем не говорити:- А все могло бути інакше!


  View: https://m.youtube.com/watch?v=2Sv3LICuHNU
   
  Останнє редагування: 1 гру 2017
 11. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  CF680501-76FD-459E-802F-F85D1EAE8BBC.jpeg
  Галицький жарт згадав-єм...

  Злапав якось-то той клятий Змій-Горинич та трьох українчів,галичького,грузиншького і гебрейшького,та й мовить до них:
  - Ото хлопи,я дуже голодний’єм і жерти дуже хочу,тому відпущу з вас хіба що тіко того їдного,і дам му повну Свободу та Незалежність від мене,хто...хто оббіжить Київ наш ріднесенький швиденько і...і той,хто з-вас та першим повернеться і назад прибіжить завтра о 12 годині на Майдан,то того і відпущу! Пойняли?...
  Та пойняли,пойняли!
  Побігли брати-українчі...Цілу ніч бігли,а на рано,на ту 12-ту годину прибігають на той Майдан хіба що двоє,той грузиншький і той гебрейський українечь,але мудро так прибігли собі,хе-хе,нога-в-ногу і разом!
  А та Зміюка клята та й пита в них:- А чом-то вас тіко двоє? Де...де той третій галичький замудрений українечь,га-а? Де він?
  А ті йому й мовлять: - Йой,та як тіко ми вибігли з-мо з Кийова,то... той галичький вуйко повів,ще він то всьо і ті всі забави ваші в-дупі має...взяв,та й побіг свободно-так додому собі,до Львова, в Карпати!:haha:

  CF8C7D5E-BCC1-4CCC-9C2C-773AED40104E.jpeg

  B05F3411-D9F5-4959-B096-D932E6550996.jpeg
   
  Останнє редагування: 2 гру 2017
 12. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Турки таки знають собі ціну в своєму регіоні!
  Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган попередив, що може розірвати зв'язки з Ізраїлем, якщо США визнають Єрусалим ізраїльською столицею.
  Про це повідомляє ВВС.
  Ердоган сказав, що такий крок означав би для мусульман перехід "червоної лінії".
  Ердоган розірве зв’язки з Ізраїлем, якщо США переведуть посольство в Єрусалим

  І Трамп не-дурень,також думає,що навіщо США ОТІ ВСІ проблеми на далеких від Америки мусульманських землях!
  Трамп відклав рішення про перенесення посольства США в Ізраїлі в Єрусалим
  і-і-і....
  Верховний суд США дозволив адміністрації президента Дональда Трампа в повній мірі застосовувати заборону на в'їзд до Сполучених Штатів жителям восьми країн.
  Верховний суд США повністю підтримав міграційний указ Трампа

  Отаке...це коли Президенти держав дбають про власні державні інтереси!
  Нам би подібного президента!:hi:

  w44.jpg DNLvdlgV4AAAM2p.png
   
 13. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Напруга в світі зростає на всіх фронтах включно з Україною!
  Жарко може бути,хоча й зима на дворі!
  Міністр закордонних справ Німеччини попередив Білий Дім, що визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю "підсилить" напруження у регіоні.
  Про це повідомляє Deutsche Welle.
  "Визнання Єрусалима столицею Ізраїлю, не втихомирить конфлікт, а навпаки - ще більше його посилить", - сказав Зігмар Габріель.
  Німеччина застерігає США щодо визнання Єрусалима столицею Ізраїлю
  Ізраїль та Палестинська автономія офіційно вважають Єрусалим своєю столицею й не визнають таке право за іншою стороною, а ізраїльський суверенітет над східною частиною міста не визнаний ні ООН, ні значною частиною міжнародного співтовариства.

  zzzghj,.jpg
  "Пане Трамп! Єрусалим є червоною лінією для мусульман. У цьому питанні ми готові піти на жорсткі заходи, навіть скоротити дипломатичні зв'язки з Ізраїлем", - сказав Ердоган у телевізійному зверненні.
  Turkey warns of 'red line' on Jerusalem

  zzzdfbn.jpg
   
  Останнє редагування: 6 гру 2017
 14. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Йо-майо,АЛЕ ТО БУДЕ! :scratch_one-s_head::suicide:

  FBAFFC05-2A64-42F2-86C8-67477F925AFF.jpeg
  Президент США Дональд Трамп підписує рішення про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю, Вашингтон, 6 грудня 2017 року

  Президент США Дональд Трамп заявив у Вашингтоні 6 грудня, що «настав час офіційно визнати Єрусалим столицею Ізраїлю». Трамп також сказав, що розпорядився почати підготовку до переїзду посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима,
  Німці і турки подуріють! А Америці шо? Та ніц! Трамп тепер ратує за мир для Америки...і кожній державі самій вирішувати власні проблеми,a не американським НАТО! І він правий! :hi:

  16EAA6BA-349C-4694-980D-A829D3B2C212.jpeg
   
 15. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Єрусалим – столиця Ізраїлю: початок нового повстання
  Лідер США Дональд Трамп визнав Аль-Кудс (Єрусалим) столицею Ізраїлю.
  Світ помаленьку починає шуміти...

  Президент Палестинської держави Махмуд Аббас (Абу Мазен) заявив, що рішення Трампа суперечить позиції міжнародної спільноти та підриває мирні зусилля:
  “Аль-Кудс це давня та велика столиця Палестини, і не можна змінити її самобутність. Декларація Трампа означає вихід США з мирного процесу на Близькому Сході”, – заявив Аббас.

  Емір Катару шейх Тамім бін Ахмад аль-Тані вказав:
  Перенесення посольства США до Єрусалиму вплине на безпеку та стабільність в регіоні. Це небезпечний крок Вашингтону.

  Лідер Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган
  закликав до скликання 13 грудня екстреного засідання лідерів країн Організації ісламського співробітництва
  для координації дій мусульманських держав щодо можливого оголошення Єрусалиму столицею Ізраїлю.
  Крім історичних, релігійних і правових аспектів, особливу увагу необхідно приділити зусиллям щодо запобігання зміни статусу Єрусалиму і спроб позиціонувати це місто як власність Ізраїлю. Місто Аль-Кудс – це надбання ісламської нації та є нашою спільною справою, це червона лінія для Туреччини”, – сказав Ердоган.

  В соціальних мережах ширяться заклики до нової інтифади (повстання) під гаслами: “Аль-Кудс – столиця Палестини назавжди”.
  Єрусалим - столиця Ізраїля: початок нового повстання | Факти

  Коротше 13 грудня відкриється нова сторінка в міжнародних відносинах і стосунках,де вискажеться і Китай,Росія,ЄС,Україна також,і Японія,Малайзія, Туніс, Катар, Іран, Пакистан, Індонезія і Кореї...та більшість тих на кого вплинули рішення по новому на-той час поділі Світу після 2-ї Світової війни!

  Арабські семіти мають в Єрусалимі свій мусульманський храм,а в іудеїв,з часів краху храма за часів Соломона,такий відсутній!

  zzzhj.jpg
   
  Останнє редагування: 7 гру 2017
 16. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Оце і є те:«побігли свині по-парку»...
  Почалося висування тереторіальних претензій в Європі,по-взірцю:Каталонія - земля Іспанії,Львув єст Польска,Косово - то Сербія,Донбас - це Новоросія,Сілезія - Німеччина і т.д.
  Турки висунули Греції територальні претензії в Егейському морі!
  Эрдоган выдвинул Греции территориальные претензии перед визитом в Афины
  Таке поводження європейських держав скине маску зі всіх,хто чекає цього часу по-перегляді європейських кордонів після 2-Світової війни!
  Починаються неспокійні часи,панове!:shout:....:vinsent:....:hunter:

  6B603ED4-DDB8-47DD-BE42-6D4FF0E78D6D.jpeg
   
  Останнє редагування: 8 гру 2017
 17. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Катрен про Хазарію

  Палестинці почнуть наступ,
  ну а турки їм поможуть -
  от тоді й почнуть хазари
  співать й свою арію
  про союзний молот й серп
  й про кибуц Хазарію...

  Де щасливо можна жить
  в Дніпрі,Ялті і Херсоні
  з новим лідером Міхай,
  внуком тьоті Соні! :preved:


  View: https://youtu.be/weWWHtXgS8k
   
  Останнє редагування: 9 гру 2017
 18. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Маленький Шмуль Решевський дає сеанс одночасної гри в шахи.
  [​IMG]
   
 19. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  — Соня, а чого ваш Ізя нічого не робить, щоб вилікуватися від глухоти?
  — Він чекає, поки внучок Шмуль закінчить музичну школу і поступить до дяді Фіми в Московський фінансовий інститут.

  zzzghk.jpg

  По Хрещатику йде мама Сара і веде за руки двох хлопчиків. Їх зустрічає Ізя:
  — Здрастє, Сара Абрамовна. Які милі крихітки! І скільки їм років?
  — Гінекологу шість, а юристу чотири.
  --------
  У євреЇв антисемітом вважається той, хто думає, що євреї нічим не кращі решти народів.:tease:
   
  Останнє редагування: 9 гру 2017
 20. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  В Украине живет особый вид интеллектуальных идиотов: они знают все - 24 Канал

  Всі їхні життєві старання направлені виключно на демонстрування власної інтеллектуальної значимості, яка, по-суті, являється пошуком оправдання власної неповноцінності.:hi:

  zzzghjl.JPG


  View: https://www.youtube.com/watch?v=rsTUVk1y6ZI


  View: https://www.youtube.com/watch?v=omuYi2Vhgjo


  View: https://www.youtube.com/watch?v=wV1eV9cZ6iQ
   
  Останнє редагування: 10 гру 2017
а де твій аватар? :)